Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Kalendarz-wyniki
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Galerie zdjęć
Pliki
RODO
Naszymi partnerami są:
Otwarte Mistrzostwa STB na zapis maksymalny w nowej formule
z dnia: 2019-01-10 21:40:40 / ostatnia aktualizacja: 2019-12-05 21:03:54
                             
  Mistrzostwa STB na zapis maksymalny_wyniki słupskie                
                             
Lp Nazwisko i imię Suma 14.01 11.02 11.03 8.04 13.05 10.06 8.07 12.08 9.09 14.10. 18.11 9.12
1 Chilecki Wojciech 157.1   37.1 29.9 43.3     46.8          
2 Boniek Krzysztof 146.6 43.2 51.5 51.9                  
3 Krysiak Michalina 133.7       35.8     40.6 57.3        
4 Koszutowska Lucyna 88.6             43.8 44.8        
5 Markiewicz Kamila 71.1     28.4 42.7                
6 Soroka Izabela 66.9     28.4         38.5        
8 Uraz Janusz 44.8               44.8        
9 Koszutowski Adam 43.8             43.8          
10 Korneluk Helena 38.5               38.5        
11 Ziemienowicz Waldemar 35.8       35.8                
12 Wandzel Krystyna 35.4               35.4        
13 Lipiński Stefan 0                        
14 Tuma Barbara 0                        
15 Tuma Krzysztof 0                        
16 Pleskot Mikołaj 0                        
17 Lonska Elżbieta 0                        
18 Szulc Jerzy 0                        
                             
Lp Nazwisko i imię Suma 14.01 11.02 11.03 8.04 13.05 10.06 8.07 12.08 9.09 14.10. 18.11 9.12
1 Gackowski Łukasz 479.9 45.3 48.5 56.1   54.4 56.3 40.6 46.4 40.9 40.2 51.2  
2 Jaruga Paweł 325.4 41     42.4     47 49.4 58.7 48.1 38.8  
3 Pawlęty Stefan 325.4 41     42.4     47 49.4 58.7 48.1 38.8  
4 Rychły Zbigniew  290.9 43.2 37.1 29.9 43.3     46.8 35.4 55.2      
5 Materek Krzysztof 219.7       55.8 59.3     60.7   43.9    
6 Gierczyńska Dominika 152   50.8       47.9 53.3          
7 Szczepański Przemysław 103.4   51.5 51.9                  
8 Szranc Anna 44.8       44.8                
9 Wójcik Aida 43.1           43.1            
                             
Lp Nazwisko i imię Suma 14.01 11.02 11.03 8.04 13.05 10.06 8.07 12.08 9.09 14.10. 18.11 9.12
1 Meyer Krzysztof 591.1 61.1 45.1 49.2 48.8 57.3 51.2 65.7 48.8 51.4 59.8 52.7  
2 Bubka Stefan 495.3   48.5 56.1 44.8 54.4 56.3 56.5 46.4 40.9 40.2 51.2  
3 Kmiecik Radosław 375.1 58.4     56.7 47.7   47.6 59.1 48.4 57.2    
4 Pankiewicz Mariusz 365.4 61.1 45.1 49.2 48.8 57.3 51.2         52.7  
5 Gan Grzegorz 314.9 56.2   59.8 52.4   43.1   43.6   59.8    
6 Pawelec Małgorzata 96.5 41.3               55.2      
7 Rybak Grzegorz 88     45.4       42.6          
8 Całka Mirosław 86.8   50.4               36.4    
9 Pawelec Andrzej 41.3 41.3                      
10 Adamczyk Leszek 0                        
                             
Lp Nazwisko i imię Suma 14.01 11.02 11.03 8.04 13.05 10.06 8.07 12.08 9.09 14.10. 18.11 9.12
1 Drobiniak Karina 482.8 58.4 50.4 58.1 56.7 47.7   47.6   48.4 57.2 58.3  
2 Pietrzak Marek 414.3 52.8 47.7   42.7 62.1 49.2 56.5 54.6     48.7  
3 Adamiec Antoni 336.1 56.2 48.1 59.8 52.4 31.7     43.6   44.3    
4 Lange Jan 282.1   48.1     31.7   65.7 48.8 51.4 36.4    
5 Lewandowski Wojciech 232.2 50.2   45.4       42.6     44.3 49.7  
6 Parol Marek 162.6             54.7 60.3 47.6      
7 Maciejewski Waldemar 123.5                   67 56.5  
8 Jasiński Andrzej 100.8 51.1                   49.7  
9 Falkowska Barbara 45.3 45.3                      
10 Widerska Krystyna 0                        
11 Drewniak Zdzisław 0                        
12 Majchrowski Wojciech 0                        
                             
Lp Nazwisko i imię Suma 14.01 11.02 11.03 8.04 13.05 10.06 8.07 12.08 9.09 14.10. 18.11 9.12
1 Konopka Ryszard 524.8 51.1 54.9 52.6 55.8 59.3 40.6 54.7 60.7   43.9 51.2  
2 Tomczewska Maria 491.8 50.2 54.9 52.6   62.1 40.6   60.3 47.6 67 56.5  
3 Dyk Bogusław 488.3   49.6 65.5 57.9 45.2 51.4 49.5 59.1 51.8   58.3  
4 Leśniewski Ryszard 456.6   66.3 51.9 58.8 51.4 58 57.4   56.7 56.1    
5 Mączkowski Wiesław 456.6   66.3 51.9 58.8 51.4 58 57.4   56.7 56.1    
6 Budzik Roman 444.2       60.6 51.2 62.6 53.9 61.2 54.8 47 52.9  
7 Zelga Kazimierz 444.2       60.6 51.2 62.6 53.9 61.2 54.8 47 52.9  
8 Kopowski Mirosław 370.9   49.6 65.5 57.9 45.2 51.4 49.5   51.8      
9 Mielnik Krzysztof 209.3   50.8       47.9 53.3 57.3        
10 Banasiński Marek 198.4 52.8 47.7       49.2         48.7  
11 Potyński Andrzej 59.1     59.1                  
12 Jarosz Ireneusz 51.2                     51.2  
13 Garstka Andrzej 0                        
14 Klimentowska Paulina 0                        
                             
Najnowsze informacje
Indywidualne Mistrzostwa Okręgu
2019-12-05 
Imprezy do końca 2019 r.
2019-12-05 
XXXVII GP Ustki o puchary Burmistrza - wyniki 03-12-2019
2019-12-03 
Jesienna Integracja - wyniki 28-11-2019
2019-11-28 
Otwarte Mistrzostwa Słupska par mixtowych 2019 r.
2019-11-27 
XXXVII GP Ustki o puchary Burmistrza - wyniki 26-11-2019
2019-11-26 
Mistrzostwa STB na impy, NOT - wyniki 25-11-2019
2019-11-26 
Jesienna Integracja - wyniki 21-11-2019
2019-11-21 
XXXVII GP Ustki o puchary Burmistrza - wyniki 19-11-2019
2019-11-20 
Mistrzostwa STB maxy na rozkładach KMP, NOT - wyniki 18-11-2019
2019-11-18 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015