Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: NOWE 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BGŻ BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Kalendarz-wyniki
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Galerie zdjęć
Pliki
RODO
Naszymi partnerami są:
Otwarte Mistrzostwa STB na zapis maksymalny w nowej formule
z dnia: 2019-01-10 21:40:40 / ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 00:41:43
                           
  Mistrzostwa STB na zapis maksymalny_wyniki słupskie              
                           
Lp Nazwisko i imię Suma 14.01 11.02 11.03 8.04 13.05 10.06 8.07 12.08 9.09 14.10. 18.11
1 Boniek Krzysztof 146.6 43.2 51.5 51.9                
2 Chilecki Wojciech 110.3   37.1 29.9 43.3              
3 Markiewicz Kamila 71.1     28.4 42.7              
4 Krysiak Michalina 35.8       35.8              
5 Ziemienowicz Waldemar 35.8       35.8              
6 Soroka Izabela 28.4     28.4                
8 Lipiński Stefan 0                      
9 Tuma Barbara 0                      
10 Tuma Krzysztof 0                      
11 Pleskot Mikołaj 0                      
12 Lonska Elżbieta 0                      
13 Szulc Jerzy 0                      
                           
Lp Nazwisko i imię Suma 14.01 11.02 11.03 8.04 13.05 10.06 8.07 12.08 9.09 14.10. 18.11
1 Gackowski Łukasz 260.6 45.3 48.5 56.1   54.4 56.3          
2 Rychły Zbigniew  153.5 43.2 37.1 29.9 43.3              
3 Materek Krzysztof 115.1       55.8 59.3            
4 Szczepański Przemysław 103.4   51.5 51.9                
5 Gierczyńska Dominika 98.7   50.8       47.9          
6 Jaruga Paweł 83.4 41     42.4              
7 Pawlęty Stefan 83.4 41     42.4              
8 Szranc Anna 44.8       44.8              
9 Wójcik Aida 43.1           43.1          
                           
Lp Nazwisko i imię Suma 14.01 11.02 11.03 8.04 13.05 10.06 8.07 12.08 9.09 14.10. 18.11
1 Pankiewicz Mariusz 312.7 61.1 45.1 49.2 48.8 57.3 51.2          
2 Meyer Krzysztof 312.7 61.1 45.1 49.2 48.8 57.3 51.2          
3 Bubka Stefan 260.1   48.5 56.1 44.8 54.4 56.3          
4 Gan Grzegorz 211.5 56.2   59.8 52.4   43.1          
5 Kmiecik Radosław 162.8 58.4     56.7 47.7            
6 Całka Mirosław 50.4   50.4                  
7 Rybak Grzegorz 45.4     45.4                
8 Pawelec Andrzej 41.3 41.3                    
9 Pawelec Małgorzata 41.3 41.3                    
10 Adamczyk Leszek 0                      
                           
Lp Nazwisko i imię Suma 14.01 11.02 11.03 8.04 13.05 10.06 8.07 12.08 9.09 14.10. 18.11
1 Drobiniak Karina 271.3 58.4 50.4 58.1 56.7 47.7            
2 Pietrzak Marek 254.5 52.8 47.7   42.7 62.1 49.2          
3 Adamiec Antoni 248.2 56.2 48.1 59.8 52.4 31.7            
4 Lewandowski Wojciech 95.6 50.2   45.4                
5 Lange Jan 79.8   48.1     31.7            
6 Jasiński Andrzej 51.1 51.1                    
7 Falkowska Barbara 45.3 45.3                    
8 Widerska Krystyna 0                      
9 Drewniak Zdzisław 0                      
10 Majchrowski Wojciech 0                      
                           
Lp Nazwisko i imię Suma 14.01 11.02 11.03 8.04 13.05 10.06 8.07 12.08 9.09 14.10. 18.11
1 Konopka Ryszard 314.3 51.1 54.9 52.6 55.8 59.3 40.6          
2 Leśniewski Ryszard 286.4   66.3 51.9 58.8 51.4 58          
3 Mączkowski Wiesław 286.4   66.3 51.9 58.8 51.4 58          
4 Dyk Bogusław 269.6   49.6 65.5 57.9 45.2 51.4          
5 Kopowski Mirosław 269.6   49.6 65.5 57.9 45.2 51.4          
6 Tomczewska Maria 260.4 50.2 54.9 52.6   62.1 40.6          
7 Budzik Roman 174.4       60.6 51.2 62.6          
8 Zelga Kazimierz 174.4       60.6 51.2 62.6          
9 Banasiński Marek 149.7 52.8 47.7       49.2          
10 Mielnik Krzysztof 98.7   50.8       47.9          
11 Potyński Andrzej 59.1     59.1                
12 Garstka Andrzej 0                      
12 Klimentowska Paulina 0                      
Najnowsze informacje
Cykl letni w Ustce, Lędowo - doliczany do LZoPWGS - wyniki 16-07-2019
2019-07-17 
Cykl letni w Ustce, Lędowo - wyniki 09-07-2019
2019-07-14 
KMP, Mistrzostwa STB maxy, IX Letnie Zmagania o puchar Wójta Gminy Smołdzino - wyniki 08-07-2019
2019-07-09 
Marek i Krzyś wygrali GPPP w Sławie
2019-07-03 
Gdzie grać latem w brydża w powiecie słupskim
2019-06-16 
IX Letnie Zmagania o puchar Wójta Gminy Smołdzino - wyniki 30-05-2019
2019-05-30 
XV Wakacyjne GP Ustki 2019 O Puchary Przewodniczącego Miasta Ustka
2019-05-29 
Regulamin XV Wakacyjnego GP Ustki 2019 w brydżu sportowym O Puchary Przewodniczącego Miasta Ustka
2019-05-29 
IX Letnie Zmagania o Puchary Wójta Gminy Smołdzino
2019-05-29 
Uchwała 3/2019
2019-05-27 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015