Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Siedziba: Słupsk, 76-200 Włynkówko, ul Rumiankowa 3 - adres korespodnencyjny
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
Szkoła brydża
RODO
Naszymi partnerami są:
Mistrzostwa STB na zapis maksymalny w 2023 r.
z dnia: 2023-01-02 11:14:45 / ostatnia aktualizacja: 2023-01-24 22:04:27
                                   
Mistrzostwa MAX 2023 klasyfikacja słupska
                                   
Miejsce Nazwisko i Imię miesiące   Suma Odrzut Odrzut II Wynik końcowy
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Dedo Mirosław 64,3                       64,3     64,3
2 Wieczorek Jerzy 64,3                       64,3     64,3
3 Wołyńska Dominika 63,5                       63,5     63,5
4 Mielnik Krzysztof 63,5                       63,5     63,5
5 Pankiewicz Mariusz 61                       61     61
6 Meyer Krzysztof 61                       61     61
7 Materek Krzysztof 59,7                       59,7     59,7
8 Jackiewicz Olga 59,7                       59,7     59,7
9 Antosz Grzegorz 58,8                       58,8     58,8
10 Budzik Grzegorz 58,8                       58,8     58,8
11 Gan Grzegorz 58                       58     58
12 Zelga Kazimierz 58                       58     58
13 Gierulski Kazimierz 57,3                       57,3     57,3
14 Betliński Adam 57,3                       57,3     57,3
15 Kluf Krzysztof 55,4                       55,4     55,4
16 Banasiński Marek 55,4                       55,4     55,4
17 Lewandowski Wojciech 53,5                       53,5     53,5
18 Stasiński Maciej 53,5                       53,5     53,5
19 Konopka Ryszard 53,3                       53,3     53,3
20 Kopowski Mirosław 53,3                       53,3     53,3
21 Baj Mirosław 49                       49     49
22 Zbiciak Sławomir 49                       49     49
23 Tuma Barbara 44                       44     44
24 Tuma Krzysztof 44                       44     44
25 Zuralski Piotr 41,1                       41,1     41,1
26 Lenart Bogdan 41,1                       41,1     41,1
27 Soroka Izabela 39,7                       39,7     39,7
28 Pławski Paweł 39,7                       39,7     39,7
29 Bereza Małgorzata 36,1                       36,1     36,1
30 Sikorski Roman 36,1                       36,1     36,1
31 Szuper Łucja 33,8                       33,8     33,8
32 Stępińska Agnieszka 33,8                       33,8     33,8
33 Kanigowski Lech 31,9                       31,9     31,9
34 Kanigowska Elżbieta 31,9                       31,9     31,9

 

                                   
Mistrzostwa MAX 2023 klasyfikacja krajowa
                                   
Miejsce Nazwisko i Imię miesiące   Suma Odrzut Odrzut II Wynik końcowy
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Budzik Roman 62,2                       62,2     62,2
2 Antosz Grzegorz 62,2                       62,2     62,2
3 Wieczorek Jerzy 60,4                       60,4     60,4
4 Dedo Mirosław 60,4                       60,4     60,4
5 Wołyńska Dominika 59,8                       59,8     59,8
6 Mielnik Krzysztof 59,8                       59,8     59,8
7 Gierulski Kazimierz 59,1                       59,1     59,1
8 Betliński Adam 59,1                       59,1     59,1
9 Gan Grzegorz 58,8                       58,8     58,8
10 Zelga Kazimierz 58,8                       58,8     58,8
11 Materek Krzysztof 57,8                       57,8     57,8
12 Jackiewicz Olga 57,8                       57,8     57,8
13 Kluf Krzysztof 57,6                       57,6     57,6
14 Banasiński Marek 57,6                       57,6     57,6
15 Meyer Krzysztof 55,5                       55,5     55,5
16 Pankiewicz Mariusz 55,5                       55,5     55,5
17 Lewandowski Wojciech 52,7                       52,7     52,7
18 Stasiński Maciej 52,7                       52,7     52,7
19 Konopka Ryszard 51,6                       51,6     51,6
20 Kopowski Mirosław 51,6                       51,6     51,6
21 Baj Mirosław 48,1                       48,1     48,1
22 Zbiciak Sławomir 48,1                       48,1     48,1
23 Tuma Barbara 44,8                       44,8     44,8
24 Tuma Krzysztof 44,8                       44,8     44,8
25 Bereza Małgorzata 40                       40     40
26 Sikorski Roman 40                       40     40
27 Żuralski Piotr 40                       40     40
28 Lenart Bogdan 40                       40     40
29 Kanigowski Lech 36,8                       36,8     36,8
30 Kanigowska Elżbieta 36,8                       36,8     36,8
31 Szuper Łucja 34,8                       34,8     34,8
32 Stępińska Agnieszka 34,8                       34,8     34,8
33 Soroka Izabela 33,5                       33,5     33,5
34 Pławski Paweł 33,5                       33,5     33,5
Najnowsze informacje
Mistrzostwa STB na VP 2023
2023-01-30 
Turniej OOBonka - wyniki 30-01-2023
2023-01-30 
XLI Ustki czyli wtorek 24 - wyniki 25-01-2023
2023-01-24 
Mistrzostwa STB na zapis meczowy (cav-śr) w 2023 r.
2023-01-24 
VI cykl o Okno Bońka
2023-01-24 
Zawodnicy STB_2023 - wyniki 01-01-2023
2023-01-24 
Najbliższe terminy rozgrywek
2023-01-23 
Mistrzostwa STB na impy (cav-sr) i KMP, OOBonka - wyniki 23-01-2023
2023-01-23 
XLI GP Ustki - wyniki 17-01-2023
2023-01-18 
Komunikat nr 6/2023 zawierający Regulamin VI cyklu turniejów brydżowych O Okno Bońka
2023-01-11 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015