Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 91124057901111001062415407
Prezes: Karina Drobiniak,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Kalendarz-wyniki
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Galerie zdjęć
Pliki
Naszymi partnerami są:
Cykl o Puchary Pani Prezes MZK w Słupsku
z dnia: 2017-01-07 09:24:15 / ostatnia aktualizacja: 2017-06-22 07:16:51

Regulamin do poczytania tutaj

Informacja o naliczaniu pdf tutaj

Ostatni turniej wygrała para Karina Drobiniak i Bogusław Dyk.

Od następnego czwartku Puchar Starosty.

Pierwsza trójka

1. Maria Tomczewska

2. Mariusz Pankiewicz

3. Wojciech Lewandowski

Proszę o sprawdzenie

                         
        Cykl o Puchary Pani Prezes MZK w Słupsku  
        styczeń-kwiecień 2017          
                                       
        Cykl o Puchary Pani Prezes MZK w Słupsku                
        styczeń-kwiecień 2017                        
                                       
Lp Nazwisko i imię Suma 5.01 12.01 19.01 26.01 2.02 I 9.02 16.02 23.02 2.03 9.03 16.03 23.03 30.03 6.04 13.04 20.04 27.04
1 Tomczewska Maria 338 30 18 30 30 13.5 10 25 28.5 24 27 17 19 28 14   12 12
2 Pankiewicz Mariusz 317 30 22 21 25 10 14 28 10 10 21 27 23 22     27 27
3 Lewandowski Wojciech 309 15 30 18 17 3 25.5 30 22 18.5 12 7 30 17 22   19 23
4 Drobiniak Karina 298 23   27 11 4 17 20 4 30 30 20 27 25 30     30
5 Rybak Grzegorz 293   30 18 17 2 25.5 30 22 18.5 12 7 30 17 22   19 23
6 Jasiński Andrzej 290.5   22 21 25 13.5 14 28 10 10 21 27 23 22     27 27
7 Zelga Kazimierz 275.5   18 30 30   10 25 28.5 24 27 17 19 9 14   12 12
8 Gan Grzegorz 261.5 23 5 24 9 11.5 20 17 22 14   30 15 30 7   15 19
9 Adamiec Antoni 232   5 24 9 7,5 20 17 22 14 24 30 15 30 7   15  
10 Dyk Bogusław 224     27 11     20 4 30 30 20 27 25       30
11 Bubka Stefan 180   13 15 28 9 7 3     18 10 12 20 22   23  
12 Pietrzak Marek 152.5           30 9 28.5         28 27   30  
13 Pawelec Małgorzata  143 8 26 12 3 11.5 25.5   7 7 3 14 4 6 4   4 8
14 Szranc Anna 132   13       7     7 18 10 12 20 22   23  
15 Gackowski Łukasz 128.5   9 3 6 16 4 11   18.5 9   8 11 10   8 15
16 Konopka Ryszard 126     9 20       17 27 15 24   14        
17 Banasiński Marek 124.5           30 9 28.5           27   30  
18 Rychły Zbigniew 123.5 8 26   3 15 25.5   7   3 14 4 6 4     8
19 Jaruga Paweł 116     6 22 6 17 22 14 4 6             19
20 Falkowska Barbara 99.5   9 3   5   3   18.5 9   8 11 10   8 15
21 Polak Jacek 97               17 27 15 24   14        
22 Całka Mirosław 89 15   6 22     22 14 4 6              
23 Lange Jan 76     15 28           24     9        
24 Potyński Andrzej 30                           30      
25 Materek Krzysztof 29     9 20                          
26 Adamczyk Leszek 28.5       6 7.5 4 11                    
27 Szulc Jarzy 28                     4   3 17     4
28 Lonska Elżbieta 24                         3 17     4
29 Pawelec Andrzej 16     12                         4  
30 Krysiak Michalina 14       14                          
31 Maruszak Józef 14       14                          
32 Pawlęty Stefan 14             14                    
33 Paszkowski Romuald 14             14                    
34 Sadoczyński Jerzy 6             6                    
35 Lebiedziewicz Jerzy 6             6                    
36 Smolińska Jadwiga 4                     4            
37 Kuligowski Władysław 1         1                        

A tu wyniki końcowe

                                       
        Cykl o Puchary Pani Prezes MZK w Słupsku                
        końcowe                            
                                       
Lp Nazwisko i imię Suma 5.01 12.01 19.01 26.01 2.02 I 9.02 16.02 23.02 2.03 9.03 16.03 23.03 30.03 6.04 13.04 20.04 27.04
1 Tomczewska Maria 328 30 18 30 30 13.5   25 28.5 24 27 17 19 28 14   12 12
2 Pankiewicz Mariusz 317 30 22 21 25 10 14 28 10 10 21 27 23 22     27 27
3 Lewandowski Wojciech 302 15 30 18 17 3 25.5 30 22 18.5 12   30 17 22   19 23
4 Drobiniak Karina 298 23   27 11 4 17 20 4 30 30 20 27 25 30     30
5 Rybak Grzegorz 293   30 18 17 2 25.5 30 22 18.5 12 7 30 17 22   19 23
6 Jasiński Andrzej 290.5   22 21 25 13.5 14 28 10 10 21 27 23 22     27 27
7 Zelga Kazimierz 275.5   18 30 30   10 25 28.5 24 27 17 19 9 14   12 12
8 Gan Grzegorz 261.5 23 5 24 9 11.5 20 17 22 14   30 15 30 7   15 19
9 Adamiec Antoni 232   5 24 9 7,5 20 17 22 14 24 30 15 30 7   15  
10 Dyk Bogusław 224     27 11     20 4 30 30 20 27 25       30
11 Bubka Stefan 180   13 15 28 9 7 3     18 10 12 20 22   23  
12 Pietrzak Marek 152.5           30 9 28.5         28 27   30  
13 Pawelec Małgorzata  143 8 26 12 3 11.5 25.5   7 7 3 14 4 6 4   4 8
14 Szranc Anna 132   13       7     7 18 10 12 20 22   23  
15 Gackowski Łukasz 128.5   9 3 6 16 4 11   18.5 9   8 11 10   8 15
16 Konopka Ryszard 126     9 20       17 27 15 24   14        
17 Banasiński Marek 124.5           30 9 28.5           27   30  
18 Rychły Zbigniew 123.5 8 26   3 15 25.5   7   3 14 4 6 4     8
19 Jaruga Paweł 116     6 22 6 17 22 14 4 6             19
20 Falkowska Barbara 99.5   9 3   5   3   18.5 9   8 11 10   8 15
21 Polak Jacek 97               17 27 15 24   14        
22 Całka Mirosław 89 15   6 22     22 14 4 6              
23 Lange Jan 76     15 28           24     9        
24 Potyński Andrzej 30                           30      
25 Materek Krzysztof 29     9 20                          
26 Adamczyk Leszek 28.5       6 7.5 4 11                    
27 Szulc Jarzy 28                     4   3 17     4
28 Lonska Elżbieta 24                         3 17     4
29 Pawelec Andrzej 16     12                         4  
30 Krysiak Michalina 14       14                          
31 Maruszak Józef 14       14                          
32 Pawlęty Stefan 14             14                    
33 Paszkowski Romuald 14             14                    
34 Sadoczyński Jerzy 6             6                    
35 Lebiedziewicz Jerzy 6             6                    
36 Smolińska Jadwiga 4                     4            
37 Kuligowski Władysław 1         1                        
Najnowsze informacje
Drużynowe Mistrzostwa - wyniki 21-05-2018
2018-05-21 
Komunikat_9/2018 Regulamin „Turnieju o Puchary Wójta Gminy Kobylnica”
2018-05-17 
Puchar Starosty Słupskiego - wyniki 17-05-2018
2018-05-17 
Puchar Starosty na rozkładach KMP - wyniki 14-05-2018
2018-05-15 
GP Ustki - wyniki 15-05-2018
2018-05-15 
GP Ustki - wyniki 08-05-2018
2018-05-13 
Cykl o Puchary Starosty Słupskiego
2018-05-09 
Komunikat_8_2018 Letnie Zmagania o Puchary Wójta Gminy Smołdzino
2018-05-09 
Komunikat_7_2018_Cykl o Puchary Starosty Słupskiego
2018-05-09 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015