Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 91124057901111001062415407
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Kalendarz-wyniki
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Galerie zdjęć
Pliki
RODO
Naszymi partnerami są:
Letnie Zmagania o Puchary Wójta Gminy Smołdzino
z dnia: 2017-06-19 14:33:28 / ostatnia aktualizacja: 2017-09-20 08:08:10
                       
  Letnie Zmagania o Puchar Wójta Gminy Smołdzino
                       
                       
Lp Nazwisko i imię Suma 24.06 SM 27.06 U 10.07 S 15.07 SM 14.08 S 26.08 Sm 07.09 EMKa 11.09 S 16.09 Smołdzino - koniec
1 Mielnik Krzysztof 229 33 33   28 33 20 23 26 33
2 Materek Krzysztof 213 33 33 12 33 20 20 23 6 33
3 Tomczewska Maria 201   14 33 23 24 33 26 22 26
4 Zelga Kazimierz 152   14 15 23 20 29 21 30  
5 Majchrowski Wojciech 138     33   24 33   22 26
6 Drobiniak Karina 135 6   25 13 14 10 28 20 19
7 Lewandowski Wojciech 121 21 23 29   17 17   14  
8 Bubka Stefan 113 15 25 21 18 12 4 7 11  
9 Pietrzak Marek 108   31 18   30 29      
10 Dyk Bogusław 108     25   27   28 9 19
11 Rybak Grzegorz 107 21 23 29   17 17      
12 Konopka Ryszard 107     15 33 33     26  
13 Gackowski Łukasz 106 15 25 21 18 12 4   11  
14 Koszutowska Lucyna 93 9 8 3 9 10 14 17 17 6
15 Szczechowicz Sabina 91 25 12 6   8 7 33    
16 Koszutowski Adam 85 9   3 9 10 14 17 17 6
17 Banasiński Marek 79   31 18   30        
18 Pankiewicz Mariusz 70 18 21         31    
19 Krysiak Michalina 69 29 12   28          
20 Mączkowski Wiesław 59     9   17     33  
21 Leśniewski Ryszard 59     9   17     33  
22 Pawelec Małgorzata 58         22 25 11    
23 Budzik Roman 51             21 30  
24 Pawelec Andrzej 47         22 25      
25 Całka Mirosław 43 6     13 14 10      
26 Jasiński Andrzej 39 18 21              
27 Szczechowicz Jacek 39 25 8 6            
28 Adamiec Antoni 39     12   27        
29 Chybowski Leszek 39 3 19   5         12
30 Dymnicki Jarosław 39 3 19   5         12
32 Maruszak Józef 33 29       4        
33 Schulz Marek 33             33    
34 Czyżak Jacek 31             31    
35 Jaruga Paweł 30   4         26    
36 Czeszewski Jerzy 28   28              
37 Bakuła Janina 28   28              
38 Falkowska Barbara 27 12       8 7      
39 Korzeniewski Lech 25         6   19    
40 Lebiedziewicz Jerzy 24             24    
41 Uraz Janusz 24             24    
42 Stępień Władysław 20             20    
43 Kmin Marian 20             20    
44 Kmiecik Radosław 20               20  
45 Korzeniewska Wanda 19             19    
46 Chilecki Wojciech 16   16              
47 Dunia Leszek 16   16              
48 Rudnicki Wiesław 16   16              
49 Hertlein Jan 16   16              
50 Ryba Danuta 16             16    
51 Szczepkowska Lucyna 16             16    
52 Rychły Zbigniew 16         2   11 3  
53 Soroka Izabela 15         6   9    
54 Bugłak Walentyna 14             14    
55 Drewniak Zdzisław 14             14    
56 Lange Jan 14               14  
57 Wójcik Aida 12 12                
58 Prusiński Andrzej 12             12    
59 Podbielski Tadeusz 12             12    
60 Krawczyk Zdzisław 10   10              
61 Kuligowski Władysław 10   10              
62 Korneluk Helena 10         4   6    
63 Wiśniewska Teresa 10             10    
64 Buńkowska Krystyna 10             10    
65 Słodyński Bogdan 9             9    
66 Kopowski Mirosław 9               9  
67 Szranc Anna 7             7    
68 Mikoda Zenon 6   6              
69 Nikodemski Marian 6   6              
70 Czeczotko Jan 6             6    
71 Gan Grzegorz 6               6  
72 Wandzel Krystyna 5         2     3  
73 Pawlęty Stefan 4   4              
74 Wiśniowska Wanda 4             4    
75 Szczepkowski Kazimierz 4             4    
76 Dobosz Kazimierz 3             3    
77 Rautman Grażyna 3             3    
78 Siedzik Jan 2   2              
79 Tyński Henryk 2   2              
80 Strok Zbigniew 2             2    
81 Krupiński Jan 2             2    
Najnowsze informacje
Letnie Zmagania o Puchary Wójta Gminy Smołdzino, Smołdzino - wyniki 18-08-2018
2018-08-19 
Ustka, cykl letni - wyniki 14-08-2018
2018-08-14 
Letnie Zmagania o Puchary Wójta Gminy Smołdzino w Słupsku - wyniki 13-08-2018
2018-08-14 
Ustka, cykl letni - wyniki 07-08-2018
2018-08-13 
Ustka, cykl letni - wyniki 31-07-2018
2018-08-01 
Ustka, cykl letni, Puchar Starosty - wyniki 24-07-2018
2018-07-25 
Letnie Zmagania o Puchary Wójta Gminy Smołdzino w Słupsku - wyniki 09-07-2018
2018-07-18 
Letnie Zmagania o Puchary Wójta Gminy Smołdzino, Puchar Starosty w Smołdzinie - wyniki 07-07-2018
2018-07-18 
Ustka, cykl letni, liczony do LZoPWGS - wyniki 17-07-2018
2018-07-18 
LZoPWGS w Smołdzinie - wyniki 23-06-2018
2018-07-18 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015