Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Siedziba: 76-200 Słupsk, ul. Wojska Polskiego 38/2a
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Maciej Stasiński,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
Szkoła brydża
RODO
Naszymi partnerami są:
Nasz Facebook:
Klasyfikacja Brydżysty STB w listopadzie 2015
z dnia: 2015-11-09 08:32:23 / ostatnia aktualizacja: 2016-01-29 07:45:03

2. W klasyfikacji uczestniczą wszyscy zgłaszający się do udziału w zawodach.

3. Dla turniejów będących częścią imprez regionalnych czy ogólnopolskich, do celów klasyfikacji bierze się pod uwagę wyniki miejscowe.

4. Dla celów klasyfikacji w poszczególnych turniejach zawodnikom przyznaje się punkty długofalowe obliczane następująco:

– w każdym spotkaniu do pięciu par łącznie, niezależnie od przyjętego sposobu rozgrywek, wszyscy uczestnicy otrzymują po 7 Pdf-ów, a zawodnicy pary zwycięskiej 10 Pdf-ów.

– w każdym turnieju od 6 par w górę pierwsza para otrzymuje Pdf-y w liczbie równej liczbie startujących zawodników (liczba par x 2) z obniżką o dwa dla kolejnych par; w przypadku lokat równorzędnych zawodnicy otrzymują średnią wyliczoną z przypadających na te miejsca Pdf-ów; zwycięzcy w poszczególnych turniejach otrzymują dodatkowe Pdf-y za pierwsze trzy miejsca wg klucza 3, 2, 1.

– w turnieju indywidualnym pierwszy otrzymuje pdf równe liczbie startujących zawodników z obniżką o jeden, w przypadku lokat równorzędnych otrzymuje się średnią, za trzy pierwsze miejsca 3, 2, 1.

5. Wyniki końcowe klasyfikacji zostaną ustalone dla każdego zawodnika poprzez zsumowanie punktów długofalowych zdobytych we wszystkich startach w danym miesiącu. W przypadku lokat dzielonych o wyższym miejscu decyduje posiadanie mniejszego WK i/lub mniejszej liczby Pkl-i.

6. Ogłoszenie wyników następuje przez stronę internetową STB http://brydzslupski.pl/ i wklejkę do Zeszytu zawierającego wyniki turniejów.

 

                           
Klasyfikacja brydżysty STB listopad 2015                  
Msc Imię i Nazwisko WK 1 2 3 4 5 6 7 8 9
5 9 12 19 21a 21b 22a 22b 26
1 Konopka R 12,0   21     46 51 11 42   171
2 Lange J 3,0 17   16 8 24 26 21 38 14 164
3 Kopowski M 12,0   18     51 44 27 24   164
4 Dyk B 12,0   18   2 51 44 5 24 17 161
5 Lewandowski W 4,0 8 12 10 17 34 46   10 11 148
6 Bubka S 3,0 11 10 6 14 44 18 22 22   147
7 Mączkowski W 12,0   15     38 42 24 18   137
8 Drobiniak K 5,0 4 8 13 6 21 24 15 38 6 135
9 Zelga K 11,0 14 15 19 4 10 14   49 8 133
10 Szranc A 2,0 11 10 6 14 44 18 3 22   128
11 Krajnik D 1,5         18 55   53   126
12 Budzik R 13,0 14   19 4 10 14   49 8 118
13 Banasiński M 12,0         36 34 14 30   114
14 Całka M 3,0 8 8 10 17 34 24     11 112
15 Leśniewski R 7,0         38 42 13 18   111
16 Okuniewski W 0,0         18 55   34   107
17 Pietrzak M 4,0         36 34 7 30   107
18 Mielnik K 5,0   21     31 6 33 12   103
19 Tomczewska M 7,0   6 13 6 8 16 25 20 6 100
20 Pankiewicz M 3,0 17   16 8 21       14 76
21 Kmiecik R 3,0         21 20   28   69
22 Zborowski G 5,0         21 20   28   69
23 Jasiński A 5,0     8   24 26       58
24 Ostrowski B 19,0         16 8 29 4   57
27 Pawlęty S 2,0           46   10   56
28 Lonski A 5,0         31 6 4 12   53
29 Gackowski Ł 1,0 2 4 4   2 4 32 2 2 52
30 Gan G 3,0       2 16 8   4 17 47
31 Adamiec A 4,0             38     38
32 Rychły Z 2,0 6   2 11       14 4 37
33 Pawelec M 3,0 6   2 11       14 4 37
34 Pączek M 1,0               26   26
35 Madej K 4,0               26   26
36 Koszutowska L 0,0             20     20
37 Materek E 4,0 4   8             12
38 Meyer K 3,0   12               12
39 Lipiński S 0,0   4     2 4   2   12
40 Sosnówka F 2,5 2 2 4             8
41 Falkowska B 4,0             6   2 8
42 Majchrowski W 4,0   6               6
43 Pleskot M 0,0   2               2
44 Szczechowicz S 0,0             1     1
45 Koszutowski A 0,0                   0
46 Król A 0,0                   0
47 Garstka A 7,0                   0
48 Jaruga R 2,5                   0
49 Materek K 2,5                   0
50 Adamczyk L 3,0                   0
51 Krysiak M  0,0                   0
52 Łazarczyk H 0,0                   0
53 Maruszak J 7,0                   0
54 Obolewski M 0,0                   0
55 Pawelec A 3,0                   0
56 Pudłowski J 5,0                   0
57 Radke M 0,0                   0
58 Szchulz M 2,5                   0
59 Szulecki B 3,0                   0
60 Waloch M 0,0                   0
61 Widerska K 5,0                   0
62 Zbrojewska O 0,0                   0
63 Żuralska A 0,0                   0
Najnowsze informacje
Mistrzostwa STB na impy (cav-?r) i KMP - wyniki 26-02-2024
2024-02-27 
42. GP Ustki - wyniki 27-02-2024
2024-02-27 
Słupszczanie w Ekstraklasie
2024-02-26 
DM STB, mecze w NOT - wyniki 21-02-2024
2024-02-22 
O Miniowe Formy 3D - wyniki 19-02-2024
2024-02-20 
42. GP Ustki - wyniki 20-02-2024
2024-02-20 
OTP* XX Turniej o Puchary Prezydenta Miasta Słupska
2024-02-17 
Uchwała nr 6/2024
2024-02-16 
42. GP Ustki - wyniki 13-02-2024
2024-02-13 
42. GP Ustki - wyniki 06-02-2024
2024-02-13 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015