Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: NOWE 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BGŻ BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Kalendarz-wyniki
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Galerie zdjęć
Pliki
RODO
Naszymi partnerami są:
IX Letnie Zmagania o Puchary Wójta Gminy Smołdzino
z dnia: 2019-05-29 18:02:17 / ostatnia aktualizacja: 2019-08-17 15:46:30

Długofalówka cyklu.

Na razie dodaję wszystkie turnieje, ale przypominam, że liczą się wszystkie ze Smołdzina, dwa czwartkowe ze Słupska w tym jeden indywidualny, dwa poniedziałkowe ze Słupska i do wyboru lepszy z Ustki lub EMKi.

                               
  Letnie Zmagania o Puchar Wójta Gminy Smołdzino
                               
Lp Nazwisko i imię Suma 30.05 6.06 10.06 NOT 13.06 Ind 15.06 Sm 8.07 NOT 16.07 U 27.07 Sm 12.08 NOT 17.08 Sm 29.08 5.09 EMKA 28.09 Sm
1 Dyk Bogusław 183 33 33 20 23   17 33   24        
2 Bubka Stefan 180 21 15 25 15   27 10 28 12 27      
3 Mielnik Krzysztof 176 17 30 10 16   19 30   21 33      
4 Tomczewska Maria 173 30 18 4 19 24   3 33 27 15      
5 Zelga Kazimierz 159 12   33   12 21   33 33 15      
6 Drobiniak Karina 156 33 33   1 29 14 33 13          
7 Gackowski Łukasz 144 21 15 25 3   3 10 28 12 27      
8 Jaruga Paweł 130.5 10 23   7.5 33 11 24   17 5      
9 Pawlęty Stefan 123 10 23     33 11 24   17 5      
10 Parol Marek 120 30 18   21   24     27        
11 Gierczyńska Dominika 117.5 17 30 10 11.5   19 30            
12 Budzik Roman 111 12   33   12 21     33        
13 Lange Jan 106.5 25.5 20   14   33     14        
14 Koszutowska Lucyna 92 19 8   17 8 7   23 10        
15 Konopka Ryszard 88.5 25.5   4     24 5   30        
16 Całka Mirosław 87.5 25.5 20     29     13          
17 Meyer Krzysztof 73     17     33   9 14        
18 Wójcik Aida 67   26 7 10 24                
19 Dymnicki Jarosław 66         15   12 18   21      
20 Chybowski Leszek 66         15   12 18   21      
21 Materek Krzysztof 60.5 25.5           5   30        
22 Pietrzak Marek 60     14     27     19        
23 Mączkowski Wiesław 59     29     30              
24 Leśniewski Ryszard 59     29     30              
25 Krysiak Michalina 57           3     21 33      
26 Lewandowski Wojciech 53 14 13       5 21            
27 Koszutowski Adam 47.5 3 3   7.5 4 7   23          
28 Adamiec Antoni 38 14 13   4         7        
29 Kmiecik Radosław 38           14     24        
30 Chilecki Wojciech 37   26       11              
31 Kopowski Mirosław 37     20     17              
32 Szczechowicz Sabina 35 19 8     8                
33 Rychły Zbigniew 33   5       11 14   3        
34 Paszkowski Romuald 30.5       11.5 19                
35 Hertlein Jan 27             27            
36 Rudnicki Wiesław 27             27            
37 Rybak Grzegorz 26           5 21            
38 Pawelec Małgorzata  23 7 5   6       5          
39 Szulc Jerzy 20 5 10   5                  
40 Paszkowski Wojciech 19         19                
41 Mikoda Zenon 19             19            
42 Nikodemski Marian 19             19            
43 Krych Aleksander 19                 19        
44 Boniek Krzysztof 18       9       9          
45 Lonska Elżbieta 17 5 10   2                  
46 Pankiewicz Mariusz 17     17                    
47 Stekla Adam 17             17            
48 Czechowski Zbigniew 17             17            
49 Wandzel Krystyna 17             14   3        
50 Banasiński Marek 14     14                    
51 Gan Grzegorz 14     7           7        
52 Szranc Anna 13       13                  
53 Bugłak Walentyna 10                   10      
54 Turowska Małgorzata 10 3 3     4                
55 Uraz Janusz 10                 10        
56 Pawelec Andrzej 7 7                        
57 Dunia Leszek 7             7            
58 Krawczyk Zdzisław 7             7            
59 Pawelec Andrzej 5               5          
60 Soroka Izabela 5                 5        
61 Korneluk Helena 5                 5        
62 Majchrowski Wojciech 3             3            
Najnowsze informacje
Cykl letni w Ustce, Lędowo - wyniki 20-08-2019
2019-08-20 
Smołdzino, IX Letnie Zmagania o puchar Wójta Gminy Smołdzino - wyniki 17-08-2019
2019-08-17 
Cykl letni w Ustce, Lędowo - wyniki 13-08-2019
2019-08-17 
KMP, Mistrzostwa STB maxy, IX Letnie Zmagania o puchar Wójta Gminy Smołdzino - wyniki 12-08-2019
2019-08-12 
Cykl letni w Ustce, Lędowo - wyniki 06-08-2019
2019-08-09 
Cykl letni w Ustce, Lędowo - wyniki 30-07-2019
2019-07-30 
Smołdzino, IX Letnie Zmagania o puchar Wójta Gminy Smołdzino - wyniki 27-07-2019
2019-07-27 
Cykl letni w Ustce, Lędowo - wyniki 23-07-2019
2019-07-23 
Cykl letni w Ustce, Lędowo - doliczany do LZoPWGS - wyniki 16-07-2019
2019-07-22 
Cykl letni w Ustce, Lędowo - wyniki 09-07-2019
2019-07-14 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015