Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Siedziba: 76-200 Słupsk, ul. Wojska Polskiego 38/2a
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Maciej Stasiński,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
Szkoła brydża
RODO
Naszymi partnerami są:
Nasz Facebook:
Mistrzostwa STB na zapis meczowy (cav-śr) w 2023 r.
z dnia: 2023-01-24 14:48:11 / ostatnia aktualizacja: 2023-12-20 17:21:32
                             
Mistrzostwa STB Cav_2023 
                             
Miejsce Nazwisko i Imię miesiące   Wynik końcowy
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Pietrzak Marek 28 14 26 8 26 20 41 22 8 29 35 6 263
2 Tuma Barbara 38 10 22 6 18 28 30 37   32 24 17 262
3 Tuma Krzysztof 38 10 22 6 18 28 30 37   32 24 17 262
4 Kluf Krzysztof 30 29 29 16 37 37 22   24 12 10 14 260
5 Banasiński Marek 30 29 29 16 37 37 22   24 12 10 14 260
6 Gan Grzegorz 20 23 24 12 31 26 26 34 27 22   4 249
7 Lonski Adam 0 20 6 26 34 12 41 22 8 29 35 6 239
8 Gierulski Kazimierz 18 18 10 29 28 34 18 24 10 26 14 2 231
9 Betliński Adam 18 18 10 29 28 34 18 24 10 26 14 2 231
10 Dyk Bogusław 32 26 12 14 24 24 16 20   14 32 14 228
11 Parol Marek 26 14 20 20 16 8 8 31 18 16 20 10 207
12 Budzik Grzegorz 0 8 32 23 10 20 38 28   35   8 202
13 Drobiniak Karina 32   12 14 24 24 16 20   14 32 14 202
14 Konopka Ryszard 35 26 16 26 22 8 28 18     18   197
15 Boniek Krzysztof 28 20 6     14 24 34 27 22 16 4 195
16 Stasiński Maciej 24 14 26 8 26   12 31 4 6 16 23 190
17 Antosz Grzegorz 0 8 32 23 10   38 28   35   8 182
18 Meyer Krzysztof 22   18   14 14 24 16 6 18 26 20 178
19 Tomczewska Maria 26 14 20 20 16   8   18 16 20 10 168
20 Butowski Andrzej 0     18 20   35 26 12 24 22   157
21 Całka Mirosław       18 20   35 26 12 24 22   157
22 Mielnik Krzysztof 41 6 35   34   10       27   153
23 Wołyńska Dominika 41 6 35     12 10   4 6 27   141
24 Zelga Kazimierz 20 23 24 12 31 26 0           136
25 Maciejewski Waldemar   16   4   31 26   21 20 8   126
26 Kopowski Mirosław 35         22 28 18         103
27 Gackowski Łukasz 0 16         20   21 20 8   85
28 Banach Zenon         14     16 6 18 26   80
29 Wieczorek Jerzy 8     10 12 6 14 4 14 4 2   74
30 Dedo Mirosław 8     10 12 6     14 4 2   56
31 Jarosz Ireneusz 0   16   22           18   56
32 Lewandowski Wojciech 0 4       31   10   10     55
33 Jackiewicz Olga 16       8 16   14         54
34 Kanigowski Lech 14   4 4 2 4 4 8   2 12   54
35 Mączkowski Wiesław           20 32           52
36 Kanigowska Elżbieta 14   4   2 4 4 8   2 12   50
37 Baj Mirosław 12   14   6 10         4   46
38 Adamiec_Antoni             20         23 43
39 Pankiewicz Mariusz 22   18                   40
40 Materek Krzysztof         8 16   14         38
41 Stasiński Wiktor 24           12           36
42 Zbiciak Sławomir 12   14   6               32
43 Leśniewski Ryszard             32           32
44 Rybak Grzegorz                   10   20 30
45 Rychły Zbigniew               12 16       28
46 Rychły-Lipińska Anna               12 16       28
47 Laskowska Katarzyna 6   8     10             24
48 Pławski Paweł 4         18 2           24
49 Szuper Łucja 0   2 2   2 6 4 2   6   24
50 Bereza Małgorzata 2         18 2           22
51 Jaruga Paweł             14 4         18
52 Małas Agnieszka 16                       16
53 Szafarska Anna 6   8                   14
54 Wiśniowska Wanda           2 6 4 2       14
55 Zuralski Piotr 10 2                     12
56 Skoczeń Jarosław 10 2                     12
57 Soroka Izabela 4   2 2 4               12
58 Pawlęty Stefan               10         10
59 Raszewska Halina                   8     8
60 Wandzel Krystyna                   8     8
61 Watemborski Andrzej               6         6
62 Lenart Bogusław               6         6
63 Błażejów Izabella                     6   6
64 Lange Jan   4                     4
65 Hołowienko Mieczysław         4               4
66 Stachyra Karol                     4   4
67 Sikorski Roman 2                       2
Najnowsze informacje
Mistrzostwa STB na impy (cav-?r) i KMP - wyniki 26-02-2024
2024-02-27 
42. GP Ustki - wyniki 27-02-2024
2024-02-27 
Słupszczanie w Ekstraklasie
2024-02-26 
DM STB, mecze w NOT - wyniki 21-02-2024
2024-02-22 
O Miniowe Formy 3D - wyniki 19-02-2024
2024-02-20 
42. GP Ustki - wyniki 20-02-2024
2024-02-20 
OTP* XX Turniej o Puchary Prezydenta Miasta Słupska
2024-02-17 
Uchwała nr 6/2024
2024-02-16 
42. GP Ustki - wyniki 13-02-2024
2024-02-13 
42. GP Ustki - wyniki 06-02-2024
2024-02-13 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015