Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Siedziba: 76-200 Słupsk, ul. Wojska Polskiego 38/2a
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Maciej Stasiński,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
Szkoła brydża
RODO
Naszymi partnerami są:
Nasz Facebook:
Mistrzostwa STB na maxy 2024 (na rozkładach KMP)
z dnia: 2024-01-01 11:10:26 / ostatnia aktualizacja: 2024-06-12 12:14:39
                                     
Mistrzostwa MAX 2024 klasyfikacja krajowa
                                     
Miejsce Nazwisko i Imię miesiące   Suma Odrzut Odrzut I Odrzut II Wynik końcowy
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Kluf Krzysztof 57,2 55,9 61,8 65,2 56,6 58,6             355,3       355,3
2 Banasiński Marek 57,2 55,9 61,8 65,2 56,6 58,6             355,3       355,3
3 Lonski Adam 45,2 54,7 64,3 55,7 60,6 51,5             332,0       332,0
4 Mielnik Krzysztof 59,5 62,8 54,0 55,7 60,6               292,6       292,6
5 Pietrzak Marek 54,8 54,1 64,3 55,7   51,5             280,4       280,4
6 Meyer Krzysztof 54,1 46,2 56,2 60,3 56,5               273,3       273,3
7 Banach Zenon 54,1 46,2 56,2 60,3 56,5               273,3       273,3
8 Parol Marek 51,3 53,1 53,2   56,4 52,4             266,4       266,4
9 Tomczewska Maria 51,3 53,1 53,2   56,4 52,4             266,4       266,4
10 Konopka Ryszard 56,1 54,7 41,2 53,9   60,0             265,9       265,9
11 Dyk Bogusław 54,8 58,2 45,6   57,0 42,7             258,3       258,3
12 Drobiniak Karina 54,8 58,2 45,6   57,0 42,7             258,3       258,3
13 Boniek Krzysztof 44,3 48,4 47,9   57,7 59,2             257,5       257,5
14 Stasiński Maciej 45,2 54,1 41,2 53,9   60,0             254,4       254,4
15 Wołyńska Dominika 59,5 62,8 54,0 55,7                 232,0       232,0
16 Kanigowski Lech 43,4 32,3 38,0 39,5 35,4 38,1             226,7       226,7
17 Baj Mirosław 45,6 44,7 37,8 41,2 41,0               210,3       210,3
18 Gan Grzegorz 44,3 48,4 47,9     59,2             199,8       199,8
19 Kanigowska Elżbieta   32,3 38,0 39,5 35,4 38,1             183,3       183,3
20 Jarosz Ireneusz 56,1       53,4 56,3             165,8       165,8
21 Materek Krzysztof   50,9     57,7 55,0             163,6       163,6
22 Szuper Łucja 44,4     43,1 33,8 33,5             154,8       154,8
23 Gackowski Łukasz 43,4 44,7     41,1               129,2       129,2
24 Rychły Zbigniew 39,8 38,7   49,9                 128,4       128,4
25 Szymoniak Marcin 45,6     41,2 41,0               127,8       127,8
26 Wieczorek Jerzy     37,8 46,7 41,1               125,6       125,6
27 Wandzel Krystyna       43,1 33,8 33,5             110,4       110,4
28 Twardowski Andrzej         53,4 56,3             109,7       109,7
29 Jackiewicz Olga   50,9       55,0             105,9       105,9
30 Skoczeń Jarosław       48,5   48,4             96,9       96,9
31 Rychły-Lipińska Anna 39,8     49,9                 89,7       89,7
32 Laskowska Katarzyna       40,8   48,4             89,2       89,2
33 Pawelec Małgorzata   38,7   49,3                 88,0       88,0
34 Gotard Lidia       56,1                 56,1       56,1
35 Korzeniowski Krzysztof       56,1                 56,1       56,1
36 Lewandowski Wojciech       54,9                 54,9       54,9
37 Pawlęty Stefan       54,9                 54,9       54,9
38 Rybak Grzegorz 54,8                       54,8       54,8
39 Markiewicz Kamila       49,3                 49,3       49,3
40 Lenart Bogdan       48,5                 48,5       48,5
41 Dedo Mirosław       46,7                 46,7       46,7
42 Budzik Roman           44,5             44,5       44,5
43 Antosz Grzegorz           44,5             44,5       44,5
44 Błażejów Izabella 44,4                       44,4       44,4
45 Watemborski Andrzej       40,8                 40,8       40,8
46 Bereza Małgorzata       39,1                 39,1       39,1
47 Pławski Paweł       39,1                 39,1       39,1
Najnowsze informacje
17. Letnie GP Ustki o Puchary Uzdrowiska Ustka - wyniki 09-07-2024
2024-07-11 
Krzysztof Kluf i Marek Banasiński wygrali GPPP 7 lipca 2024
2024-07-08 
Przerwa w turniejach STB do 22 lipca
2024-07-04 
Brydzysta NOTu_Lato_2024_w NOT - wyniki 03-07-2024
2024-07-03 
17. Letnie GP Ustki o Puchary Uzdrowiska Ustka - wyniki 02-07-2024
2024-07-02 
Brydzysta NOTu_Lato_2024_na BBO - wyniki 01-07-2024
2024-07-01 
Brydzysta NOTu_Lato_2024_na BBO - wyniki 01-07-2024
2024-07-01 
„Brydżysta NOTu - lato 2024”
2024-06-25 
17. Letnie GP Ustki o Puchary Uzdrowiska Ustka - wyniki 25-06-2024
2024-06-25 
Mistrzostwa STB na impy (cav sr) Ustka Ledowo - wyniki 24-06-2024
2024-06-24 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015