Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Siedziba: 76-200 Słupsk, ul. Wojska Polskiego 38/2a
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Maciej Stasiński,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
Szkoła brydża
RODO
Naszymi partnerami są:
Nasz Facebook:
Klasyfikacja na brydżystę STB w kwietniu 2016
z dnia: 2016-04-14 21:01:36 / ostatnia aktualizacja: 2016-05-06 08:03:32

Tu regulamin

1. Celem aktywizacji środowiska brydżowego sekretarz Słupskiego Towarzystwa Brydżowego prowadzić będzie od września miesięczną klasyfikację brydżystów według wyników uzyskiwanych na turniejach organizowanych przez STB.

2. W klasyfikacji uczestniczą wszyscy zgłaszający się do udziału w zawodach.

3. Dla turniejów będących częścią imprez regionalnych czy ogólnopolskich, do celów klasyfikacji bierze się pod uwagę wyniki miejscowe.

4. Dla celów klasyfikacji w poszczególnych turniejach zawodnikom przyznaje się punkty długofalowe obliczane następująco:

– w każdym spotkaniu do pięciu par łącznie, niezależnie od przyjętego sposobu rozgrywek, wszyscy uczestnicy otrzymują po 7 Pdf-ów, a zawodnicy pary zwycięskiej 10 Pdf-ów.

– w każdym turnieju od 6 par w górę pierwsza para otrzymuje Pdf-y w liczbie równej liczbie startujących zawodników (liczba par x 2) z obniżką o dwa dla kolejnych par; w przypadku lokat równorzędnych zawodnicy otrzymują średnią wyliczoną z przypadających na te miejsca Pdf-ów; zwycięzcy w poszczególnych turniejach otrzymują dodatkowe Pdf-y za pierwsze trzy miejsca wg klucza 3, 2, 1.

– w turnieju indywidualnym pierwszy otrzymuje pdf równe liczbie startujących zawodników z obniżką o jeden, w przypadku lokat równorzędnych otrzymuje się średnią, za trzy pierwsze miejsca 3, 2, 1.

5. Wyniki końcowe klasyfikacji zostaną ustalone dla każdego zawodnika poprzez zsumowanie punktów długofalowych zdobytych we wszystkich startach w danym miesiącu. W przypadku lokat dzielonych o wyższym miejscu decyduje posiadanie mniejszego WK i/lub mniejszej liczby Pkl-i.

6. Ogłoszenie wyników następuje przez stronę internetową STB http://brydzslupski.pl/ i wklejkę do Zeszytu zawierającego wyniki turniejów.

Klasyfikacja brydżysty STB  kwiecień 2016        
Msc Imię i Nazwisko WK 1 2 3 4 5
7 11 14 21 28
1 Dyk B 12,0 21 10 20 19 2 72
2 Pietrzak M 4,0 15 15 17   21 68
3 Drobiniak K 5,0 21 8 20 3,5 2 54,5
4 Jasiński A 5,0 6   14 10 18 48
5 Jaruga R 2,5 18   2 9 11 40
6 Gan G 3,0 4   8 13 15 40
7 Gackowski Ł 1,0 10 12   6 11 39
8 Konopka R 12,0     23   15 38
9 Pankiewicz M 3,0 6   14 17   37
10 Zelga K 11,0 4 15 17     36
11 Banasiński M 12,0 15       21 36
12 Kowalska M 7,0   19,5 8 8   35,5
13 Materek K 2,5     23 12   35
14 Materek E 4,0 18 4 2   11 35
15 Adamiec A 4,0   19,5   15   34,5
16 Meyer K 3,0 10   10 7 4 31
17 Całka M 3,0 12 8 10     30
18 Lange J 3,0   2 10 11 4 27
19 Pawelec M 3,0 8 4 4 5 6 27
20 Lewandowski W 4,0 12 2 12     26
21 Bubka S 3,0 2 6 6 3,5 8 25,5
22 Szranc A 2,0   6 6 2 8 22
23 Leśniewski R 7,0   19,5       19,5
24 Mączkowski W 12,0   19,5       19,5
25 Kuligowski W 4,0 8   4   6 18
26 Pawelec A 3,0         18 18
27 Lipiński S 0,0   12       12
28 Maruszak J 7,0         11 11
29 Kopowski M 12,0   10       10
30 Drewniak Z 4,0 2         2
31 Falkowska B 4,0       1   1
32 Adamczyk L 3,0           0
33 Badeńska K 0,0           0
34 Budzik R 13,0           0
35 Garstka A 7,0           0
36 Hałasiewicz W 2,0           0
37 Heimrath K 0,0           0
38 Hińcza K 0,0           0
39 Iwaniuk P 2,0           0
40 Kmiecik R 3,0           0
41 Koszutowska L 0,0           0
42 Koszutowski A 0,0           0
43 Krajnik D 1,5           0
44 Król A 0,0           0
45 Krysiak M 0,0           0
43 Lonski A 5,0           0
47 Okuniewski W 1,5           0
48 Ostrowski B 19,0           0
49 Pleskot M 0,0           0
50 Rychły Z 2,0           0
51 Pawlęty S 2,0           0
52 Słupczewski M 0,0           0
53 Sosnówka F 2,5           0
54 Stachyra K 0,0           0
55 Uraz J 0,0           0
56 Zborowski G 5,0           0
57 Zbrojewska O 0,0           0
Najnowsze informacje
Mistrzostwa STB na impy (cav-?r) i KMP - wyniki 26-02-2024
2024-02-27 
42. GP Ustki - wyniki 27-02-2024
2024-02-27 
Słupszczanie w Ekstraklasie
2024-02-26 
DM STB, mecze w NOT - wyniki 21-02-2024
2024-02-22 
O Miniowe Formy 3D - wyniki 19-02-2024
2024-02-20 
42. GP Ustki - wyniki 20-02-2024
2024-02-20 
OTP* XX Turniej o Puchary Prezydenta Miasta Słupska
2024-02-17 
Uchwała nr 6/2024
2024-02-16 
42. GP Ustki - wyniki 13-02-2024
2024-02-13 
42. GP Ustki - wyniki 06-02-2024
2024-02-13 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015