Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Kalendarz-wyniki
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Galerie zdjęć
Pliki
RODO
Naszymi partnerami są:
XV Wakacyjne GP Ustki 2019 O Puchary Przewodniczącego Miasta Ustka
z dnia: 2019-05-29 18:26:15 / ostatnia aktualizacja: 2019-09-19 11:44:12
Długa Fala Data                                
Miejsce Nazwisko WK Suma  04.06 11.06 18.06 25.06 02.07 09.07 16.07 23.07 30.07 06.08 13.08 20.08 27.08 03.09 17.09 16
                                       
1 Rybak  Grzegorz 3 276 18 23 23   35 18 18 26 20 25 8 18 17 12 15  
2 Rudnicki Wiesław  4 274 21 8 6 14 31 29 23 17 23 21 14 25 12 19 11  
3 Hertlein  Jan 4 268 21 8 6 14 31 29 23 11 23 21 14 25 12 19 11  
4 Jaruga  Paweł 2,5 259 16 19 27 21 8 9 20 21 12 5 21 21 17 19 23  
5 Pawlęty  Stefan 2 227 16 19 27 21 8 9 20 10 12 5 21   17 19 23  
6 Lewandowski Wojciech 4 215 18   23   35 18 18 8 20 25   18 17   15  
7 Drobiniak  Karina   5 189 12 6 16 2 27 16 31   10 10 14 14   25 6  
8 Gackowski Łukasz 2 180 14 2 19   18 25 8 19 6 17 12 8 7 10 15  
9 Nikodemski Marian 2,5 177 6 10 8 12 20 12 16 12 18 8 2 10 10 14 19  
10 Mielnik Krzysztof 7 176 29       14 21 27 29 31   25          
11 Mikoda Zenon 0 166 6 10 8 12 20   16 13 18 8 2 10 10 14 19  
12 Bubka  Stefan 3 162 14 2 19 4   25 8 15 6 17 12 8 7 10 15  
13 Krawczyk  Zdzisław  2,5 150 10   14 18 10 9 6 23 14 12 17 6 7 2 2  
14 Całka Mirosław  3 142 12 6 16 2 27       10 10 14 14   25 6  
15 Dunia Leszek 1,5 131 10   14 18 10 9 6 4 14 12 17 6 7 2 2  
16 Tomczewska Maria  7 124 2 15         2 18 27     21   12 27  
17 Materek Krzysztof 2,5 107 25       6   4 16 4     29 23      
18 Chybowski Leszek 0 101 4 12 2 6 24 6 10 6 8 5 4 2 2 6 4  
19 Dymnicki Jarosław  0 100 4 12 2 6 24 6 10 5 8 5 4 2 2 6 4  
20 Chilecki Wojciech 0 92 8     10 12 4   9 2 2 6 16 4 8 11  
21 Dyk  Bogusław  12 91 2 15       16 31   27              
22 Czechowski Zbigniew 2 88   4 12 8 22 2 14 14 2 2 8          
23 Konopka Ryszard 12 85 25           4   4     29 23      
24 Śmigielski Leszek 0 71       25 16       16 14            
25 Śmigielska Maria 0 71       25 16       16 14            
26 Rychły Zbigniew 1,5 65         6 4 12 2     6 16   8 11  
27 Krysiak  Michalina 0,5 60         14 21         25          
28 Gierczyńska Dominika 1,5 58             27   31              
29 Tyński Henryk 0 44       10 12 14           4 4      
30 Pawelec  Małgorzata 3 42     4   4           10 12   4 8  
31 Pawelec Andrzej 3 42     4   4           10 12   4 8  
32 Stekla  Adam  2 41         22 2 14 3                
33 Lange  Jan 4 36       16       20                
34 Caban  Karol 1,5 34         18 12           4        
35 Wójcik Aida  2 31 8 23 0                          
36 Malas Agnieszka 3 29 29                              
37  Lewkowicz Jerzy 0 29       29                        
38  Słaby  Zbigniew 7 29       29                        
39 Maciejewski Waldemar 4 27                             27  
40 Wojsa  Wojciech 0,5 24   4 12 8                        
41 Dyk  Bogusław  12 16       16                        
42 Lewandowski Zdzisław  0 14           14                    
43 Wandzel Krystyna 0 13             12 1                
44 Kluf  Krzysztof 12 10     10                          
45 Banasiński  Marek 12 10     10                          
46 Gan Grzegorz 3 7               7                
47 Szranc  Anna 2 4       4                        
48 Antosz  Grzegorz 2,5 2         2                      
49 Cyzdorf  Stefan 0 2         2                      
50 Majchrowski Wojciech 4 2             2                  

A po odliczeniu regulaminowym wyniki końcowe

Długa Fala Data                              
Miejsce Nazwisko WK Suma  04.06 11.06 18.06 25.06 02.07 09.07 16.07 23.07 30.07 06.08 13.08 20.08 27.08 03.09 17.09
                                     
1 Rybak  Grzegorz 3 256 18 23 23   35 18 18 26 20 25   18 17   15
2 Rudnicki Wiesław  4 249 21     14 31 29 23 17 23 21 14 25 12 19  
3 Hertlein  Jan 4 243 21     14 31 29 23 11 23 21 14 25 12 19  
4 Jaruga  Paweł 2,5 237 16 19 27 21     20 21 12   21 21 17 19 23
5 Pawlęty  Stefan 2 214 16 19 27 21   9 20 10 12   21   17 19 23
6 Lewandowski Wojciech 4 215 18   23   35 18 18 8 20 25   18 17   15
7 Drobiniak  Karina   5 187 12 6 16   27 16 31   10 10 14 14   25 6
8 Gackowski Łukasz 2 172 14   19   18 25 8 19   17 12 8 7 10 15
9 Nikodemski Marian 2,5 161   10 8 12 20 12 16 12 18     10 10 14 19
10 Mielnik Krzysztof 7 176 29       14 21 27 29 31   25        
11 Mikoda Zenon 0 158   10 8 12 20   16 13 18 8   10 10 14 19
12 Bubka  Stefan 3 156 14   19     25 8 15 6 17 12 8 7 10 15
13 Krawczyk  Zdzisław  2,5 146 10   14 18 10 9 6 23 14 12 17 6 7    
14 Całka Mirosław  3 142 12 6 16 2 27       10 10 14 14   25 6
15 Dunia Leszek 1,5 127 10   14 18 10 9 6 4 14 12 17 6 7    
16 Tomczewska Maria  7 124 2 15         2 18 27     21   12 27
17 Materek Krzysztof 2,5 107 25       6   4 16 4     29 23    
18 Chybowski Leszek 0 95 4 12   6 24 6 10 6 8 5 4     6 4
19 Dymnicki Jarosław  0 94 4 12   6 24 6 10 5 8 5 4     6 4
20 Chilecki Wojciech 0 92 8     10 12 4   9 2 2 6 16 4 8 11
21 Dyk  Bogusław  12 91 2 15       16 31   27            
22 Czechowski Zbigniew 2 88   4 12 8 22 2 14 14 2 2 8        
23 Konopka Ryszard 12 85 25           4   4     29 23    
24 Śmigielski Leszek 0 71       25 16       16 14          
25 Śmigielska Maria 0 71       25 16       16 14          
26 Rychły Zbigniew 1,5 65         6 4 12 2     6 16   8 11
27 Krysiak  Michalina 0,5 60         14 21         25        
28 Gierczyńska Dominika 1,5 58             27   31            
29 Tyński Henryk 0 44       10 12 14           4 4    
30 Pawelec  Małgorzata 3 42     4   4           10 12   4 8
31 Pawelec Andrzej 3 42     4   4           10 12   4 8
32 Stekla  Adam  2 41         22 2 14 3              
33 Lange  Jan 4 36       16       20              
34 Caban  Karol 1,5 34         18 12           4      
35 Wójcik Aida  2 31 8 23 0                        
36 Malas Agnieszka 3 29 29                            
37  Lewkowicz Jerzy 0 29       29                      
38  Słaby  Zbigniew 7 29       29                      
39 Maciejewski Waldemar 4 27                             27
40 Wojsa  Wojciech 0,5 24   4 12 8                      
41 Dyk  Bogusław  12 16       16                      
42 Lewandowski Zdzisław  0 14           14                  
43 Wandzel Krystyna 0 13             12 1              
44 Kluf  Krzysztof 12 10     10                        
45 Banasiński  Marek 12 10     10                        
46 Gan Grzegorz 3 7               7              
47 Szranc  Anna 2 4       4                      
48 Antosz  Grzegorz 2,5 2         2                    
49 Cyzdorf  Stefan 0 2         2                    
50 Majchrowski Wojciech 4 2             2                
Najnowsze informacje
Indywidualne Mistrzostwa Okręgu
2019-12-05 
Imprezy do końca 2019 r.
2019-12-05 
XXXVII GP Ustki o puchary Burmistrza - wyniki 03-12-2019
2019-12-03 
Jesienna Integracja - wyniki 28-11-2019
2019-11-28 
Otwarte Mistrzostwa Słupska par mixtowych 2019 r.
2019-11-27 
XXXVII GP Ustki o puchary Burmistrza - wyniki 26-11-2019
2019-11-26 
Mistrzostwa STB na impy, NOT - wyniki 25-11-2019
2019-11-26 
Jesienna Integracja - wyniki 21-11-2019
2019-11-21 
XXXVII GP Ustki o puchary Burmistrza - wyniki 19-11-2019
2019-11-20 
Mistrzostwa STB maxy na rozkładach KMP, NOT - wyniki 18-11-2019
2019-11-18 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015