Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Siedziba: 76-200 Włynkówko, ul Rumiankowa 3
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
Szkoła brydża
RODO
Naszymi partnerami są:
XL GP Ustki - wyniki końcowe
z dnia: 2022-08-04 07:33:49
                                                       
          XL GRAND PRIX  USTKI                                      
                                                       
Lok. Nazwisko i imię 04.01 11,01 18.01 01.03 08.03 15.03 22.03 29.03 05.04 12.04 19.04 26.04 10.05 17.05 24.05 31.05 07.06 14.06 21.06 28.06 05.07 12.07 19.07 26.07 02.07 SUMA
                                                       
1 Dyk Bogusław  25   12 12 23   25 23 23 19   25   17   23 31 17,5 31 21,33 23 18 17 27 17 429,83
2 Rudnicki  Wiesław 17   25   19 13 17 13,5 19 23 25 21   21 13   27   27 15 16 22 14 23 21 391,5
3 Gackowski  Łukasz 17 11 25   19 13 15 13,5   23 25 21 8       27 12 27 15 16 15 14 23 21 360,5
4 Lange  Jan  21 19 14 25 8 17 13 13,5 19 13,5 10 18   13 17 16 23   20 29 14     15   338
5 Tomczewska Maria 10     33 16 8 19 19 10 10   16 17     14 20 8 23   29 16 25 6 25 324
6 Lewandowski Wojciech 21 19 14 25 8 17         10 18 6 13 17 16 23 5 20 29 14 12,5   15 6 302,5
7 Dunajski  Jan 12 8   29 14 21 14 9 8 13,5 8 6 13 6   27   10     10 9 12 11 10 250,5
8 Pawlety  Stefan 12 8   29 14 21 12 9 8 13,5 8 6 13 6   27   10     10 10 12 11 10 249,5
9 Boniek Krzysztof 25 6 12 12 23 6 8     19 12 25     9         21,33 23   17 4 17 239,33
10 Parol  Marek 10       16 8 4 19 10 10   16 17     14 20       29 7 25 6 25 236
11 Mikoda  Zenon 6   10 15 6 4     12 7 17 2 4 8   19 12 14 8 21,33 12 14   19 14 224,33
12 Szranc  Anna     10 15 6 4     12 7 17 2 4 8   19 12 14 8 21,33 12   4 19 14 208,33
13 Calka Mirosław  14   17 22 10           21 29         18   14 21,33     10 15   191,33
14 Drobiniak Karina  14   17 22 10           21 29         18   14 21,33     10 15   191,33
15 Dunia Leszek  8 2   10 4   5,5   15 7 14 10 21 4 6 6 8 2 10 10 8     11 12 173,5
16 Chilecki Wojciech 8     10 4     6   7 14 10 21   6 6 8 2 10 10 8 4 8 11 12 165
17 Rychły  Zbigniew       33   10 5,5 2 6   2 4 2 2 2 8 14   2 4 4 25 21 2 2 150,5
18 Wołyńska Dominika   15 8 18 27                     10 16   18 12 23         147
19 Mielnik Krzysztof   15 8 18 27                     10 16   18 12 23         147
20 Materek Krzysztof   6         16 23 23             23     31 8       4   134
21 Dymnicki Jarosław      21 4     2 9 4   4 8 10 10   4 4 5   2 6 11 6 8 8 126
22 Chybowski Leszek     21 4     3 9 4   4 8 10 10   4 4 5   2 6 2 6 8 8 118
23 Konopka  Ryszard               13,5           17     31 17,5   8       27   114
24 Lewandowski  Zdzisław  4 4 4 15 12   8 6 2 4 6 12                           77
25 Rychły - Lipińska  Anna             8 2 6   2         2 14   2 4 4 3 21   2 70
26 Wełpa  Stanisław        15 12   10   2 4 6 12   4                       65
27 Lewkowicz Jerzy                                   27 16 15           58
28 Rybak  Grzegorz                            21 13     23               57
29 Baj  Mirosław    2 6 2       4 15     14       12                   55
30 Słaby  Zbignierw                                   23 16 15           54
31 Wojsa  Wojciech                                   23 23             46
32 Caban Karol  6           22                           18         46
33 Wandzel krystyna           10 11         4 2 2   8               2   39
34 Zbiciak  Sławomir               4       14         10                 28
35 Laskowska Katarzyna                               2 2       18         22
36 Kowalik  Jerzy                                   17,5 4             21,5
37 Baran Tadeusz                                     17,5 4             21,5
38 Meyer Krzysztof       20                                           20
39 Pankiewicz  Mariusz       20                                           20
40 Korneluk Halina                                           18       18
41 Nowakowski Jarosław                                       18           18
42 Zelga  Kazimierz                   13,5                               13,5
43 Szeib  Ewa                                          2 7     4 13
44 Szeib Marek                                         2 7     4 13
45 Koszutowski Adam                                            12,5       12,5
46 Koszałka Jerzy                                     12             12
47 Siedzik  Jan  4 4 4                                             12
50 Odrobiński Andrzej                                     12             12
48 Sikorski  Roman                                 10                 10
51 Soroka Izabela     6 2                                           8
52 Watemborski Andrzej       8                                           8
53 Lenart Bigusław        8                                           8
54 Malec Dorota                                             8     8
55 Szafarska  Anna                               2 2                 4
56 Koszutowska  Lucyna                                           1       1
Najnowsze informacje
Mistrzostwa STB na maxy i KMP w sierpniu - liczone do LZoPWGS - wyniki 08-08-2022
2022-08-08 
XI LZoPWGS - wyniki 06-08-2022
2022-08-06 
XL GP Ustki - wyniki końcowe
2022-08-04 
Brydzysta NOTu_Lato2022 - wyniki 03-08-2022
2022-08-03 
XL GP Ustki - wyniki 02-08-2022
2022-08-02 
Brydzysta NOTu_Lato2022 - wyniki 27-07-2022
2022-07-27 
XL GP Ustki - wyniki 26-07-2022
2022-07-26 
Mistrzostwa STB na maxy i KMP w sierpniu - liczone do LZoPWGS
2022-07-23 
XI LZoPWGS - wyniki 23-07-2022
2022-07-23 
XL GP Ustki - wyniki 19-07-2022
2022-07-21 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015