Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: NOWE 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BGŻ BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Kalendarz-wyniki
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Galerie zdjęć
Pliki
RODO
Naszymi partnerami są:
Jesienne wieczory z brydżem
z dnia: 2018-10-04 20:43:04 / ostatnia aktualizacja: 2018-12-22 19:07:01

Długa fala. Wyniki końcowe

                                     
  Jesienne Wieczory z Brydżem_2018 Wyniki końcowe    
                                     
Lp Nazwisko i imię Suma 4.10 8.10KMP 11.10 18.10_ind 25.10 8.11 12.11KMP 15.11 19.11 22.11-cav 29.11-ind 6.12 13.12 20.12    
1 Pankiewicz Mariusz 140 10     19.0   21 13 18 14 19   12   14 I msc P 50=3-5
2 Drobiniak Karina 133.5 8     12.5 12 24   12 20 10 15     20 II msc P Los
3 Meyer Krzysztof 129 10     8.0   21 13 18 14 19   12   14 III  msc P Los
4 Pietrzak Marek 122     16   18 14 10   7 14 14   12 17   Los
5 Dyk Bogusław 109 8 13   7.0 12     12 12 8 17     20   50=7 i wiecej
6 Zelga Kazimierz 108 13   13 15.0 6 17 16 15 7 6           Los
7 Tomczewska Maria 99 16 2 6 14.0 10 8 10   17 16           Los
9 Banasiński Marek 86     16   18 14     7 14       17    
10 Gan Grzegorz 83.5   9     15 10   7 4 12 9.5 9   8 Puchar 3,0 Los
8 Budzik Roman 80 13       6 17 16 15 7 6            
11 Mielnik Krzysztof 80   6       17 6 7 4 22 18          
12 Konopka Ryszard 73 4 6 13     24 6   12 8            
13 Gackowski Łukasz 67 6 9 4 6.0   2 4   10   22   4     50=1,5-2,5
20 Adamiec Antoni 64.5   13   12.5   10           9 12 8    
14 Pawelec Małgorzata  62       9.0   12   10 2   2 6 9 12    
17 Bubka Stefan 54.5 6 9 4 3.5   2 4   10   12   4     Los
19 Lange Jan 53     8 2.0       4 17 16 6          
15 Materek Krzysztof 51 4 9     15     7   12 4          
16 Pawlęty Stefan 47     6 10.0 10 8         13          
18 Gierczyńska Dominika 46           17   7   22            
28 Lonska Elżbieta 41.5 2   2 3.5 2 6   2   4 16 4       50=0-1
21 Boniek Krzysztof 38.5       17.0             9.5     12    
23 Szulc Jerzy 35 2   2 11.0 2 6   2   4   4 2     Los
22 Lewandowski Wojciech 33 16 2   5.0                   10    
24 Całka Mirosław 30                 20 10            
25 Pawelec Andrzej 24           12   10 2              
26 Szranc Anna 24           4         20          
27 Mączkowski Wiesław 16   16                            
29 Leśniewski Ryszard 16   16                            
30 Rychły Zbigniew 12                       6   6    
31 Paszkowski Romuald 11                     11          
32 Bujwid Kacper 10                     8     2    
33 Rybak Grzegorz 10                           10    
34 Maruszak Józef 8     8                          
35 Ziemienowicz Waldemar 8         4 4                    
36 Morawski Wojciech 8             8                  
37 Borowik Paweł 8             8                  
38 Lipińska Agnieszka 6                           6    
39 Soroka Izabela 5       1.0 4                      
40 Jaruga Paweł 5                     5          
41 Heimrath Andrzej 4                           4    
42 Heimrath Karol 4                           4    
43 Korzeniewski Lech 2             2                  
44 Lipiński Andrzej 2                           2    
45 Korzeniewska Wanda 2             2                  

A pod spodem wszytkie wyniki

                                 
  Jesienne Wieczory z Brydżem_2018
                                 
Lp Nazwisko i imię Suma 4.10 8.10KMP 11.10 18.10_ind 25.10 8.11 12.11KMP 15.11 19.11 22.11-cav 29.11-ind 6.12 13.12 20.12
1 Pankiewicz Mariusz 178 10 4 10 19.0 8 21 13 18 14 19 7 12 9 14
2 Meyer Krzysztof 154 10 4 10 8.0 8 21 13 18 14 19 3 12   14
3 Drobiniak Karina 141.5 8     12.5 12 24   12 20 10 15 2 6 20
4 Pietrzak Marek 122     16   18 14 10   7 14 14   12 17
5 Dyk Bogusław 117 8 13   7.0 12     12 12 8 17 2 6 20
6 Zelga Kazimierz 108 13   13 15.0 6 17 16 15 7 6        
7 Tomczewska Maria 104 16 2 6 14.0 10 8 10 4 17 16 1      
9 Banasiński Marek 86     16   18 14     7 14       17
10 Gan Grzegorz 83.5   9     15 10   7 4 12 9.5 9   8
8 Budzik Roman 80 13       6 17 16 15 7 6        
11 Mielnik Krzysztof 80   6       17 6 7 4 22 18      
12 Konopka Ryszard 73 4 6 13     24 6   12 8        
13 Gackowski Łukasz 69 6 9 4 6.0   2 4   10 2 22   4  
20 Adamiec Antoni 64.5   13   12.5   10           9 12 8
14 Pawelec Małgorzata  62       9.0   12   10 2   2 6 9 12
17 Bubka Stefan 56.5 6 9 4 3.5   2 4   10 2 12   4  
19 Lange Jan 53     8 2.0       4 17 16 6      
15 Materek Krzysztof 51 4 9     15     7   12 4      
16 Pawlęty Stefan 47     6 10.0 10 8         13      
18 Gierczyńska Dominika 46           17   7   22        
28 Lonska Elżbieta 43.5 2   2 3.5 2 6   2   4 16 4 2  
21 Boniek Krzysztof 38.5       17.0             9.5     12
23 Szulc Jerzy 35 2   2 11.0 2 6   2   4   4 2  
22 Lewandowski Wojciech 33 16 2   5.0                   10
24 Całka Mirosław 30                 20 10        
25 Pawelec Andrzej 24           12   10 2          
26 Szranc Anna 24           4         20      
27 Mączkowski Wiesław 16   16                        
29 Leśniewski Ryszard 16   16                        
30 Rychły Zbigniew 12                       6   6
31 Paszkowski Romuald 11                     11      
32 Bujwid Kacper 10                     8     2
33 Rybak Grzegorz 10                           10
34 Maruszak Józef 8     8                      
35 Ziemienowicz Waldemar 8         4 4                
36 Morawski Wojciech 8             8              
37 Borowik Paweł 8             8              
38 Lipińska Agnieszka 6                           6
39 Soroka Izabela 5       1.0 4                  
40 Jaruga Paweł 5                     5      
41 Heimrath Andrzej 4                           4
42 Heimrath Karol 4                           4
43 Korzeniewski Lech 2             2              
44 Lipiński Andrzej 2                           2
45 Korzeniewska Wanda 2             2              
Najnowsze informacje
Mistrzostwa Powiatu Sławieńskiego pamięci Stasia Miszczaka - wyniki 16-02-2019
2019-02-16 
Cykl turniejów brydżowych o Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 14-02-2019
2019-02-14 
Zima w Ustce - wyniki 12-02-2019
2019-02-12 
Mistrzostwa STB maxy na rozkładach KMP - wyniki 11-02-2019
2019-02-11 
Turniej Indywidualny w czwartek 14 lutego
2019-02-07 
Cykl turniejów brydżowych o Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 07-02-2019
2019-02-07 
Zima w Ustce - wyniki 05-02-2019
2019-02-06 
Drużynowe Mistrzostwa STB
2019-01-22 
Komunikat nr 6/2019 Cz II Regulaminu DM Słupskiego Towarzystwa Brydżowego
2019-01-21 
Podział członków i sympatyków STB według WK.
2019-01-13 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015