Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
RODO
Naszymi partnerami są:
Otwarte Mistrzostwa STB na zapis maksymalny w nowej formule
z dnia: 2019-01-10 21:40:40 / ostatnia aktualizacja: 2019-12-13 17:55:27
                               
  Mistrzostwa STB na zapis maksymalny_wyniki słupskie, wszystkie              
                               
Lp Nazwisko i imię Suma 14.01 11.02 11.03 8.04 13.05 10.06 8.07 12.08 9.09 14.10. 18.11 9.12 Grał w
1 Chilecki Wojciech 197.3   37.1 29.9 43.3     46.8         40.2 5
2 Boniek Krzysztof 146.6 43.2 51.5 51.9                   3
3 Krysiak Michalina 133.7       35.8     40.6 57.3         3
4 Koszutowska Lucyna 88.6             43.8 44.8         3
5 Markiewicz Kamila 71.1     28.4 42.7                 2
6 Soroka Izabela 66.9     28.4         38.5         2
8 Uraz Janusz 44.8               44.8         1
9 Koszutowski Adam 43.8             43.8           1
10 Korneluk Helena 38.5               38.5         1
11 Ziemienowicz Waldemar 35.8       35.8                 1
12 Wandzel Krystyna 35.4               35.4         1
13 Lipiński Stefan 0                          
14 Tuma Barbara 0                          
15 Tuma Krzysztof 0                          
16 Pleskot Mikołaj 0                          
17 Lonska Elżbieta 0                          
18 Szulc Jerzy 0                          
                               
Lp Nazwisko i imię Suma 14.01 11.02 11.03 8.04 13.05 10.06 8.07 12.08 9.09 14.10. 18.11 9.12  
1 Gackowski Łukasz 479.9 45.3 48.5 56.1   54.4 56.3 40.6 46.4 40.9 40.2 51.2   10
2 Jaruga Paweł 376.2 41     42.4     47 49.4 58.7 48.1 38.8 50.8 8
3 Pawlęty Stefan 376.2 41     42.4     47 49.4 58.7 48.1 38.8 50.8 8
4 Rychły Zbigniew  331.1 43.2 37.1 29.9 43.3     46.8 35.4 55.2     40.2 8
5 Materek Krzysztof 273.9       55.8 59.3     60.7   43.9   54.2 5
6 Gierczyńska Dominika 152   50.8       47.9 53.3           3
7 Szczepański Przemysław 103.4   51.5 51.9                   2
8 Szranc Anna 44.8       44.8                 1
9 Wójcik Aida 43.1           43.1             1
                               
Lp Nazwisko i imię Suma 14.01 11.02 11.03 8.04 13.05 10.06 8.07 12.08 9.09 14.10. 18.11 9.12  
1 Meyer Krzysztof 591.1 61.1 45.1 49.2 48.8 57.3 51.2 65.7 48.8 51.4 59.8 52.7   11
2 Bubka Stefan 543   48.5 56.1 44.8 54.4 56.3 56.5 46.4 40.9 40.2 51.2 47.7 11
3 Kmiecik Radosław 426.6 58.4     56.7 47.7   47.6 59.1 48.4 57.2   51.5 8
4 Pankiewicz Mariusz 365.4 61.1 45.1 49.2 48.8 57.3 51.2         52.7   7
5 Gan Grzegorz 362.6 56.2   59.8 52.4   43.1   43.6   59.8   47.7 7
6 Pawelec Małgorzata 96.5 41.3               55.2       2
7 Rybak Grzegorz 88     45.4       42.6           2
8 Całka Mirosław 86.8   50.4               36.4     2
9 Pawelec Andrzej 41.3 41.3                       1
10 Adamczyk Leszek 0                          
                               
Lp Nazwisko i imię Suma 14.01 11.02 11.03 8.04 13.05 10.06 8.07 12.08 9.09 14.10. 18.11 9.12  
1 Drobiniak Karina 534.3 58.4 50.4 58.1 56.7 47.7   47.6   48.4 57.2 58.3 51.5 10
2 Pietrzak Marek 468.9 52.8 47.7   42.7 62.1 49.2 56.5 54.6     48.7 54.6 9
3 Adamiec Antoni 336.1 56.2 48.1 59.8 52.4 31.7     43.6   44.3     7
4 Lange Jan 282.1   48.1     31.7   65.7 48.8 51.4 36.4     6
5 Lewandowski Wojciech 232.2 50.2   45.4       42.6     44.3 49.7   5
6 Maciejewski Waldemar 171.2                   67 56.5 47.7 3
7 Parol Marek 162.6             54.7 60.3 47.6       3
8 Jasiński Andrzej 100.8 51.1                   49.7   2
9 Falkowska Barbara 45.3 45.3                       2
10 Widerska Krystyna 0                          
11 Drewniak Zdzisław 0                          
12 Majchrowski Wojciech 0                          
                               
Lp Nazwisko i imię Suma 14.01 11.02 11.03 8.04 13.05 10.06 8.07 12.08 9.09 14.10. 18.11 9.12  
1 Konopka Ryszard 579 51.1 54.9 52.6 55.8 59.3 40.6 54.7 60.7   43.9 51.2 54.2 11
2 Dyk Bogusław 542.1   49.6 65.5 57.9 45.2 51.4 49.5 59.1 51.8   58.3 53.8 10
3 Tomczewska Maria 539.5 50.2 54.9 52.6   62.1 40.6   60.3 47.6 67 56.5 47.7 10
4 Leśniewski Ryszard 501.3   66.3 51.9 58.8 51.4 58 57.4   56.7 56.1   44.7 9
5 Mączkowski Wiesław 501.3   66.3 51.9 58.8 51.4 58 57.4   56.7 56.1   44.7 9
6 Budzik Roman 499.1       60.6 51.2 62.6 53.9 61.2 54.8 47 52.9 54.9 9
7 Zelga Kazimierz 499.1       60.6 51.2 62.6 53.9 61.2 54.8 47 52.9 54.9 9
8 Kopowski Mirosław 424.7   49.6 65.5 57.9 45.2 51.4 49.5   51.8     53.8 8
9 Banasiński Marek 253 52.8 47.7       49.2         48.7 54.6 5
10 Mielnik Krzysztof 209.3   50.8       47.9 53.3 57.3         4
11 Potyński Andrzej 59.1     59.1                   1
12 Jarosz Ireneusz 51.2                     51.2   1
13 Garstka Andrzej 0                          
14 Klimentowska Paulina 0                          
Najnowsze informacje
Ustka zaprasza - wyniki 02-06-2020
2020-06-02 
O Okno Bonka - indy - wyniki 01-06-2020
2020-06-01 
Turniej par o Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 29-05-2020
2020-05-29 
Ustka zaprasza - wyniki 26-05-2020
2020-05-26 
O Okno Bonka - wyniki 25-05-2020
2020-05-25 
Turniej par o Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 22-05-2020
2020-05-22 
Ustka zaprasza - wyniki 19-05-2020
2020-05-19 
O Okno Bonka - wyniki 18-05-2020
2020-05-18 
Turniej par o Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 15-05-2020
2020-05-17 
Śp. Feliks Sosnówka
2020-05-16 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015