Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Siedziba: 76-200 Słupsk, ul. Wojska Polskiego 38/2a
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Maciej Stasiński,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
Szkoła brydża
RODO
Naszymi partnerami są:
Nasz Facebook:
Cykl O Miniowe Formy 3D
z dnia: 2024-02-01 08:55:07 / ostatnia aktualizacja: 2024-06-11 22:24:40
                                       
O Miniowe Formy 3D
                                       
                                       
Miejsce Nazwisko i Imię daty   Suma Odrzut1 Wynik końcowy    
05.lut 12.lut 19.lut 04.mar 11.mar 18.mar 08.kwi 15.maj 22.kwi 06.maj 13.maj 20.maj 03.cze    
1 Lonski Adam 58,2 54,7 52,0   64,3 54,0 55,7 57,0 54,9   60,6   58,1 569,5   569,5 I Puchar  
2 Konopka Ryszard 64,1 54,7 54,6 56,3 41,2 51,7 53,9 56,1   62,6     58,1 553,3   553,3 II Puchar  
3 Stasiński Maciej 51,8 54,1 54,6 65,3 41,2 51,7 53,9 56,1 54,9 59,0   51,8   594,4 41,2 553,2 III Puchar  
4 Dyk Bogusław 47,1 58,2 51,8 56,3 45,6 61,7     57,2   57,0 55,6 51,3 541,8   541,8 Statuetka WK=5 i więcej
5 Drobiniak Karina 47,1 58,2 51,8 48,3 45,6 61,7     57,2   57,0 55,6 51,3 533,8   533,8    
6 Kluf Krzysztof   55,9 55,1   61,8 51,1 65,2 52,9     56,6 65,0 68,3 531,9   531,9    
7 Tomczewska Maria 39,4 53,1   51,4 53,2 53,2     50,4 46,0 56,4 54,9 51,3 509,3   509,3    
8 Parol Marek 39,4 53,1 46,5 51,4 53,2 53,2     50,4 46,0 56,4   51,3 500,9   500,9 Statuetka WK=1,5-4
9 Banasiński Marek   55,9     61,8 51,1 65,2 52,9     56,6 65,0 68,3 476,8   476,8    
10 Boniek Krzysztof   48,4 40,0 65,3 47,9     57,0   62,6 57,7 51,8   430,7   430,7    
11 Meyer Krzysztof 57,9 46,2 55,1   56,2   60,3 53,2     56,5     385,4   385,4    
12 Baj Mirosław   44,7   41,3 37,8 41,7 41,2 53,2   30,9 41,0 33,6   365,4   365,4 Statuetka WK=0-1
13 Banach Zenon 57,9 46,2     56,2   60,3 50,0     56,5     327,1   327,1    
14 Kanigowska Elżbieta 33,5 32,3   32,4 38,0 37,9 39,5 43,3     35,4   33,4 325,7   325,7    
15 Kanigowski Lech 33,5 32,3   32,4 38,0 37,9 39,5 43,3     35,4   33,4 325,7   325,7    
16 Szuper Łucja             43,1 49,3 59,1 42,5 33,8 48,1 43,3 319,2   319,2    
17 Wandzel Krystyna             43,1 49,3 59,1 42,5 33,8 48,1 43,3 319,2   319,2    
18 Gan Grzegorz 58,2 48,4 52,0   47,9 54,0   50,0           310,5   310,5    
19 Wieczorek Jerzy       41,3 37,8   46,7 45,8 38,0   41,1   44,3 295   295    
20 Mielnik Krzysztof 53,4 62,8     54,0   55,7       60,6     286,5   286,5    
21 Materek Krzysztof   50,9 40,0 54,5   48,8         57,7     251,9   251,9    
22 Wołyńska Dominika 53,4 62,8     54,0   55,7             225,9   225,9    
23 Pietrzak Marek   54,1 46,5   64,3   55,7             220,6   220,6    
24 Szymoniak Marcin             41,2 53,2   30,9 41,0 33,6   199,9   199,9    
25 Lewandowski Wojciech             54,9     59,0   45,7   159,6   159,6    
26 Lange Jan       50,6           59,0   45,7   155,3   155,3    
27 Jackiewicz Olga   50,9   54,5   48,8               154,2   154,2    
28 Gackowski Łukasz   44,7   50,6             41,1     136,4   136,4    
29 Watemborski Andrzej 44,6           40,8         45,4   130,8   130,8    
30 Rychły Zbigniew   38,7         49,9 41,9           130,5   130,5    
31 Dedo Mirosław             46,7 45,8 38,0         130,5   130,5    
32 Laskowska Katarzyna           41,7 40,8         45,4   127,9   127,9    
33 Jarosz Ireneusz 64,1                   53,4     117,5   117,5    
34 Stasiński Wiktor 51,8                 59,0       110,8   110,8    
35 Markiewicz Kamila             49,3 47,0           96,3   96,3    
36 Lenart Bogdan 44,6           48,5             93,1   93,1    
37 Rychły-Lipińska Anna             49,9 41,9           91,8   91,8    
38 Pawelec Małgorzata   38,7         49,3             88,0   88,0    
39 Bereza Małgorzata             39,1   40,4         79,5   79,5    
40 Pławski Paweł             39,1   40,4         79,5   79,5    
41 Gotard Lidia             56,1             56,1   56,1    
42 Korzeniowski Krzysztof             56,1             56,1   56,1    
43 Butowski Andrzej                       54,9   54,9   54,9    
44 Pawlęty Stefan             54,9             54,9   54,9    
45 Twardowski Andrzej                     53,4     53,4   53,4    
46 Pankiewicz Mariusz               53,2           53,2   53,2    
47 Skoczeń Jarosław             48,5             48,5   48,5    
48 Całka Mirosław       48,3                   48,3   48,3    
49 Bielecki Wiesław               47,0           47,0   47,0    
50 Koszutowski Adam                         44,3 44,3   44,3    
Najnowsze informacje
17. Letnie GP Ustki o Puchary Uzdrowiska Ustka - wyniki 09-07-2024
2024-07-11 
Krzysztof Kluf i Marek Banasiński wygrali GPPP 7 lipca 2024
2024-07-08 
Przerwa w turniejach STB do 22 lipca
2024-07-04 
Brydzysta NOTu_Lato_2024_w NOT - wyniki 03-07-2024
2024-07-03 
17. Letnie GP Ustki o Puchary Uzdrowiska Ustka - wyniki 02-07-2024
2024-07-02 
Brydzysta NOTu_Lato_2024_na BBO - wyniki 01-07-2024
2024-07-01 
Brydzysta NOTu_Lato_2024_na BBO - wyniki 01-07-2024
2024-07-01 
„Brydżysta NOTu - lato 2024”
2024-06-25 
17. Letnie GP Ustki o Puchary Uzdrowiska Ustka - wyniki 25-06-2024
2024-06-25 
Mistrzostwa STB na impy (cav sr) Ustka Ledowo - wyniki 24-06-2024
2024-06-24 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015