Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
RODO
Naszymi partnerami są:
Otwarte Mistrzostwa Słupska par mixtowych 2019 r.
z dnia: 2019-11-27 20:23:25 / ostatnia aktualizacja: 2019-12-18 13:35:30

Słupskie Towarzystwo Brydżowe przy współudziale innych podmiotów realizujacych współzawodnictwo w brydżu sportowym organizuje Otwarte Mistrzostwa Słupska par Mixtowych w 2019 r. na zapis maksymalny.

Zawody odbędą się 16 grudnia (poniedziałek) w klubie EMKA.

Zapraszamy wszytkich chętnych.

Puchary dla zwycięzców.

Prosimy o punktualne przybycie.

I ktoś wygrał. Wyniki

Mistrzostwa STB
par mixtowych
16 grudnia 2019

M-CE NR                                            +/-   WYNIK    %   PKL PDF   NAGRODA
---------------------------------------------------------------------------------------
  1  11 Barbara Tuma           0.5 PM  19391 K    +8.83  400.80 70.07   6    
        Krzysztof Tuma         0.5 PM  19390    
  2   8 Danuta Ryba            0.0 PM        KS   +8.59  397.69 69.53   5    
        Marek Pietrzak         5.0 PM  04829    
  3   7 Małgorzata Pawelec     3.0 PM  04825 KS   +6.86  375.17 65.59   4    
        Andrzej Pawelec        3.0 PM  04824 N  
  4  13 Kamila Markiewicz      0.0 PM        K    +4.40  342.49 59.88   4    
        Józef Maruszak         7.0 PM  04816 N  
  5  29 Krystyna Wandzel       0.0 PM        KS          336.73 58.87   3    
        Jerzy Wandzel          0.0 PM        S  
  6   9 Sabina Szczechowicz    0.0 PM        N    +4.40  333.85 58.37   2    
        Tadeusz Podbielski     3.0 PM  04831 S  
  7   6 Karina Drobiniak       5.0 PM  04775 KS   +4.40  327.40 57.24   2    
        Bogusław Dyk          12.0 PM  04772 S  
  8  12 Anna Szranc            2.0 PM  04843 KS   +4.40  319.64 55.88   1    
        Stanisław Bubka        3.0 PM  04765 N  
  9   1 Maria Tomczewska       7.0 PM  04848 KS   +4.40  319.40 55.84   1    
        Waldemar Maciejewski   4.0 DS  01467    
 10  33 Lucyna Szczepkowska    0.0 PM        KS          307.97 53.84   1    
        Zdzisław Szczepkowski  0.0 PM        M  

 11  31 Dominika Gierczyńska   1.5 ZP  13359 K           300.94 52.61   1    
        Krzysztof Mielnik      9.0 PM  11809    
 12  26 Walentyna Bugłak       0.0 PM        KS          297.73 52.05   1    
        Zdzisław Drewniak      4.0 PM  04774 S  
 13   2 Elżbieta Lonska        0.0 PM        KS   +4.40  275.00 48.08   1    
        Jerzy Szulc            0.0 PM        S  
 14   5 Lucyna Koszutowska     0.0 PM        KS   +4.40  270.28 47.25   1
        Janusz Uraz            0.0 PM        S  
 15  23 Izabela Soroka         0.0 PM        KS          269.04 47.03   1
        Stanisław Brzęcki      0.0 PM        S  
 16  30 Zuzanna Strok          0.0 PM        KS          265.29 46.38   1
        Jan Rychlicki          0.0 PM        S  
 17  32 Anna Rychły-Lipińska   0.0 PM        K           263.67 46.10   1
        Zbigniew Rychły        2.0 PM        N  
 18   4 Wanda Korzeniewska     0.0 PM        KS   +4.40  254.55 44.50   1
        Lech Korzeniewski      0.0 PM        S  
 19  22 Halina Raszewska       0.0 PM                    243.67 42.60   1
        Władysław Stępień      0.0 PM        KS
 20   3 Wanda Wiśniowska       0.0 PM        KS   +4.40  239.32 41.84   1
        Jerzy Lebiedziewicz    1.5 PM        S  

 21  21 Teresa Wiśniewska      0.0 PM        KS   -1.10  234.21 40.95   1
        Marian Kmin            0.0 PM        S  
 22  25 Małgorzata Modestowicz 0.0 PM        KS          230.77 40.34   1
        Stanisław Łach         0.0 PM        M  
 23  24 Helena Korneluk        0.0 PM        KS          224.32 39.22   1
        Jan Czeczotko          3.0 PM  04771 N  
 24  10 Kazimiera Buńkowska    0.0 PM        S    +3.30  211.35 36.95   1
        Gertruda Rautman       0.0 PM        KS
 25  28 Małgorzata Turowska    0.0 PM        K           188.00 32.87   1
        Adam Koszutowski       0.0 PM        S  
                             -----
                   Suma WK =  76.0
             100% rozdania =    22
             100% turnieju =   572


 

 

Najnowsze informacje
Ustka zaprasza - wyniki 02-06-2020
2020-06-02 
O Okno Bonka - indy - wyniki 01-06-2020
2020-06-01 
Turniej par o Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 29-05-2020
2020-05-29 
Ustka zaprasza - wyniki 26-05-2020
2020-05-26 
O Okno Bonka - wyniki 25-05-2020
2020-05-25 
Turniej par o Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 22-05-2020
2020-05-22 
Ustka zaprasza - wyniki 19-05-2020
2020-05-19 
O Okno Bonka - wyniki 18-05-2020
2020-05-18 
Turniej par o Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 15-05-2020
2020-05-17 
Śp. Feliks Sosnówka
2020-05-16 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015