Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Siedziba: 76-200 Słupsk, ul. Wojska Polskiego 38/2a
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Maciej Stasiński,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
Szkoła brydża
RODO
Naszymi partnerami są:
Nasz Facebook:
Mistrzostwa STB 2019 r
z dnia: 2019-12-18 15:59:50 / ostatnia aktualizacja: 2019-12-28 17:46:51

12 grudnia w MDK rozegraliśmy Otwarte Mistrzostwa Okręgu w brydżu sportowym w kategorii indywidualnej. Puchary dla najlepszych trzech zawodników przypadły:

1 msc Maciejewski Waldemar 65% - z Dolnego Śląska

2 msc Drobiniak Karina 64% - STB Słupsk

3 msc Jaruga Paweł 59% - STB Słupsk

 

16 grudnia w EMCe rozegraliśmy Otwarte Mistrzostwa Okręgu w brydżu sportowym w kategorii Par Mixt. Pierwsze trzy miejsca zajęli:

1 msc Barbara Tuma-Krzysztof Tuma STB Słupsk 400.80 pkt__70.07%

2 msc Danuta Ryba- Marek Pietrzak 397.69 pkt__69.53%

3 msc Małgorzata Pawelec-Andrzej Pawelec STB Słupsk 375.17 pkt__65.59%

 

Od stycznia do grudnia w drugi poniedziałek miesiąca rozgrywaliśmy Mistrzostwa STB na maxy. Liczyło się 8 najlepszych wyników z 12 w kategoriach słupskich i ogólnopolskich.

Mistrzostwa STB na zapis maksymalny_wyniki słupskie, 8 najlepszych

Puchary:

1 i 2 msc R. Leśniewski-W.Mączkowski po 456.6%

3 miejsce – losowanie K. Zelga i R. Budzik po 452.1 %

Uczestnicy Mistrzostw STB na zapis maksymalny walczyli również o nagrody finansowe w wysokości 200 złotych w każdej z pięciu kategorii:

– dla zawodnika o WK 0,0 do 1,0 - nie przyznano nagrody, nikt nie zagrał w 8 turniejach

– dla zawodnika o WK 1,5 do 2,5 - Gackowski Łukasz (Odjęto 2 z 10 startów)

– dla zawodnika o WK 3,0 - Krzysztof Meyer (Odjęto 3 z 11 startów)

– dla zawodnika o WK 4,0 do 5,0 - Drobiniak Karina (odjęto 2 z 10 startów)

– i dla zawodników o WK 7,0 w górę - R. Leśniewski-W.Mączkowski po 125 zł (Odjęto 1 z 9 startów) +po 25 zł za zwycięstwo w cyklu

Mistrzostwa STB na zapis maksymalny_wyniki ogólnopolskie, 8 najlepszych

Medale:

1 i 2 msc złoty i srebrny medal losowanie K. Zelga i R. Budzik po 452.2 %

3 medal brązowy Dyk Bogusław 448,9%

 

Od września do grudnia rozgrywaliśmy Mistrzostwa STB na impy prowadzone systemem jako Włoski Turniej Teamów.

Wyniki Końcowe

                   
  Mistrzostwa Słupskiego Towarzystwa Brydżowego na impy (VP)      
                   
Lp Nazwisko i imię Suma 23.09 21.10 25.11 TZS      
1 Dyk Bogusław 186.5 48 44.5 51 43 P    
2 Mączkowski Wiesław 186.5 48 44.5 51 43 P    
3 Leśniewski Ryszard 186.5 48 44.5 51 43 P    
4 Kopowski Mirosław 186.5 48 44.5 51 43 P    
5 Maciejewski Waldemar 182 43 51 45 43      
6 Drobiniak Karina 182 43 51 45 43      
7 Kmiecik Radosław 182 43 51 45 43 P WK=3.0-4.0 los  
8 Zborowski Grzegorz 182 43 51 45 43      
9 Tuma Barbara 150 40 43 37 30 P WK=0-2.5 los  
10 Tuma Krzysztof 150 40 43 37 30      
11 Gierulski Kazimierz 150 40 43 37 30      
12 Betliński Adam 150 40 43 37 30      
13 Zelga Kazimierz 147 29 33 41 44      
14 Budzik Roman 147 29 33 41 44      
15 Lange Jan 139 42 33 24 40      
16 Tomczewska Maria 138 42 33 24 39      
17 Jaruga Paweł 134 40 24 30 40      
18 Lewandowski Wojciech 134 40 24 30 40      
19 Meyer Krzysztof 118   33 41 44      
20 Jasiński Andrzej 116 29 33 24 30      
21 Pawelec Małgorzata  104 20 23 30 31      
22 Rybak Grzegorz 104 40   30 34      
23 Gackowski Łukasz 103 20 23 30 30      
24 Pawlęty Stefan 94 40 24 30        
25 Koszutowska Lucyna 90.5 18 27.5 22 23      
26 Koszutowski Adam 90.5 18 27.5 22 23      
27 Pankiewicz Mariusz 85     41 44      
28 Szranc Anna 80 20   30 30      
29 Bubka Stefan 73 20 23 30        
30 Boniek Krzysztof 67.5   27.5   40      
31 Rudnicki Wiesław 66 42 24          
32 Koszutowski Jan 63 18   22 23      
33 Pietrzak Marek 63     24 39      
34 Konopka Ryszard 62 29 33          
35 Rychły Zbigniew 53   23   30      
36 Parol Marek 42 42            
37 Koszutowski Piotr 41 18     23      
38 Banasiński Marek 39       39      
39 Dunia Leszek 34       34      
40 Krawczyk Zdzisław 34       34      
41 Rybak Iwona 34       34      
42 Jarosz Ireneusz 33   33          
43 Materek Krzysztof 32       32      
44 Gan Grzegorz 32       32      
45 Pawelec Andrzej 31       31      
46 Wiercioch Damian 27.5   27.5          
47 Turowska Małgorzata 22     22        
48 Adamiec Antoni 0              
Najnowsze informacje
Mistrzostwa STB na impy (cav-?r) i KMP - wyniki 26-02-2024
2024-02-27 
42. GP Ustki - wyniki 27-02-2024
2024-02-27 
Słupszczanie w Ekstraklasie
2024-02-26 
DM STB, mecze w NOT - wyniki 21-02-2024
2024-02-22 
O Miniowe Formy 3D - wyniki 19-02-2024
2024-02-20 
42. GP Ustki - wyniki 20-02-2024
2024-02-20 
OTP* XX Turniej o Puchary Prezydenta Miasta Słupska
2024-02-17 
Uchwała nr 6/2024
2024-02-16 
42. GP Ustki - wyniki 13-02-2024
2024-02-13 
42. GP Ustki - wyniki 06-02-2024
2024-02-13 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015