Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Siedziba: 76-200 Włynkówko, ul Rumiankowa 3
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
Szkoła brydża
RODO
Naszymi partnerami są:
XXXVII GP Ustki o puchary Burmistrza
z dnia: 2019-01-10 21:27:32 / ostatnia aktualizacja: 2019-12-18 13:35:48
Długa Fala         Data                                                        
Miejsce Nazwisko WK Suma  08.01 15.01 22.01 29.01 05.02 12.02 19.02 26.02 05.03 12.03 19.03 26.03 02.04 09.04 16.04 23.04 30.04 07.05 14.05 21.05 28.05 01.10 08.10 15.10 22.10 29.10 05.11 12.11 19.11 26.11 3.12 10.12
1 Tomczewska Maria 7 587 10 27 27   27 23 29 17 23 16.5 19 29 17.5   25 16 21 21 5 21 15   23 6 15 21 25 23 23 25 25 12
2 Rudnicki Wiesław  4 562.5 8 23 23 19 16 16 21 29 10 16.5 27 21 23 2 21 21 18 18 23 25 23 19 9 1 6 13 21 15 8 21 21 25
3 Hertlein  Jan 4 497.5           16 21 29 10 27.5 27 21 23 2 21 21 18 18 23 25 23 19 9 14 6 13 21 15 8 21 21 25
4 Nikodemski Marian 2.5 365.5 23 10 12 4   4 16 14 8 11 12 15 14   12 27 12 16 8 14 2 6 12 18 8 8 10 10 15 15.5 12 17
5 Pawlęty Stefan 2 358 2 12   8 6 14 12 25 4 8 2 18 17.5 23 4 12 29 14 15 4 6 8 9 14 11 17 8 6 19 15.5 6 9
6 Mikoda Zenon 0 354.5 23 10 12 4   4 16 14 8 7 12 15 14   12 27 12 16 8 14 2 6 12 11 8 8 10 10 15 15.5 12 17
7 Bubka Stefan 3 353.5 19 16 16 12 2 27 10 17   15 6 4 12 8 10 4 8 25 12 12 8 11 2 7.5 2 10 17 19 11 8 14 9
8 Jaruga  Paweł  2.5 349.5 2 12     6 14 12 25 4 12.5 2 18 17.5 23 4 12 29 14 15 4 6 8 9 9 11 17 8 6 19 15.5 6 9
9 Czechowski Zbigniew 2 329   8 10 15 12   4 12 13.5 27.5 23 2 10 15 17 21 15 10 5 10 11 15 6 4 19 6 14 8 6 10    
10 Gackowski Łukasz 1.5 320 19 16 16 12 2 27 10 17 2 23 6 4 12     4 8 25 12 12 8 11 2 5 2 10 17 19 11 8    
11 Dyk Bogusław  12 314.5       23 27 23 29 21 23   19 29 17.5   25   21 21   21 15                      
12 Lewandowski Wojciech 4 312 4 8 10 15 12     8 13.5 18.5 23 2 10 15 17 21 15 10 5 10 11 15 6   19 6 14 8 6 10    
13 Dunia  Leszek 1.5 280.5 12 14 4 6 10 8 8 10 13.5 14 4 15 2 6 8 2 6 29 10 6 4 4 4 10 4 2 6 12 11 12 10 14
14 Krawczyk  Zdzisław  2.5 274.5 12 14 4 6 10 8 8 10 13.5 6 4 15 2 6 8 2 6 29 10 6 4 4 4 12 4 2 6 12 11 12 10 14
15 Drobiniak Karina  5 229   19 14   14 19         16 6 6 19 14 8 15 6 2 8 11 6 19       4 23        
16 Chybowski Leszek 0 205 15 4 2 10 8 2 2 4   20 10 10 4 4 2 14 4 4 19 2 19 2 15         2 4 4 17 2
17 Całka  Mirosław  3 200   19 14   14 19         16 6 6 19 14 8 15 6 2 8 11   19       4          
18 Dymnicki Jarosław  0 192 15 4 2 10 8 2 2 4   5 10 10 4 4 2 14 4 4 19 2 19 2 15 2       2 4 4 17 2
19 Maciejewski Waldemar 4 190                                             23 21 15 21 25   23 25 25 12
20 Konopka Ryszard 12 172   27 27 23       21 19     25         25   5                          
21 Tyński Henryk 0 160 6 6 19 2 4 6 6 2   10 8 12 27 12   10 2 12                 2 4 2 6 2  
22 Chilecki Wojciech  0 150.5   2 6 8 19 12 4 12   1 14   8 10 6 10       17       7.5   4       2 4 4
23 Lewandowski  Zdzisław  0 139 6 6 19 2 4 6 6 2   9 8 12 27 12                       4 2 4 2 6 2  
24 Rybak Grzegorz 3 136 8 23 23 19 16         21                                 12       8 6
25 Rychły  Zbigniew 1.5 117.5 10 2 6   19 12     2 18.5 14   8 10 6                             2 4 4
26 Pawelec Andrzej 3 71         23 10 14 6 6 4           6   2                            
27 Pawelec Małgorzata 3 70         23 10 14 6 6 3           6   2                            
28 Materek Krzysztof 2.5 69                 19     25         25                              
29 Szranc  Anna 2 41                           8 10                               14 9
30 Małas Agnieszka 3 25             25                                                  
31 Mielnik Krzysztof 7 25             25                                                  
32 Pietrzak Marek 5 21                                                               21
33 Banasiński Marek 12 21                                                               21
34 Domańska Małgorzata  5 20.5               8   12.5                                            
35 Meyer Krzysztof 3 19             19                                                  
36 Boniek  Krzysztof 0 19             19                                                  
37 Baczewska Danuta 1 18                                 10 8                            
28 Baczewski Stanisław 0 18                                 10 8                            
39 Szulc  Marek 2 17               17                                                
40 Bury  Czesław  4 17                                       17                        
41 Adamiec  Antoni 4 16                               16                                
42 Głowska  Maria 0 14                                 2 12                            
43 Rybak Iwona 0 14                                                             8 6
44 Stekla  Adam 2 12                                                     12          
45 Ostrowski Bolesław  19 8     8                                                          
46 Gan Grzegorz  3 8     8                                                          
47 Odakowska  Aleksandra 2 8                       8                                        
48 Odakowski Marian 2 8                       8                                        
49 Lange  Jan 4 4 4 0                                                            
50 Caban Krol 1.5 3                                               3                
51 Falkowska Barbara 4 2                   2                                            
52 Wójcik  Aida 1.5 0                                                                
53                                                                      
Najnowsze informacje
DM_2022 - wyniki 16-05-2022
2022-05-19 
Mistrzostwa Polski Kobiet 2022, reprezentacje na DME na Maderze
2022-05-18 
XL GP Ustki - wyniki 17-05-2022
2022-05-18 
Komunikat 8/2022 z dnia 5 maja 2022 r. zawierający Cz III Regulaminu Drużynowych Mistrzostw Słupskiego Towarzystwa Brydżowego
2022-05-12 
35 rozdan KMP i STB na maxy - wyniki 08-05-2022
2022-05-11 
Mistrzostwa STB i KMP - wyniki 09-05-2022
2022-05-11 
O Okno Bonka - wyniki 11-05-2022
2022-05-11 
XL GP Ustki - wyniki 10-05-2022
2022-05-10 
O Okno Bonka - wyniki 04-05-2022
2022-05-04 
Mistrzostwa STB na maxy i KMP w maju
2022-04-27 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015