Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Siedziba: Słupsk, 76-200 Włynkówko, ul Rumiankowa 3 - adres korespodnencyjny
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
Szkoła brydża
RODO
Naszymi partnerami są:
Mistrzostwa STB na maxy - klasyfikacja krajowa
z dnia: 2023-08-16 16:55:11 / ostatnia aktualizacja: 2023-08-16 18:00:17
                                   
Mistrzostwa MAX 2023 klasyfikacja krajowa
                                   
Miejsce Nazwisko i Imię miesiące   Suma Odrzut Odrzut II Wynik końcowy
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Stasiński Maciej 52,7 62 63,4 60 47,3 55,6 66 58,2         465,2     465,2
2 Budzik Roman 62,2 49,7 59,2 57,2 48,5 57,7 58,1 51,9         444,5     444,5
3 Pietrzak Marek   62 63,4 60 53,4 55,6 50,3 55,9         400,6     400,6
4 Lonski Adam   67 59,2 55,2 62,8 45,6 51,6 55,9         397,3     397,3
5 Antosz Grzegorz 62,2 49,7   57,2 48,5 57,7 58,1 51,9         385,3     385,3
6 Wołyńska Dominika 59,8 58,4 48,2 49,7   60,3 51,6 54,5         382,5     382,5
7 Dyk Bogusław   58,6 51,5 41,8 56 54,2 56,1 53,7         371,9     371,9
8 Tomczewska Maria   40,1 55,2 57,9 48,4 50,4 52,1 64,4         368,5     368,5
9 Gan Grzegorz 58,8 52,6   48,9 53,8 45,2 62,6 46,1         368     368
10 Wieczorek Jerzy 60,4 35,3 44,6 40,8 43,5 49,8 44,6 37,8         356,8     356,8
11 Dedo Mirosław 60,4 35,3 44,6 40,8 43,5 49,8 44,6 37,8         356,8     356,8
12 Mielnik Krzysztof 59,8 58,4   49,7 62,8 60,3   54,5         345,5     345,5
13 Kluf Krzysztof 57,6 61,1   53,7 60,8 57,6 52,4           343,2     343,2
14 Banasiński Marek 57,6 61,1   53,7 60,8 57,6 52,4           343,2     343,2
15 Meyer Krzysztof 55,5     52,4 52,2 60,9 54,9 61         336,9     336,9
16 Boniek Krzysztof   67 48,2 52,4 52,2 60,9 54,9           335,6     335,6
17 Gierulski Kazimierz 59,1 53,8   55,3 53,4   58,8 53,8         334,2     334,2
18 Betliński Adam 59,1 53,8   55,3 53,4   58,8 53,8         334,2     334,2
19 Parol Marek     55,2 57,9 48,4 50,4 52,1 64,4         328,4     328,4
20 Konopka Ryszard 51,6 58,6 58,3 55,2   45,6   50,3         319,6     319,6
21 Butowski Andrzej   49,4 53,6 50,9 56   50,3 59,4         319,6     319,6
22 Gackowski Łukasz   55,6 52,4 57,5 52,4   46,7 54,3         318,9     318,9
23 Tuma Barbara 44,8 51,3   53,8   56,9 53,3 54,2         314,3     314,3
24 Tuma Krzysztof 44,8 51,3   53,8   56,9 53,3 54,2         314,3     314,3
25 Zelga Kazimierz 58,8 52,6 50,1 48,9 53,8 45,2             309,4     309,4
26 Maciejewski Waldemar   55,6 52,4 57,5     62,6 46,1         274,2     274,2
27 Jackiewicz Olga 57,8 53,9 52,1     51,9   46,9         262,6     262,6
28 Materek Krzysztof 57,8 53,9 52,1     51,9   46,9         262,6     262,6
29 Baj Mirosław 48,1 47 43 38 43,8 41             260,9     260,9
30 Zbiciak Sławomir 48,1 47 43 38 43,8 41             260,9     260,9
31 Kanigowski Lech 36,8 37,6 31,4 43,3 37,6 42,2 29,3           258,2     258,2
32 Kanigowska Elżbieta 36,8 37,6 31,4 43,3 37,6 42,2 29,3           258,2     258,2
33 Drobiniak Karina     51,5 41,8   54,2 56,1 53,7         257,3     257,3
34 Szuper Łucja 34,8   37,1 33,8 37,3 30,6 29,2 34,2         237     237
35 Całka Miroslaw   49,4 53,6 50,9       59,4         213,3     213,3
36 Soroka Izabela 33,5 39,6 37,1 33,8 37,3               181,3     181,3
37 Stasiński Wiktor         47,3   66 58,2         171,5     171,5
38 Adamiec Antoni         52,4     54,3         106,7     106,7
39 Kopowski Mirosław 51,6             50,3         101,9     101,9
40 Wiśniowska Wanda           30,6 29,2 34,2         94     94
41 Rychły Zbigniew             38,6 48,6         87,2     87,2
42 Bereza Małgorzata 40 35,5                     75,5     75,5
43 Sikorski Roman 40 35,5                     75,5     75,5
44 Pławski Paweł 33,5 39,6                     73,1     73,1
45 Koszutowska Lucyna             36,1 35         71,1     71,1
46 Korneluk Helena             36,1 35         71,1     71,1
47 Banach Zenon               61         61     61
48 Pawelec Andrzej             59           59     59
49 Pawelec Małgorzata             59           59     59
50 Jarosz Ireneusz     58,3                   58,3     58,3
51 Pankiewicz Mariusz 55,5                       55,5     55,5
52 Twardowski Andrzej         53,4               53,4     53,4
53 Lewandowski Wojciech 52,7                       52,7     52,7
54 Kozłowski Bogusław     52,1                   52,1     52,1
55 Lange Jan     50,1                   50,1     50,1
56 Koszutowski Adam             46,7           46,7     46,7
57 Żuralski Piotr 40                       40     40
58 Lenart Bogdan 40                       40     40
59 Rychły-Lipińska Anna             38,6 48.6         38,6     38,6
60 Wandzel Krystyna               35,6         35,6     35,6
61 Raszewska Halina               35,6         35,6     35,6
62 Stępińska Agnieszka 34,8                       34,8     34,8
63 Laskowska Katarzyna   33,7                     33,7     33,7
64 Szafarska Anna   33,7                     33,7     33,7
Najnowsze informacje
Bliskie spotkania w Atenie
2023-10-01 
Krótka ściąga na jesień_archiwum.
2023-10-01 
XII LZoPWGS w Smoldzinie - wyniki 30-09-2023
2023-10-01 
Krótka ściąga na jesień
2023-09-29 
Letni cykl w Ustce - wyniki 26-09-2023
2023-09-27 
Mistrzostwa STB na impy (cav-?r) i KMP - wyniki 25-09-2023
2023-09-25 
Aktywni bez względu na wiek
2023-09-21 
Letni cykl w Ustce - Indywiduel - wyniki 19-09-2023
2023-09-20 
Aktywni bez wzgledu na wiek - NOT- Indywidualne Mistrzostwa STB - wyniki 20-09-2023
2023-09-20 
Komunikat Nr 12/2023 zwierający Regulamin rozgrywek Bliskie spotkania w Atenie
2023-09-19 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015