Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Siedziba: 76-200 Słupsk, ul. Wojska Polskiego 38/2a
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Maciej Stasiński,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
Szkoła brydża
RODO
Naszymi partnerami są:
Nasz Facebook:
Mistrzostwa STB na zapis maksymalny w 2023 r.
z dnia: 2023-01-02 11:14:45 / ostatnia aktualizacja: 2024-01-01 11:04:57

 Klasyfikacja słupska

                                           
Mistrzostwa MAX 2023 klasyfikacja słupska      
                                           
Miejsce Nazwisko i Imię miesiące   Suma Odrzut Odrzut I Odrzut II Wynik końcowy      
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12      
1 Mielnik Krzysztof 63,5 61,2   49,3 61 57,2   55,2 63,9 62,9   62,5 536,7       536,7 Puchar 1 1n + WK=7+
2 Meyer Krzysztof 61     51,9 50,5 56,9 55,6 60,9 61,3 65,5 67   530,6       530,6 Puchar 2 n WK=3-5  
3 Lonski Adam   67,4 58,3 54,2 61 47,9 47,1 57 56,7 52,2 44,6 62,5 608,9 44,6 47,1   517,2 Puchar 3    
4 Dyk Bogusław   60 55,3 46,4 59,1 51,9 59,8 52,2 52,5   57,1 67,3 561,6 46,4     515,2      
5 Stasiński Maciej 53,5 61,4 62,2 59 52 57,9 62,1 56,5   47,7 45,1 36,3 593,7 45,1 36,3   512,3      
6 Wołyńska Dominika 63,5 61,2 48,9 49,3   57,2 47,1 55,2 63,9 62,9 45,1 36,3 590,6 45,1 36,3   509,2   n WK=1,0-2,5
7 Pietrzak Marek   61,4 62,2 59 56,8 57,9 52,3 57   52,2 44,6 49,4 552,8 44,6     508,2      
8 Parol Marek     65,3 59,7 48,4 46,5 59,6 61,5 56,7 54 52,3 44,6 548,6 44,6     504      
9 Budzik Grzegorz 58,8 54,2 58,3 56,6 53,7 60,1 53,8 53,5 43,7 47,7 40,1 49,4 629,9 43,7 40,1 47,7 498,4      
10 Boniek Krzysztof   67,4 48,9 51,9 50,5 56,9 55,6   51,1 57,1 51,8   491,2       491,2      
11 Konopka Ryszard 53,3 60 53,9 54,2   47,9   55,2 52,9 50,5 49,6 56,6 534,1 47,9     486,2      
12 Gan Grzegorz 58 54,7   46,4 50 46,2 59,2 47,4 59,3 57,1 51,8   530,1 46,4     483,7      
13 Kluf Krzysztof 55,4 60,7   52,6 62,1 58,9 52,3     55,9 55,1   453       453      
14 Banasiński Marek 55,4 60,7   52,6 62,1 58,9 52,3     55,9 55,1   453       453      
15 Tomczewska Maria     65,3 59,7 48,4 46,5 59,6 61,5   54 52,3   447,3       447,3      
16 Maciejewski Waldemar   55,2 49,7 58,5     59,2 47,4 59,3 57,3 55,4   442       442      
17 Drobiniak Karina     55,3 44,5   51,9 59,8 52,2 52,5   57,1 67,3 440,6       440,6      
18 Butowski Andrzej   50,2 52,5 52,6 59,1   52,3 59,8 49   63,7   439,2       439,2      
19 Antosz Grzegorz 58,8 54,2   56,6 53,7 60,1 53,8 53,5     40,1   430,8       430,8      
20 Gackowski Łukasz   55,2 49,7 58,5 54,2   50 54,3   57,3   41,1 420,3       420,3      
21 Wieczorek Jerzy 64,3 36,1 42,2 44,2 39,5 52,8 41,5 35,7 38,7 36,5 43,7   475,2 36,1 35,7   403,4   n WK=0-0,5
22 Dedo Mirosław 64,3 36,1 42,2 44,2 39,5 52,8 41,5 35,7 38,7   43,7   438,7 35,7     403      
23 Baj Mirosław 49 45,7 41,7 39,5 44 41,3     33,6 36,5 55,4 41,1 427,8 33,6     394,2      
24 Gierulski Kazimierz 57,3 58,8   58 54   62,5 53,5         344,1       344,1      
25 Betliński Adam 57,3 58,8   58 54   62,5 53,5         344,1       344,1      
26 Kanigowski Lech 31,9 38,8 36,4 42,1 40,6 42,6 26,7     33,7 42,1   334,9       334,9      
27 Kanigowska Elżbieta 31,9 38,8 36,4 42,1 40,6 42,6 26,7     33,7 42,1   334,9       334,9      
28 Całka Miroslaw   50,2 52,5 52,6       59,8 49   63,7   327,8       327,8      
29 Tuma Barbara 44 51,1   56,6   57,4 54,6 56,7         320,4       320,4      
30 Tuma Krzysztof 44 51,1   56,6   57,4 54,6 56,7         320,4       320,4      
31 Szuper Łucja 33,8   39,4 34 35,2 34,2 25,4 33,2   38,3 45,7   319,2       319,2      
32 Zelga Kazimierz 58 54,7 45 46,4 50 46,2             300,3       300,3      
33 Banach Zenon               60,9 61,3 65,5 67 44,6 299,3       299,3      
34 Zbiciak Sławomir 49 45,7 41,7 39,5 44 41,3     33,6       294,8       294,8      
35 Jackiewicz Olga 59,7   49,2     48,2   36,3 51,1       244,5       244,5      
36 Rychły Zbigniew             39 47,8 37,4 49 46,8   220       220      
37 Rychy-Lipińska Anna             39 47,8 37,4 49 46,8   220       220      
38 Jarosz Ireneusz     53,9             50,5 49,6 56,6 210,6       210,6      
39 Soroka Izabela 39,7 36,9 39,4 34 35,2               185,2       185,2      
40 Stasiński Wiktor         52   62,1 56,5         170,6       170,6      
41 Kopowski Mirosław 53,3             55,2 52,9       161,4       161,4      
42 Materek Krzysztof 59,7         48,2   36,3         144,2       144,2      
43 Wiśniowska Wanda           34,2 25,4 33,2   38,3     131,1       131,1      
44 Adamiec Antoni         54,2     54,3         108,5       108,5      
45 Lange Jan     45           43,7       88,7       88,7      
46 Korneluk Helena             41,7 36,8         78,5       78,5      
47 Koszutowska Lucyna             41,7 36,8         78,5       78,5      
48 Pławski Paweł 39,7 36,9                     76,6       76,6      
49 Bereza Małgorzata 36,1 33,8                     69,9       69,9      
50 Sikorski Roman 36,1 33,8                     69,9       69,9      
51 Pankiewicz Mariusz 61                       61       61      
52 Pawelec Małgorzata             57,1           57,1       57,1      
53 Pawelec Andrzej             57,1           57,1       57,1      
54 Twardowski Andrzej         56,8               56,8       56,8      
55 Lewandowski Wojciech 53,5                       53,5       53,5      
56 Koszutowski Adam             50           50       50      
57 Kozłowski Bogdan     49,2                   49,2       49,2      
58 Błażejów Izabella                     45,7   45,7       45,7      
59 Zuralski Piotr 41,1                       41,1       41,1      
60 Lenart Bogdan 41,1                       41,1       41,1      
61 Laskowska Katarzyna   34                     34       34      
62 Szafarska Anna   34                     34       34      
63 Stępińska Agnieszka 33,8                       33,8       33,8      
64 Raszewska Halina               31,8         31,8       31,8      
65 Wandzel Krystyna               31,8         31,8       31,8      
Najnowsze informacje
Plan rozgrywek STB - III kwartał 2024
2024-06-20 
Komunikat 11/2024 zawierający Regulamin Drużynowych Mistrzostw Słupskiego Towarzystwa Brydżowego na VP
2024-06-20 
Komunikat nr 10/2024 zawierający Regulamin VII cyklu turniejów brydżowych O Okno Bońka. Rok 2024 r.
2024-06-20 
Uchwała_nr_9_2024
2024-06-20 
Letnie zmagania o Puchar Wojta Gminy Smoldzino - wyniki 19-06-2024
2024-06-19 
17. Letnie GP Ustki o Puchary Uzdrowiska Ustka - wyniki 18-06-2024
2024-06-18 
Turniej Pro_Am - wyniki 17-06-2024
2024-06-17 
Indywidualne Mistrzostwa (teamów) na VP - wyniki 12-06-2024
2024-06-13 
Letnie Zmagania o Puchar Wojta Gminy Smoldzino
2024-06-11 
17. Letnie GP Ustki o Puchary Uzdrowiska Ustka - wyniki 11-06-2024
2024-06-11 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015