Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Kalendarz-wyniki
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Galerie zdjęć
Pliki
RODO
Naszymi partnerami są:
Mistrzostwa STB_maxy wyniki ogólnopolskie
z dnia: 2019-03-11 09:21:45 / ostatnia aktualizacja: 2019-12-05 21:04:08
                             
  Mistrzostwa STB na zapis maksymalny_wyniki ogólnopolskie              
                             
Lp Nazwisko i imię Suma 14.01 11.02 11.03 8.04 13.05 10.06 8.07 12.08 9.09 14.10. 18.11 9.12
1 Tomczewska Maria 576 47.8 53.9 55.5 45.9 60 44.3 50.8 55.3 48.7 61.6 52.2  
2 Meyer Krzysztof 573.4 61.3 43.8 51.7 48.7 51.7 52.3 63.9 50.3 44.3 56.1 49.3  
3 Konopka Ryszard 526.8 50.7 53.9 55.5 58.5 51 44.3 54.7 60.4   48.8 49  
4 Dyk Bogusław 494.9   53.2 66.9 55.7 50.3 46.4 52.4 59.2 51.8   59  
5 Drobiniak Karina 485.5 61.6 53.3 59 52.7 51   51.6   42.7 54.6 59  
6 Bubka Stefan 482.1   49.1 56.8 45.0 51.3 52.1 52.6 42.7 42.9 40.9 48.7  
7 Gackowski Łukasz 462.9 41.5 49.1 56.8   51.3 52.1 36.9 42.7 42.9 40.9 48.7  
8 Leśniewski Ryszard 446.7   62.1 58.4 58.2 50.3 47.6 59.4   58.7 52    
9 Mączkowski Wiesław 446.7   62.1 58.4 58.2 50.3 47.6 59.4   58.7 52    
10 Budzik Roman 443.8       62.5 48 60.5 52.1 61.3 52.8 50.1 56.5  
11 Zelga Kazimierz 443.8       62.5 48 60.5 52.1 61.3 52.8 50.1 56.5  
12 Pietrzak Marek 416.2 55.5 49.6   40.7 60 54.7 52.6 53     50.1  
13 Kopowski Mirosław 376.7   53.2 66.9 55.7 50.3 46.4 52.4   51.8      
14 Kmiecik Radosław 373.4 61.6     52.7 51   51.6 59.2 42.7 54.6    
15 Pankiewicz Mariusz 358.8 61.3 43.8 51.7 48.7 51.7 52.3         49.3  
16 Jaruga Paweł 328.4 44.6     44.1     44.3 53.3 56.8 50 35.3  
17 Pawlęty Stefan 328.4 44.6     44.1     44.3 53.3 56.8 50 35.3  
18 Adamiec Antoni 327.5 52.4 48.5 51.5 50.0 36.9     42.5   45.7    
19 Gan Grzegorz 295.6 52.4   51.5 50.0   43.1   42.5   56.1    
20 Lange Jan 284.1   48.5     36.9   63.9 50.3 44.3 40.2    
21 Rychły Zbigniew  279.3 40.8 34.9 30 43.6     43.7 34.7 51.6      
22 Lewandowski Wojciech 229.4 47.8   43       42.8     45.7 50.1  
23 Materek Krzysztof 218.7       58.5 51     60.4   48.8    
24 Mielnik Krzysztof 216.6   52.4       49.3 54 60.9        
25 Banasiński Marek 209.9 55.5 49.6       54.7         50.1  
26 Parol Marek 158.7             54.7 55.3 48.7      
27 Gierczyńska Dominika 155.7   52.4       49.3 54          
28 Chilecki Wojciech 152.2   34.9 30 43.6     43.7          
29 Boniek Krzysztof 139.9 40.8 49.2 49.9                  
30 Krysiak Michalina 138.2       40.4     36.9 60.9        
31 Maciejewski Waldemar 113.8                   61.6 52.2  
32 Jasiński Andrzej 100.8 50.7                   50.1  
33 Szczepański Przemysław 99.1   49.2 49.9                  
34 Pawelec Małgorzata 96.7 45.1               51.6      
35 Całka Mirosław 93.5   53.3               40.2    
36 Rybak Grzegorz 85.8     43       42.8          
37 Koszutowska Lucyna 78.4             40 38.4        
38 Markiewicz Kamila 67.8     27.1 40.7                
38 Soroka Izabela 65.6     27.1         38.5        
40 Potyński Andrzej 59     59                  
41 Krych Aleksander 53               53        
42 Jarosz Ireneusz 49                     49  
43 Pawelec Andrzej 45.1 45.1                      
44 Szranc Anna 45       45.0                
45 Wójcik Aida 43.1           43.1            
46 Falkowska Barbara 41.5 41.5                      
47 Ziemienowicz Waldemar 40.4       40.4                
48 Koszutowski Adam 40             40          
49 Korneluk Helena 38.5               38.5        
50 Uraz Janusz 38.4               38.4        
51 Wandzel Krystyna 34.7               34.7        
52 Tuma Barbara 0                        
53 Tuma Krzysztof 0                        
54 Pleskot Mikołaj 0                        
55 Lonska Elżbieta 0                        
56 Szulc Jerzy 0                        
57 Adamczyk Leszek 0                        
58 Widerska Krystyna 0                        
59 Drewniak Zdzisław 0                        
60 Majchrowski Wojciech 0                        
61 Garstka Andrzej 0                        
61 Klimentowska Paulina 0                        
Najnowsze informacje
Indywidualne Mistrzostwa Okręgu
2019-12-05 
Imprezy do końca 2019 r.
2019-12-05 
XXXVII GP Ustki o puchary Burmistrza - wyniki 03-12-2019
2019-12-03 
Jesienna Integracja - wyniki 28-11-2019
2019-11-28 
Otwarte Mistrzostwa Słupska par mixtowych 2019 r.
2019-11-27 
XXXVII GP Ustki o puchary Burmistrza - wyniki 26-11-2019
2019-11-26 
Mistrzostwa STB na impy, NOT - wyniki 25-11-2019
2019-11-26 
Jesienna Integracja - wyniki 21-11-2019
2019-11-21 
XXXVII GP Ustki o puchary Burmistrza - wyniki 19-11-2019
2019-11-20 
Mistrzostwa STB maxy na rozkładach KMP, NOT - wyniki 18-11-2019
2019-11-18 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015