Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Siedziba: 76-200 Słupsk, ul. Wojska Polskiego 38/2a
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Maciej Stasiński,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
Szkoła brydża
RODO
Naszymi partnerami są:
Nasz Facebook:
O Puchary Wójta Gminy Kobylnica
z dnia: 2020-01-18 09:02:55 / ostatnia aktualizacja: 2020-08-29 11:02:01

Wyniki końcowe, a ponizej tabela przed odrzuceniem

                                       
  O Puchary Wójta Gminy Kobylnica_2020_kwiecień, maj i turniej zakończenia na BBO  
                                       
Lp Nazwisko i imię Suma 2.01 9.01 16.01 23.01 30.01 6.02 13.02 20.02 27.02 5.03 kwiecień 8.05 15.05 22.05 29.05 27.08_BBO Nagrody cyklu
1 Lewandowski Wojciech 196.5 12 26 15     14 17 4 24.5 8 22 8 16 18 8 4 I i WK=4-5+zw
2 Drobiniak Karina 191.5 8 15 14   14   12 18.5 16 12 24 20 8 16 6 8 II
3 Dyk Bogusław 167.5   23 14   14 11 12 18.5 16 12   6 20 13   8 III i WK=7+
4 Pawelec Małgorzata  143 2 10 6 4 8       13 5 23 14 6 20 12 20 WK=3
5 Maciejewski Waldemar 141   15 10 11 18 8 8 6 13   30 4 18        
6 Lange Jan 136.5   26 15 6 22.5 17.5 17   24.5 8              
7 Tomczewska Maria 132 6       22.5 17.5       18 30 4 18   16    
8 Bubka Stefan 123.5   12 8 20 6 4 6 18.5 2   22   4 13 4 4  
9 Gan Grzegorz 123 18 18   11 10 17.5   10 24.5 14              
10 Adamiec Antoni 119 12       12 14 4 13 6 10 20 8 10 10      
11 Zelga Kazimierz 113   20 2 8.0   22 14 8 18 21              
12 Budzik Roman 113   20 2 8   22 14 8 18 21              
13 Konopka Ryszard 112.5   23     22.5 11 10       24 10       12  
14 Gackowski Łukasz 111   4 17   12   4 13 6 10 24   4 13 4   WK=1,5-2,5
15 Mielnik Krzysztof 106     18   16 11 20 13 4 24              
16 Gierczyńska Dominika 106     18   16 11 20 13 4 24              
17 Pawelec Andrzej 95                     23 14 6 20 12 20  
18 Jasiński Andrzej 89   15 10 11 18 8 8 6 13                
19 Całka Mirosław 89   15                 24 20 8 16 6    
20 Materek Krzysztof 88.5 18       22.5   10       26         12  
21 Pietrzak Marek 75.5   18   6       10 24.5 14 3            
22 Boniek Krzysztof 75 15 6             10   32   12       WK=0-1,0
23 Pawlęty Stefan 66.5   12 8 20 6     18.5 2                
24 Cios Edward 59.5           17.5             16 18 8    
25 Pankiewicz Mariusz 59       11 10   2   20 16              
26 Kopowski Mirosław 58                     19 6 20 13      
27 Karpiński Adam 58                     30   12 2 14    
28 Leśniewski Ryszard 53                     27 18   8      
29 Kmiecik Radosław 53                     27 2 10 4 10    
30 Mączkowski Wiesław 51                     25 18   8      
31 Meyer Krzysztof 49             2   20 16 11            
32 Jaruga Paweł 45 15 6     8   6   10                
33 Rychły Zbigniew 44 2 10 6 4   4     13 5              
34 Zborowski Grzegorz 43                     27 2   4 10    
35 Dunia Leszak 39   4 12 17 4 2                      
36 Szulc Jerzy 36 10 2 4 2 2 6   2 8                
37 Potyński Andrzej 36                       10   10 16    
38 Lonska Elżbieta 28   2 4 2 2 6   2 8 2              
39 Gierulski Kazimierz 25                     25            
40 Parol Marek 19                   18 1            
41 Krawczyk Zdzisław 18     12   4 2                      
42 Tuma Barbara 12                     12            
43 Szranc Anna 10 10                                
44 Rybak Grzegorz 8   8                              
45 Rybak Iwona 8   8                              
46 Banasiński Marek 3                     3            
47 Majchrowski Wojciech 3                     3            

a tu wszystkie wyniki

                                     
  O Puchary Wójta Gminy Kobylnica_2020_kwiecień, maj i turniej zakończenia na BBO
                                     
Lp Nazwisko i imię Suma 2.01 9.01 16.01 23.01 30.01 6.02 13.02 20.02 27.02 5.03 kwiecień 8.05 15.05 22.05 29.05 27.08_BBO
1 Lewandowski Wojciech 196.5 12 26 15     14 17 4 24.5 8 22 8 16 18 8 4
2 Drobiniak Karina 191.5 8 15 14   14   12 18.5 16 12 24 20 8 16 6 8
3 Dyk Bogusław 175.5 8 23 14   14 11 12 18.5 16 12   6 20 13   8
4 Maciejewski Waldemar 150 4 15 10 11 18 8 8 6 13 5 30 4 18      
5 Lange Jan 146.5 6 26 15 6 22.5 17.5 17 4 24.5 8            
6 Pawelec Małgorzata  143 2 10 6 4 8       13 5 23 14 6 20 12 20
7 Tomczewska Maria 132 6       22.5 17.5       18 30 4 18   16  
8 Bubka Stefan 123.5   12 8 20 6 4 6 18.5 2   22   4 13 4 4
9 Gan Grzegorz 123 18 18   11 10 17.5   10 24.5 14            
10 Adamiec Antoni 119 12       12 14 4 13 6 10 20 8 10 10    
11 Zelga Kazimierz 113   20 2 8.0   22 14 8 18 21            
12 Budzik Roman 113   20 2 8   22 14 8 18 21            
13 Konopka Ryszard 112.5   23     22.5 11 10       24 10       12
14 Gackowski Łukasz 111   4 17   12   4 13 6 10 24   4 13 4  
15 Mielnik Krzysztof 106     18   16 11 20 13 4 24            
16 Gierczyńska Dominika 106     18   16 11 20 13 4 24            
17 Jasiński Andrzej 98 4 15 10 11 18 8 8 6 13 5            
18 Pawelec Andrzej 95                     23 14 6 20 12 20
19 Całka Mirosław 89   15                 24 20 8 16 6  
20 Materek Krzysztof 88.5 18       22.5   10       26         12
21 Pietrzak Marek 75.5   18   6       10 24.5 14 3          
22 Boniek Krzysztof 75 15 6             10   32   12      
23 Pawlęty Stefan 66.5   12 8 20 6     18.5 2              
24 Cios Edward 59.5           17.5             16 18 8  
25 Pankiewicz Mariusz 59       11 10   2   20 16            
26 Kopowski Mirosław 58                     19 6 20 13    
27 Karpiński Adam 58                     30   12 2 14  
28 Leśniewski Ryszard 53                     27 18   8    
29 Kmiecik Radosław 53                     27 2 10 4 10  
30 Mączkowski Wiesław 51                     25 18   8    
31 Meyer Krzysztof 49             2   20 16 11          
32 Jaruga Paweł 45 15 6     8   6   10              
33 Rychły Zbigniew 44 2 10 6 4   4     13 5            
34 Zborowski Grzegorz 43                     27 2   4 10  
35 Dunia Leszak 39   4 12 17 4 2                    
36 Szulc Jerzy 36 10 2 4 2 2 6   2 8              
37 Potyński Andrzej 36                       10   10 16  
38 Lonska Elżbieta 28   2 4 2 2 6   2 8 2            
39 Gierulski Kazimierz 25                     25          
40 Parol Marek 19                   18 1          
41 Krawczyk Zdzisław 18     12   4 2                    
42 Tuma Barbara 12                     12          
43 Szranc Anna 10 10                              
44 Rybak Grzegorz 8   8                            
45 Rybak Iwona 8   8                            
46 Banasiński Marek 3                     3          
47 Majchrowski Wojciech 3                     3          
Najnowsze informacje
Mistrzostwa STB na impy (cav-?r) i KMP - wyniki 26-02-2024
2024-02-27 
42. GP Ustki - wyniki 27-02-2024
2024-02-27 
Słupszczanie w Ekstraklasie
2024-02-26 
DM STB, mecze w NOT - wyniki 21-02-2024
2024-02-22 
O Miniowe Formy 3D - wyniki 19-02-2024
2024-02-20 
42. GP Ustki - wyniki 20-02-2024
2024-02-20 
OTP* XX Turniej o Puchary Prezydenta Miasta Słupska
2024-02-17 
Uchwała nr 6/2024
2024-02-16 
42. GP Ustki - wyniki 13-02-2024
2024-02-13 
42. GP Ustki - wyniki 06-02-2024
2024-02-13 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015