Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 91124057901111001062415407
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Kalendarz-wyniki
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Galerie zdjęć
Pliki
RODO
Naszymi partnerami są:
Cykl o Puchary Starosty Słupskiego
z dnia: 2018-05-09 14:37:56 / ostatnia aktualizacja: 2018-09-13 21:28:07

Długa Fala

  Cykl O Puchary Starosty Słupskiego            
  maj_wrzesień 2018                                
Lp Nazwisko i imię Suma 10.05 14.05_Slu 17.05 24[-] 26.05_K 03.06_Maj 07.06 14.06[Ind] 21.06 28.06 07.07_Sm 24.07_Ust 30.08 13.09 20.09
1 Zelga Kazimierz 139 13 22 14   35   9 1 4   11 14 10 6  
2 Drobiniak Karina 134 10 4 11   28 10 12 3 16   6 10 16 8  
3 Tomczewska Maria 126 4 12 6   26     18 13   11 14 8 14  
4 Budzik Roman 108   22 14   35 8 9   4       10 6  
5 Materek Krzysztof 106 10 10 11   38 13 6 10         8    
6 Konopka Ryszard 101 13 16     38   6 14           14  
7 Gackowski Łukasz 92 2 2 8   31   2 16 8     12   11  
8 Dyk Bogusław 88   14         12 12 16     10 16 8  
9 Lewandowski Woj. 70   12       16   11 13   14 4      
10 Bubka Stefan 60     8   20       8       13 11  
11 Rychły Zbigniew 50   6 4   20   4 4       6 6    
12 Jasiński Andrzej 46 6 16     24                    
13 Pawlęty Stefan 46     6   10           14 16      
14 Pawelec Małgorzata  45   6       6 4 7     8 8 6    
15 Całka Mirosław 44         28 10         6        
16 Lange Jan 42 16 10       16                  
17 Adamiec Antoni 35 2       31   2                
18 Podbielski Tadeusz 35         22 13                  
19 Pietrzak Marek 34   8     26                    
20 Pankiewicz Mariusz 32 6       24                 2  
21 Gan Grzegorz 31         31                    
22 Lipiński Stefan 31         31                    
23 Kmiecik Radosław 26   4     18               4    
24 Szulc Jerzy 24 8   2   6     6 2            
26 Drewniak Zdzisław 22         22                    
27 Pawelec Andrzej 22           6         8 8      
28 Hertlein Jan 22                       22      
29 Rudnicki Wiesław 22                       22      
30 Zborowski Grzegorz 22         18               4    
31 Lonska Elżbieta 20 8   2   6     2 2            
32 Mączkowski Wies 19   19                          
33 Leśniewski Ryszard 19   19                          
34 Mikoda Zenon 19                       19      
35 Czechowski Z 19                       19      
36 Meyer Krzysztof 16 16                            
37 Sadoczyński Jerzy 16         16                    
38 Schulz Marek 16         16                    
39 Krause Krzysztof 16                       16      
40 Szczechowicz Sabina 15   2           13              
41 Kopowski Mirosław 14   14                          
42 Lebiedziewicz Jerzy 14         14                    
43 Walawicz Jerzy 14         14                    
44 Krawczyk Zdzisław 14         12             2      
45 Falkowska Barbara 13 4         2   5         2    
46 Jaruga Paweł 13                         13    
47 Dunia Leszek 12         12                    
48 Caban Karol 12                       12      
49 Kuligowski Wład. 10         10                    
50 Bakuła Janina 10                 10            
51 Czeszewski Jerzy 10                 10            
52 Wójcik Aida 9               9              
53 Banasiński Marek 8   8                          
54 Korzeniewska W 8         8                    
55 Korzeniewski L 8         8                    
56 Gierulski Kazik 8           8                  
57 Boniek Krzysztof 8               8              
58 Chybowski Leszek 8           4         4        
59 Wandzel Krystyna 6     4   2                    
60 Hann Halina 6                 6            
61 Kluf Krzysztof 6                 6            
62 Wandzel J 6         2           4        
63 Chilecki Wojciech 6                       6      
64 Stachyra K 4         4                    
65 Heimrath K 4         4                    
66 Dymnicki Jarosław 4           4                  
67 Nikodemski Marian 4                       4      
68 Gierczyńska Dom 4                           4  
69 Mielnik Krzysztof 4                           4  
70 Szranc Anna 2           2                  
71 Koszutowska L 2                     2        
72 Koszutowski A 2                     2        
73 Maruszak Józef 2                         2    
74 Czyżak Jacek 2                           2  
Najnowsze informacje
Wczasy brydżowe w Jarosławcu 22-30 września 2018 - ODWOŁANE
2018-09-17 
Narodowy Dzień Sportu w Ustce - wyniki 15-09-2018
2018-09-15 
OTP w Brydżu sportowym o Puchary Starosty Koszalińskiego
2018-09-15 
Puchar Starosty - wyniki 13-09-2018
2018-09-13 
Narodowy Dzień Sportu w Ustce 15 września 2018 12-16
2018-09-11 
Letnie Zmagania o Puchar Wójta Gminy Smołdzino, KMP, EMKA Słupsk - wyniki 10-09-2018
2018-09-11 
Ustka, cykl letni - wyniki 11-09-2018
2018-09-11 
Letnie Zmagania o Puchar Wójta Gminy Smołdzino - Emka - wyniki 06-09-2018
2018-09-07 
Ustka, cykl letni - wyniki 04-09-2018
2018-09-04 
Puchar Starosty - wyniki 30-08-2018
2018-08-30 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015