Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 91124057901111001062415407
Prezes: Karina Drobiniak,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Kalendarz-wyniki
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Galerie zdjęć
Pliki
Naszymi partnerami są:
Puchar Starosty
z dnia: 2017-05-08 15:18:43 / ostatnia aktualizacja: 2017-10-04 00:04:41
                                       

 

 

                                     
        Cykl o Puchary Starosty - wyniki końcowe                
Lp Nazwisko i imię Suma 04.05 11.05 I 18.05 20.05 K 25.05 1.06 8.06 22.06 24.06 Sm 29.06 4.07 U 10.07 S 14.08 S 31.08 14.09 21.09 28.09
1 Drobiniak Karina 305 30 9 17   21 27   22   12 20 24 14 19 30 30 30
2 Zelga Kazimierz 292 23   20 26 27   30 18   18   15 20 30 22 20 23
3 Lewandowski Wojciech 271 27 10 14 14 15   19 30 21   9 27 17 23 26   19
4 Gackowski Łukasz 245 19   10 22 12 15 23 13 15 24 23 21 12 27 9    
5 Dyk Bogusław 244 30       21     22   12   24 26 19 30 30 30
6 Tomczewska Maria 233 15 3 27 20   15 27 9       30 24 8 18 25 12
7 Rybak Grzegorz 225 27 12 14 14 15   19 30 21 6   27 17 23      
8 Bubka Stefan 214 12   7 8 21 15 23   15 30 23 21 12 27      
9 Pietrzak Marek 183     24 30 30   30       13 18 28     10  
10 Lange Jan 151,5   7,5 17 6       18   18       30 26 10 19
11 Pawelec Małgorzata  147,5 8 7,5 30   8   8 5     23   22 15 13   8
12 Jaruga Paweł 147 15 6 27 4   15 27 9     7         25 12
13 Falkowska Barbara 137 19 5 10 12 12   12 26 12       8 12 9    
14 Rychły Zbigniew 119 8 11 30   8   8 5     11   2 15 13   8
15 Banasiński Marek 113     24   30           13 18 28        
16 Materek Krzysztof 107       18         30     12 20       27
17 Konopka Ryszard 98       26               15 30       27
18 Całka Mirosław 96       2   27 4   6   20   14 8     15
19 Budzik Roman 95       30                     22 20 23
20 Adamiec Antoni 94 23                     12 26   18   15
21 Mielnik Krzysztof 88       28         30       30        
22 Szranc Anna 83 12   7 8 21         30           5  
23 Wójcik Aida 77           27 12 26 12                
24 Majchrowski Wojciech 74       20               30 24        
25 Gan Grzegorz 65     20 18 27                        
26 Szczechowicz Sabina 65             15   24     6 8 12      
27 Pankiewicz Mariusz 56       10         18   28            
28 Maruszak Józef 56       12       13 27       4        
29 Krysiak Michalina 51                 27 24              
30 Pawelec Andrzej 45                     23   22        
31 Prusiński Andrzej 43       16   27                      
32 Szulc Jerzy 38 4 2 4   4                   5 15 4
33 Lonska Elżbieta 37 4 1 4   4                   5 15 4
34 Kuligowski Władysław 32           6         26            
35 Hertlein Jan 30                     30            
36 Rudnicki Wiesław 30                     30            
37 Szczechowicz Jacek 30                 24     6          
38 Gierczyńska Dominika 28       28                          
39 Jasiński Andrzej 28       10         18                
40 Krause Krzysztof 28                     28            
41 Krawczyk Zdzisław 26                     26            
42 Leśniewski Ryszard 26                       9 17        
43 Mączkowski Wiesław 26                       9 17        
44 Kmiecik Radosław 24       24                          
45 Zborowski Grzegorz 24       24                          
46 Koszutowska Lucyna 22                 9     3 10        
47 Koszutowski Adam 22                 9     3 10        
48 Lipiński Stefan 22       22                          
49 Mikoda Zenon 18                     18            
50 Nikodemski Marian 18                     18            
51 Drewniak Zdzisław 16       16                          
52 Sadoczyński Jerzy 15             15                    
53 Chilecki Wojciech 15                     15            
54 Dunia Leszek 15                     15            
55 Wandzel Krystyna 13                     11   2        
56 Pawlęty Stefan 11       4             7            
57 Korzeniewski Lech 10                         6 4      
58 Soroka Izabela 10                         6 4      
59 Caban Karol 9                     9            
60 Chybowski Leszek 8                 3   5            
61 Dymnicki Jarosław 8                 3   5            
62 Meyer Krzysztof 6       6                          
63 Korneluk Helena 4                         4        
64 Tyński Henryk 3                     3            
65 Siedzik Jan 3                     3            
                                                        
        Cykl o Puchary Starosty                      
        maj-wrzesień 2017                        
                                       
Lp Nazwisko i imię Suma 04.05 11.05 I 18.05 20.05 K 25.05 1.06 8.06 22.06 24.06 Sm 29.06 4.07 U 10.07 S 14.08 S 31.08 14.09 21.09 28.09
1 Drobiniak Karina 317 30 9 17 2 21 27 4 22 6 12 20 24 14 19 30 30 30
2 Zelga Kazimierz 292 23   20 26 27   30 18   18   15 20 30 22 20 23
3 Lewandowski Wojciech 283 27 10 14 14 15 6 19 30 21 6 9 27 17 23 26   19
4 Gackowski Łukasz 254 19 4 10 22 12 15 23 13 15 24 23 21 12 27 9 5  
5 Dyk Bogusław 244 30       21     22   12   24 26 19 30 30 30
6 Tomczewska Maria 233 15 3 27 20   15 27 9       30 24 8 18 25 12
7 Rybak Grzegorz 225 27 12 14 14 15   19 30 21 6   27 17 23      
8 Bubka Stefan 214 12   7 8 21 15 23   15 30 23 21 12 27      
9 Pietrzak Marek 183     24 30 30   30       13 18 28     10  
10 Lange Jan 151,5   7,5 17 6       18   18       30 26 10 19
11 Pawelec Małgorzata  147,5 8 7,5 30   8   8 5     23   22 15 13   8
12 Jaruga Paweł 147 15 6 27 4   15 27 9     7         25 12
13 Falkowska Barbara 137 19 5 10 12 12   12 26 12       8 12 9    
14 Rychły Zbigniew 119 8 11 30   8   8 5     11   2 15 13   8
15 Banasiński Marek 113     24   30           13 18 28        
16 Materek Krzysztof 107       18         30     12 20       27
17 Konopka Ryszard 98       26               15 30       27
18 Całka Mirosław 96       2   27 4   6   20   14 8     15
19 Budzik Roman 95       30                     22 20 23
20 Adamiec Antoni 94 23                     12 26   18   15
21 Mielnik Krzysztof 88       28         30       30        
22 Szranc Anna 83 12   7 8 21         30           5  
23 Wójcik Aida 77           27 12 26 12                
24 Majchrowski Wojciech 74       20               30 24        
25 Gan Grzegorz 65     20 18 27                        
26 Szczechowicz Sabina 65             15   24     6 8 12      
27 Pankiewicz Mariusz 56       10         18   28            
28 Maruszak Józef 56       12       13 27       4        
29 Krysiak Michalina 51                 27 24              
30 Pawelec Andrzej 45                     23   22        
31 Prusiński Andrzej 43       16   27                      
32 Szulc Jerzy 38 4 2 4   4                   5 15 4
33 Lonska Elżbieta 37 4 1 4   4                   5 15 4
34 Kuligowski Władysław 32           6         2
Najnowsze informacje
Drużynowe Mistrzostwa - wyniki 21-05-2018
2018-05-21 
Komunikat_9/2018 Regulamin „Turnieju o Puchary Wójta Gminy Kobylnica”
2018-05-17 
Puchar Starosty Słupskiego - wyniki 17-05-2018
2018-05-17 
Puchar Starosty na rozkładach KMP - wyniki 14-05-2018
2018-05-15 
GP Ustki - wyniki 15-05-2018
2018-05-15 
GP Ustki - wyniki 08-05-2018
2018-05-13 
Cykl o Puchary Starosty Słupskiego
2018-05-09 
Komunikat_8_2018 Letnie Zmagania o Puchary Wójta Gminy Smołdzino
2018-05-09 
Komunikat_7_2018_Cykl o Puchary Starosty Słupskiego
2018-05-09 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015