Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 91124057901111001062415407
Prezes: Karina Drobiniak,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Kalendarz-wyniki
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Galerie zdjęć
Pliki
Naszymi partnerami są:
Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym_2017
z dnia: 2017-06-23 18:18:29 / ostatnia aktualizacja: 2017-06-23 18:19:13
W dniach 15-18.06.2017 odbyły się w Suchym Lesie koło Poznania XXXI Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym.
W zawodach wzięło udział pięcioro naszych zawodników: Katarzyna Badeńska, Michalina Krysiak, Oliwia Zbrojewska, Dominik Krajnik i Wojciech Okuniewski.
   W turnieju par mikstowych wystartowały 62 pary i zdobyliśmy w tej konkurencji dwa medale, srebrny medal zdobyła para Barbara Superson (Skawina) - Wojciech Okuniewski (STB Słupsk) - 71,5% , a brązowy medal wywalczyła para Oliwia Zbrojewska (STB Słupsk) - Tytus Żurawski (Gdańsk) 62,38.
Ponadto na 27 miejscu znalazła się para  Michalina Krysiak (STB Słupsk) - Krzysztof Tabeau(Gdańsk), a na 31 miejscu Katarzyna Badeńska (STB Słupsk) - Dominik Krajnik (STB Słupsk).
   W turnieju par open na maksy startowało 98 par i znakomite 5 miejsce zajęła para Dominik Krajnik - Wojciech Okuniewski, 29 miejsce zajęła para Michalina Krysiak - Agnieszka Konieczna (Skwierzyna), a 66 Oliwia Zbrojewska - Katarzyna Badeńska.
   W turnieju par open na impy wystartowały 102 pary i także doskonale radziła sobie para Wojciech Okuniewski  - Dominik Krajnik zajmując 8 miejsce, na 30 miejscu znalazła się para Michalina Krysiak - Agnieszka Konieczna, a na 62 Katarzyna Badeńska - Oliwia Zbrojewska.
  W turnieju par dziewcząt wśród 30 par na 6 miejscu znalazła się para Michalina Krysiak - Agnieszka Konieczna, a na 10 miejscu Katarzyna Badeńska - Oliwia Zbrojewska.
  W indywidualne klasyfikacji ogólnej wśród 206 zawodników 3 miejsce zajął Wojciech Okuniewski 741 pkt, 11 miejsce Dominik Krajnik 630 pkt, 33 miejsce Michalina Krysiak 519 pkt, 95 miejsce Oliwia Zbrojewska 380 pkt i 124 miejsce Katarzyna Badeńska 295 pkt.  
Informację podał: Dyk Bogusław
 
 
Najnowsze informacje
Indywiduel O Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 15-02-2018
2018-02-15 
Cykl w Ustce - wyniki 13-02-2018
2018-02-14 
O Puchary Wójta Gminy Kobylnica i KMP - w MDK - wyniki 12-02-2018
2018-02-14 
O Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 08-02-2018
2018-02-08 
Cykl w Ustce - wyniki 06-02-2018
2018-02-06 
O Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 01-02-2018
2018-02-06 
Cykl w Ustce - wyniki 30-01-2018
2018-02-05 
O Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 25-01-2018
2018-01-25 
Cykl w Ustce - wyniki 23-01-2018
2018-01-23 
DM_2018 - wyniki 22-01-2018
2018-01-22 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015