Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Siedziba: 76-200 Włynkówko, ul Rumiankowa 3
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
Szkoła brydża
RODO
Naszymi partnerami są:
Wyniki Mistrzostw STB na maxy_2022
z dnia: 2022-02-17 15:54:39 / ostatnia aktualizacja: 2022-07-13 22:21:16

Klasyfikacja słupska

                                 
Mistrzostwa MAX 2022 klasyfikacja słupska
                                 
Miejsce Nazwisko i Imię miesiące   Suma Odrzut Wynik końcowy
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Boniek Krzysztof   60,7 46,9 49,9 48,6 57,1 65,7           328,9   328,9
2 Gan Grzegorz   50,4 54 66,5 57,1 44,6 48,5           321,1   321,1
3 Dyk Bogusław   43,9 53,4 49,9 55,7 54,2 56           313,1   313,1
4 Tomczewska Maria   50,4 51,5 48,9 54,3 53,6 53,1           311,8   311,8
5 Zelga Kazimierz     54 66,5 57,1 44,6 48,5           270,7   270,7
6 Gackowski Łukasz   57,3 58,8 56,3 50 44,6             267   267
7 Konopka Ryszard   43,9 53,4   55,7 54,2 56           263,2   263,2
8 Parol Marek     51,5 48,9 54,3 53,6 53,1           261,4   261,4
9 Wołyńska Dominika   50 51     59,5 60,6           221,1   221,1
10 Mielnik Krzysztof   50 51     59,5 60,6           221,1   221,1
11 Lange Jan     62,8 46,3 51,9   55,6           216,6   216,6
12 Lewandowski Wojciech     62,8   51,9 44,6 55,6           214,9   214,9
13 Materek Krzysztof   60,7 46,9   48,6 57,1             213,3   213,3
14 Pawlęty Stefan   57,3   56,3 50 44,6             208,2   208,2
15 Sawicki Stanisław       46,7 37,6 41,7 47,1           173,1   173,1
16 Baj Mirosław     34,8 46,7 37,6 41,7             160,8   160,8
17 Drobiniak Karina   48,9 49,7 49,9                 148,5   148,5
18 Całka Miroslaw   48,9 49,7 49,9                 148,5   148,5
19 Rychły Zbigniew   46,2     44,8   37,7           128,7   128,7
20 Pawelec Malgorzata   46,2   46,3                 92,5   92,5
21 Szymoniak Marcin     34,8       57,2           92   92
22 Meyer Krzysztof             65,7           65,7   65,7
23 Rudnicki Wiesław     58,8                   58,8   58,8
24 Zbiciak Sławomir             57,2           57,2   57,2
25 Koszutowska Lucyna             47,1           47,1   47,1
26 Wandzel Krystyna         44,8               44,8   44,8
27 Wojsa Wojciech           44,6             44,6   44,6
28 Wiśniowska Wanda             40,2           40,2   40,2
29 Janowski Roman             40,2           40,2   40,2
30 Koszutowski Adam             38,9           38,9   38,9
31 Król Adam             38,9           38,9   38,9
32 Rychły-Lipińska Anna             37,7           37,7   37,7

 

A tu klasyfikacja ogólnopolska.

                                 
Mistrzostwa MAX 2022 klasyfikacja krajowa
                                 
Miejsce Nazwisko i Imię miesiące   Suma Odrzut Wynik końcowy
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Gan Grzegorz   47,5 51,1 63,6 57,6 49 58,3           327,1   327,1
2 Dyk Bogusław   50,9 45,4 50,6 54,7 53,5 65,1           320,2   320,2
3 Tomczewska Maria   47,5 51,3 43,6 60,4 54,5 53,5           310,8   310,8
4 Boniek Krzysztof   61,9 43,6 50,6 41,6 51,6 58,2           307,5   307,5
5 Zelga Kazimierz     51,1 63,6 57,6 49 58,3           279,6   279,6
6 Konopka Ryszard   50,9 45,4   54,7 53,5 65,1           269,6   269,6
7 Parol Marek     51,3 43,6 60,4 54,5 53,5           263,3   263,3
8 Gackowski Łukasz   52,9 52,2 50,6 51 42,8             249,5   249,5
9 Wołyńska Dominika   52,2 53     59,6 54,4           219,2   219,2
10 Mielnik Krzysztof   52,2 53     59,6 54,4           219,2   219,2
11 Lange Jan     64,2 46,7 51,1   57,2           219,2   219,2
12 Lewandowski Wojciech     64,2   51,1 46,4 57,2           218,9   218,9
13 Materek Krzysztof   61,9 43,6   41,6 51,6             198,7   198,7
14 Pawlęty Stefan   52,9   50,6 51 42,8             197,3   197,3
15 Sawicki Stanisław       47,1 40,9 42,7 44,9           175,6   175,6
16 Baj Mirosław     37,5 47,1 40,9 42,7             168,2   168,2
17 Drobiniak Karina   39,9 51,4 47,6                 138,9   138,9
18 Całka Miroslaw   39,9 51,4 47,6                 138,9   138,9
19 Rychły Zbigniew   43,6     41,6   42           127,2   127,2
20 Pawelec Malgorzata   43,6   46,7                 90,3   90,3
21 Szymoniak Marcin     37,5       47,9           85,4   85,4
22 Meyer Krzysztof             58,2           58,2   58,2
23 Kopowski Mirosław     56,7                   56,7   56,7
24 Rudnicki Wiesław     52,2                   52,2   52,2
25 Zbiciak Sławomir             47,9           47,9   47,9
26 Koszutowska Lucyna             44,9           44,9   44,9
27 Rychły-Lipińska Anna             42           42   42
28 Wandzel Krystyna         41,6               41,6   41,6
29 Król Adam             35,4           35,4   35,4
30 Koszutowski Adam             35,4           35,4   35,4
31 Wiśniowska Wanda             33,7           33,7   33,7
32 Janowski Roman             33,7           33,7   33,7
Najnowsze informacje
Mistrzostwa STB na maxy i KMP w sierpniu - liczone do LZoPWGS - wyniki 08-08-2022
2022-08-08 
XI LZoPWGS - wyniki 06-08-2022
2022-08-06 
XL GP Ustki - wyniki końcowe
2022-08-04 
Brydzysta NOTu_Lato2022 - wyniki 03-08-2022
2022-08-03 
XL GP Ustki - wyniki 02-08-2022
2022-08-02 
Brydzysta NOTu_Lato2022 - wyniki 27-07-2022
2022-07-27 
XL GP Ustki - wyniki 26-07-2022
2022-07-26 
Mistrzostwa STB na maxy i KMP w sierpniu - liczone do LZoPWGS
2022-07-23 
XI LZoPWGS - wyniki 23-07-2022
2022-07-23 
XL GP Ustki - wyniki 19-07-2022
2022-07-21 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015