Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: NOWE 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BGŻ BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Kalendarz-wyniki
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Galerie zdjęć
Pliki
RODO
Naszymi partnerami są:
Cykl o Puchary Starosty Słupskiego
z dnia: 2018-05-09 14:37:56 / ostatnia aktualizacja: 2018-10-04 20:39:37

Długa Fala

  Cykl O Puchary Starosty Słupskiego Wyniki Końcowe              
  maj_wrzesień 2018                                  
Lp Nazwisko i imię Suma 10.05 14.05_Slu 17.05 24[-] 26.05_K 03.06_Maj 07.06 14.06[Ind] 21.06 28.06 07.07_Sm 24.07_Ust 30.08 13.09 20.09 27.09
1 Zelga Kazimierz 153 13 22 14   35   9 1     11 14 10 6 10 8
2 Drobiniak Karina 148 10   11   28 10 12 3 16     10 16 8 13 11
3 Tomczewska Maria 138 4 12 6   26     18 13   11 14 8 14 8 4
4 Budzik Roman 126   22 14   35 8 9   4       10 6 10 8
5 Konopka Ryszard 123 13 16     38   6 14           14 8 14
6 Materek Krzysztof 120 10 10 11   38 13 6 10         8     14
7 Gackowski Łukasz 114 2 2 8   31   2 16 8     12   11 16 6
8 Dyk Bogusław 112   14         12 12 16     10 16 8 13 11
9 Bubka Stefan 82     8   20       8       13 11 16 6
10 Lewandowski Woj. 74   12       16   11 13   14 4       4
11 Rychły Zbigniew 56   6 4   20   4 4       6 6   6  
12 Pawlęty Stefan 52     6   10           14 16     6  
13 Jasiński Andrzej 46 6 16     24                      
14 Pawelec Małgorzata  45   6       6 4 7     8 8 6      
15 Całka Mirosław 44         28 10         6          
16 Lange Jan 42 16 10       16                    
17 Adamiec Antoni 35 2       31   2                  
18 Podbielski Tadeusz 35         22 13                    
19 Pietrzak Marek 34   8     26                      
20 Pankiewicz Mariusz 32 6       24                 2    
21 Gan Grzegorz 31         31                      
22 Lipiński Stefan 31         31                      
23 Szulc Jerzy 28 8   2   6     6 2           2 2
24 Kmiecik Radosław 26   4     18               4      
26 Lonska Elżbieta 24 8   2   6     2 2           2 2
27 Drewniak Zdzisław 22         22                      
28 Pawelec Andrzej 22           6         8 8        
29 Hertlein Jan 22                       22        
30 Rudnicki Wiesław 22                       22        
31 Zborowski Grzegorz 22         18               4      
32 Mączkowski Wies 19   19                            
33 Leśniewski Ryszard 19   19                            
34 Mikoda Zenon 19                       19        
35 Czechowski Z 19                       19        
36 Meyer Krzysztof 16 16                              
37 Sadoczyński Jerzy 16         16                      
38 Schulz Marek 16         16                      
39 Krause Krzysztof 16                       16        
40 Szczechowicz Sabina 15   2           13                
41 Kopowski Mirosław 14   14                            
42 Lebiedziewicz Jerzy 14         14                      
43 Walawicz Jerzy 14         14                      
44 Krawczyk Zdzisław 14         12             2        
45 Falkowska Barbara 13 4         2   5         2      
46 Jaruga Paweł 13                         13      
47 Dunia Leszek 12         12                      
48 Caban Karol 12                       12        
49 Kuligowski Wład. 10         10                      
50 Bakuła Janina 10                 10              
51 Czeszewski Jerzy 10                 10              
52 Wandzel Krystyna 10     4   2                   4  
53 Wandzel Jerzy 10         2           4       4  
54 Wójcik Aida 9               9                
55 Banasiński Marek 8   8                            
56 Korzeniewska W 8         8                      
57 Korzeniewski L 8         8                      
58 Gierulski Kazik 8           8                    
59 Boniek Krzysztof 8               8                
60 Chybowski Leszek 8           4         4          
61 Hann Halina 6                 6              
62 Kluf Krzysztof 6                 6              
63 Chilecki Wojciech 6                       6        
64 Stachyra K 4         4                      
65 Heimrath K 4         4                      
66 Dymnicki Jarosław 4           4                    
67 Nikodemski Marian 4                       4        
68 Gierczyńska Dom 4                           4    
69 Mielnik Krzysztof 4                           4    
70 Szranc Anna 2           2                    
71 Koszutowska L 2                     2          
72 Koszutowski A 2                     2          
73 Maruszak Józef 2                         2      
74 Czyżak Jacek 2                           2    
Najnowsze informacje
Jesienne Wieczory z Brydżem - wyniki 15-11-2018
2018-11-15 
Mistrzostwa STB 2018
2018-11-14 
Komunikat Nr 13/2018 zwierający informację o Mistrzostwach STB w 2018 r
2018-11-14 
Komunikat Nr 12/2018 zwierający Informację o skladkach członkowskich na 2019 r
2018-11-14 
Ustka, cykl jesienny - wyniki 13-11-2018
2018-11-14 
KMP i JWzB w Bruskowie Wielkim - wyniki 12-11-2018
2018-11-12 
XVIII TPoPPMS-Puchary Prezydenta Miasta Słupska i Wodociągów - wyniki 11-11-2018
2018-11-11 
XVIII TPoPPMS-Gino Rossi - wyniki 10-11-2018
2018-11-11 
XVIII TPoPPMS-MZK - wyniki 10-11-2018
2018-11-11 
Jesienne Wieczory z Brydżem - wyniki 08-11-2018
2018-11-08 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015