Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Siedziba: 76-200 Słupsk, ul. Wojska Polskiego 38/2a
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Maciej Stasiński,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
Szkoła brydża
RODO
Naszymi partnerami są:
Nasz Facebook:
VI cykl o Okno Bońka
z dnia: 2023-01-24 14:45:06 / ostatnia aktualizacja: 2023-06-13 22:23:10
                                       
VI Cykl o Okno Bońka_2023 
                                       
Miejsce Nazwisko i Imię miesiące       Suma Odrzut Odrzut II Wynik końcowy
23.sty 30.sty 06.lut 20.lut 27.lut 06.mar 20.mar 27.mar 03.kwi 24.kwi 15.maj 22.maj 29.maj 05.cze
1 Mielnik Krzysztof 41 18 18   6   23 35 12   11 34     198 6   192
2 Zelga Kazimierz 20 21 15   23   8 24 16 12 21 31 16 2 209 20 12 177
3 Gan Grzegorz 20 21 15   23     24 16 12 21 31 16   199 20 12 167
4 Wołyńska Dominika 41 18 18   6   23 35 12           153     153
5 Stasiński Maciej 24   12   14 12 14 26 22 8   26 13   171 14 8 149
6 Pietrzak Marek 28 15 12   14     26   8 27 26     156 14 8 134
7 Maciejewski Waldemar     21   16 15 12   25 4 11   19 4 127     127
8 Dyk Bogusław 32 12     26 9   12   14   24 10 13 152 12 14 126
9 Drobiniak Karina 32 12           12   14 16 24 10 13 133 12 0 121
10 Tomczewska Maria 26 4     14 9 19 20 6 20   16 4 10 148 14 16 118
11 Butowski Andrzej     9       17   19 18 18 20 8 7 116     116
12 Gackowski Łukasz     21   16 15 12   25   4   19   112     112
13 Lonski Adam 0       20     6   26 27 34     113 6 0 107
14 Całka Mirosław     9       17   19 18 2 20 8 7 100     100
15 Kluf Krzysztof 30       29     29   16   37     141 29 16 96
16 Banasiński Marek 30       29     29   16   37     141 29 16 96
17 Parol Marek 26 4     14     20 6 20   16 4 10 120 14 16 90
18 Konopka Ryszard 35       26     16   26   22     125 16 22 87
19 Baj Mirosław 12           19 14 8   14 6 13   86     86
20 Wieczorek Jerzy 8 10 9     2 10   14 10 8 12     83     83
21 Dedo Mirosław 8 10 9     2 10   14 10 4 12     79     79
22 Tuma Barbara 38       10     22   6   18     94 10 6 78
23 Tuma Krzysztof 38       10     22   6   18     94 10 6 78
24 Gierulski Kazimierz 18       18     10   29   28     103 18 10 75
25 Betliński Adam 18       18     10   29   28     103 18 10 75
26 Budzik Roman 0       8     32   23   10     73 8   65
27 Antosz Grzegorz 0       8     32   23   10     73 8   65
28 Boniek Krzysztof 28       20     6     8       62     62
29 Zbiciak Sławomir 12           14 14 8     6     54     54
30 Meyer Krzysztof 22             18       14     54     54
31 Kanigowski Lech 14   4     4 6 4 4 4 2 2 6   50     50
32 Jackiewicz Olga 16 6                 14 8   4 48     48
33 Kanigowska Elżbieta 14   4     4 6 4 4     2 6   44     44
34 Szuper Łucja           6 2 2 4 2 24   2   42     42
35 Soroka Izabela 4 2 2     6 2 2 4 2 11 4 2   41     41
36 Pankiewicz Mariusz 22             18             40     40
37 Laskowska Katarzyna 6           4 8 10   11       39     39
38 Jarosz Ireneusz               16       22     38     38
39 Materek Krzysztof   6                 24 8     38     38
40 Kopowski Mirosław 35                           35     35
41 Adamiec Antoni           12     22           34     34
42 Szafarska Anna 6           4 8 10   6       34     34
43 Zuralski Piotr 10 8 6   2                   26     26
44 Stasiński Wiktor 24                           24     24
45 Skoczeń Jarosław 10 8     2                   20     20
46 Pawelec Małgorzata                     18       18     18
47 Małas Agnieszka 16                           16     16
48 Markiewicz Kamila                     16       16     16
49 Szymoniak Marcin 0 15                         15     15
50 Banach Zenon                       14     14     14
51 Lange Jan 0       4   8             2 14     14
52 Pławski Paweł 4 2 2                       8     8
53 Lenart Bogdan 0   6                       6     6
54 Pawelec Andrzej                     6       6     6
55 Lewandowski Wojciech         4                   4     4
56 Hołowienko Mieczysław                       4     4     4
57 Bereza Małgorzata 2                           2     2
58 Sikorski Roman 2                           2     2
Najnowsze informacje
42. GP Ustki - wyniki 16-04-2024
2024-04-16 
O Miniowe Formy 3D - wyniki 15-04-2024
2024-04-16 
IOM STB na VP 2024
2024-04-11 
PRO-AM Amatorzy graja z Profi - prosimy o liczny udzial, tanio - wyniki 10-04-2024
2024-04-11 
Turnieje PRO-AM
2024-04-10 
42. GP Ustki - wyniki 09-04-2024
2024-04-10 
Wyniki LO PWZBS
2024-04-06 
Komunikat nr 8/2024 Regulamin zawodów PRO-AM w 2024 r.
2024-04-03 
Komunikat nr 7/2024 Regulamin Indywidualnych Otwartych Mistrzostw STB na VP 2024
2024-04-03 
Uchwała nr 8/2024
2024-04-03 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015