Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 91124057901111001062415407
Prezes: Karina Drobiniak,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Kalendarz-wyniki
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Galerie zdjęć
Pliki
Naszymi partnerami są:
Jesienne wieczory z brydżem
z dnia: 2017-10-05 21:17:41 / ostatnia aktualizacja: 2017-12-28 13:39:59

Długa fala - Wyniki końcowe

1 msc Maria Tomczewska - puchar i nagroda dla WK powyżej 5,0 w górę

1 msc w kategorii do WK mniejsze równe 4,0 - Romuald Jaruga - puchar i nagroda dla WK 0-2,5

1 msc w kategorii w kategorii WK 3,0-4,0 - Wojciech Lewandowski

                                     
      Cykl Jesienne Wieczory z Brydżem październik-grudzień 2017 - wyniki końcowe      
                                     
Lp Nazwisko i imię Suma 05.10 09.10 12.10 19.10 26.10 02.11 09.11 13.11 16.11 23.11 30.11 07.12 11.12 14.12 21.12 27.12
1 Tomczewska Maria 317.5 25 15 22 14 30 15 30 13 22 18.5 26 20 18 19 15 15
2 Jaruga Paweł 300.5 25 15 22 8 30 15 30 13 22 18.5 26 9 18 19 15 15
3 Lewandowski Wojciech 298.5 30 12 18 1 22 25 25 22 30 7 13 18 13 13.5 30 19
4 Lange Jan 258 30   18 10 22 25 25 22 30 7   12.5 13 13.5 30  
5 Drobiniak Karina 251   9 26 3.5 13 20 15   13 30 30 19 9 13.5 20 30
6 Zelga Kazimierz 234.5   24 30 12 18   20 30 26 18.5 22 11   23    
7 Budzik Roman 196.5   24 30 5 18     30 26 18.5 22     23    
8 Gackowski Łukasz 193 15 30 13 2 26 5     9 24 18 3 22 4   22
9 Pawelec Małgorzata  175.5 5   5   9 30 5   18 10 9 8.5   27 25 24
10 Dyk Bogusław 169.5     13       15 9 13 30 30 6   13.5 20 20
11 Bubka Stefan 164.5     26 7 26 5 10 18 9 24 18 12.5 5 4    
12 Konopka Ryszard 155   27           26   27   15 30 30    
13 Rychły Zbigniew 148.5         9 30     18 10 9 8.5 5 27 25 7
14 Mielnik Krzysztof 125               26   27   17 30     25
15 Całka Mirosław 83 20     13 13             2     5 30
16 Adamiec Antoni 80   21         29         4 26      
17 Lonska Elżbieta 78.5 10   9 3.5 5     5 5 4 5     8 10 14
18 Szulc Jerzy 67 10   9 6 5     5 5 4 5     8 10  
19 Pietrzak Marek 63   6               14   15       28
20 Materek Krzysztof 62   27                       30 5  
21 Falkowska Barbara 61 15 3   10   10   18       5        
22 Pankiewicz Mariusz 57       10   20                   27
23 Gan Grzegorz 56   21           9         26      
24 Lipiński Stefan 52   30                     22      
25 Banasiński Marek 48   6               14           28
26 Pawelec Andrzej 34 5   5                         24
27 Szczechowicz Sabina 33                       15       18
28 Jarosz Aleksandra 29                               29
29 Jarosz Ireneusz 29                               29
30 Czyżak Jacek 27                               27
31 Pączek Mateusz 25                               25
32 Krajnik Dominik 23                               23
33 Waloch Marcin 23                               23
34 Gackowski Mateusz 22                               22
35 Stekla Adam 20 20                              
36 Szranc Anna 20           10 10                  
37 Krysiak Michalina 20                               20
38 Pawlęty Stefan 19                               19
39 Mączkowski Wiesław 18   18                            
40 Leśniewski Ryszard 18   18                            
41 Kmiecik Radosław 18   9                     9      
42 Szczechowicz Jacek 18                               18
43 Koszutowska Lucyna 17                               17
44 Wiercioch Damian 17                               17
45 Lonski Adam 14                               14
46 Rudnicki Wiesław 13                     13          
47 Zbrojewska Oliwia 13                               13
48 Badeńska Katarzyna 13                               13
49 Stekla Adam 12   12                            
50 Gackowska Małgorzata 12                               12
51 Gackowska Katarzyna 12                               12
52 Górski Aleksander 10                       10        
53 Koszutowski Adam 10                               10
54 Koszutowski Mateusz 10                               10
55 Ziemienowicz Waldemar 9                               9
56 Dąbrowski Antoni 9                               9
57 Gackowski Marek 8                               8
58 Gackowska Monika 8                               8
59 Rychły Wanda 7                               7
60 Kuligowski Władysław 5             5                  
61 Soroka Izabela 4                               4
62 Chwastowski Andrzej 4                               4
63 Prusiński Andrzej 3   3                            
64 Heimrath Adam 3                               3
65 Heimrath Karol 3                               3
66 Raszewska Hanna 2                               2
67 Białożyńska Bożena 2                               2
68 Korneluk Helena 1                       1        
Najnowsze informacje
Indywiduel O Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 15-02-2018
2018-02-15 
Cykl w Ustce - wyniki 13-02-2018
2018-02-14 
O Puchary Wójta Gminy Kobylnica i KMP - w MDK - wyniki 12-02-2018
2018-02-14 
O Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 08-02-2018
2018-02-08 
Cykl w Ustce - wyniki 06-02-2018
2018-02-06 
O Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 01-02-2018
2018-02-06 
Cykl w Ustce - wyniki 30-01-2018
2018-02-05 
O Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 25-01-2018
2018-01-25 
Cykl w Ustce - wyniki 23-01-2018
2018-01-23 
DM_2018 - wyniki 22-01-2018
2018-01-22 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015