Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: NOWE 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BGŻ BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Kalendarz-wyniki
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Galerie zdjęć
Pliki
RODO
Naszymi partnerami są:
O Puchary Wójta Gminy Kobylnica
z dnia: 2018-01-03 17:45:20 / ostatnia aktualizacja: 2018-05-26 19:26:53

Punktacja Długofalowa ogólna

  Cykl O Puchary Wójta Gminy Kobylnica  
  styczeń-maj 2018  
Lp Nazwisko i imię Suma 04.01 11.01 18.01 25.01 01.02 08.02 12.02 15._I 22.02 01.03 08.03 12.03 15.03 22.03 29.03 05.04 09.04 12.04 19.04 26.04 Kob
1 Pankiewicz Mariusz 461.5 20 30 19 21 25.5 27 6 16 28 24 25 21 24 27 30 30 15 8 30 15 20
2 Jasiński Andrzej 457.5 20 30 19 21 25.5 27 6 12 28 24 25 21 24 27 30 30 15 8 30 15 20
3 Dyk Bogusław 456 24   28 18 30 30 30 19 23 27 22 18 30 30 26 26 30 27 18    
4 Tomczewska Maria 368 17 21 23 24   24 21 14 18 15 28 9 12 24 22 9 12 30   23 22
5 Zelga Kazimierz 354.5   27 10 30 14 12 27   8 21 20   27 18.5   5 27 23 26 30 29
6 Drobiniak Karina 350 24   28 18 30         27 22 15 30 30   26 4 27 18 27 24
7 Lewandowski Woj. 343 17 21 23 24 17 24 9 18 18 15 28 9 12 24 22 9   30   23  
8 Meyer Krzysztof 291.5 27 24 19 9 25.5 15 15 20 13 9 17 24 15   18 18   19   4  
9 Lange Jan 280 27 24 19 9 25.5 15 15 8.5 13 9 17 24 15   18 18   19   4  
10 Materek Krzysztof 271   27 10 30       10 8   30 27 21 14       15 22 27 30
11 Konopka Ryszard 240     15 15 14 30 21   23   30 30 18 14             30
12 Adamiec Antoni 236       27 17 21 9 6 30 21 6       13 22 23 15     26
13 Gan Grzegorz 231.5       27   21     30   6 27 18 18.5 13   23   22   26
14 Gackowski Łukasz 225.5 30 18 8   20 18 12 7 10 30 11 6   8.5   13 8       26
15 Budzik Roman 207.5                     22   27 18.5   5 27 23 26 30 29
16 Bubka Stefan 199 30 18 8 6 20 18 18 13 10 30 11                   17
17 Rychły Zbigniew 189   15 5 12   6 18 17 25 12 14   9   7       13 19 17
18 Pawelec Małgorzata  150 14 15 5 12   6     25 12 14   9   7     12   19  
19 Całka Mirosław 143.5     15 15         20       21 18.5 26   4       24
20 Szulc Jerzy 103.5 10 6 13   4 9   5 5 6 9   6 8.5       4 5 8 5
21 Lonska Elżbieta 100 10 6 13   4 9   1.5 5 6 9   6 8.5       4 5 8 5
22 Pietrzak Marek 85     30           15 18                     22
23 Jaruga Paweł 78   12 25                       7 22 12        
24 Kopowski Mirosław 78             30         18         30        
25 Soroka Izabela 78 7 9 3 3 8.5 3 3 1.5 3 3 3 3 3 4         9 12  
26 Plachimowicz Czes 74           12 27 15 20                        
27 Pawlęty Stefan 72.5   12 25         11           8.5 7           9
28 Chwastowski Adam 66.5 7 9 3 3 8.5 3 3 3 3   3               9 12  
29 Banasiński Marek 63     30           15 18                      
30 Mączkowski Wies 55             24         12         19        
31 Leśniewski Ryszard 55             24         12         19        
32 Lipiński Stefan 44             12         6                 26
33 Falkowska Barbara 31       6       4               13 8        
34 Mielnik Krzysztof 30                       30                  
35 Kmiecik Radosław 30                       15                 15
36 Pawelec Andrzej 26 14                                 12      
37 Drewniak Zdziś 19                                         19
38 Podbielski Tad 19                                         19
39 Dąbrowski Antoni 15.5 4 3     8.5                                
40 Wandzel Krystyna 15                                     13   2
41 Zborowski Grzegorz 15                                         15
42 Sadoczyński Jurek 14                                         14
42 Schulz Marek 14                                         14
43 Białożyńska Barbara 13                   3   3 3 4              
44 Lebiedziewicz Jurek 12                                         12
45 Walawicz Jerzy 12                                         12
46 Stachyra Karol 11 4 3                                     4
47 Krawczyk Zdzisław 10                                         10
48 Dunia Leszek 10                                         10
49 Kuligowski W 9                                         9
50 Raszewska Hanna 8.5         8.5                                
51 Boniek Krzysztof 8.5               8.5                          
52 Korzeniewska W 7                                         7
53 Korzeniewski Leszek 7                                         7
54 Heimrath Karol 4                                         4
55 Wandzel Jan 2                                         2

I po regulaminowych odliczeniach

<td c

  Cykl O Puchary Wójta Gminy Kobylnica        
  styczeń-maj 2018        
Lp Nazwisko i imię Suma 04.01 11.01 18.01 25.01 01.02 08.02 12.02 15._I 22.02 01.03 08.03 12.03 15.03 22.03 29.03 05.04 09.04 12.04 19.04 26.04 Kob Odjęto    
1 Dyk Bogusław 402 24   28   30 30 30 19 23 27 22   30 30 26 26 30 27       -4 1msc WK=7+
2 Pankiewicz Mariusz 378.5 20 30   21 25.5 27   16 28 24 25 21 24 27 30 30     30     -6 1msc WK=2.5-3.0
3 Jasiński Andrzej 374.5 20 30   21 25.5 27   12 28 24 25 21 24 27 30 30     30     -6 1msc WK=4.0-5.0
4 Drobiniak Karina 346 24   28 18 30         27 22 15 30 30   26   27 18 27 24 -1    
5 Zelga Kazimierz 331.5   27   30 14 12 27     21 20   27 18.5     27 23 26 30 29 -3    
6 Tomczewska Maria 326 17 21 23 24   24 21 14 18 15 28     24 22     30   23 22 -4    
7 Lewandowski Woj. 316 17 21 23 24 17 24   18 18 15 28   12 24 22     30   23   -3    
8 Meyer Krzysztof 278.5 27 24 19 9 25.5 15 15 20 13   17 24 15   18 18   19       -2    
9 Materek Krzysztof 271   27 10 30       10 8   30 27 21 14       15 22 27 30      
10 Lange Jan 267 27 24 19 9 25.5 15 15 8.5 13   17 24 15   18 18   19       -2    
11 Konopka Ryszard 240     15 15 14 30 21   23   30 30 18 14             30      
12 Adamiec Antoni 236       27 17 21 9 6 30 21 6       13 22 23 15     26      
13 Gan Grzegorz 231.5       27   21     30   6 27 18 18.5 13   23   22   26      
14 Gackowski Łukasz 225.5 30 18 8   20 18 12 7 10 30 11 6   8.5   13 8       26   1msc WK=1.5-2.0
15 Budzik Roman 207.5                     22   27 18.5   5 27 23 26 30 29      
16 Bubka Stefan 199 30 18 8 6 20 18 18 13 10 30 11                   17      
17 Rychły Zbigniew 189   15 5 12   6 18 17 25 12 14   9   7       13 19 17      
18 Pawelec Małgorzata  150 14 15 5 12   6     25 12 14   9   7     12   19        
19 Całka Mirosław 143.5     15 15         20       21 18.5 26   4       24      
20 Szulc Jerzy 103.5 10 6 13   4 9   5 5 6 9   6 8.5       4 5 8 5   1msc WK=0.0-1.0
21 Lonska Elżbieta 100 10 6 13   4 9   1.5 5 6 9   6 8.5       4 5 8 5      
22 Pietrzak Marek 85     30           15 18                     22      
23 Jaruga Paweł 78   12 25                       7 22 12              
24 Kopowski Mirosław 78             30         18         30              
25 Soroka Izabela 75 7 9 3 3 8.5 3 3 1.5 3 3 3 3   4         9 12   -1 Nz MDK  
26 Plachimowicz Czes 74           12 27 15 20                              
27 Pawlęty Stefan 72.5   12 25         11           8.5 7           9      
28 Chwastowski Adam 66.5 7 9 3 3 8.5 3 3 3 3   3               9 12        
29 Banasiński Marek 63     30           15 18                            
30 Mączkowski Wies
O Puchary Wójta Gminy Kobylnica
z dnia: 2018-01-03 17:45:20 / ostatnia aktualizacja: 2018-05-26 19:26:53

Punktacja Długofalowa ogólna

  Cykl O Puchary Wójta Gminy Kobylnica  
  styczeń-maj 2018  
Lp Nazwisko i imię Suma 04.01 11.01 18.01 25.01 01.02 08.02 12.02 15._I 22.02 01.03 08.03 12.03 15.03 22.03 29.03 05.04 09.04 12.04 19.04 26.04 Kob
1 Pankiewicz Mariusz 461.5 20 30 19 21 25.5 27 6 16 28 24 25 21 24 27 30 30 15 8 30 15 20
2 Jasiński Andrzej 457.5 20 30 19 21 25.5 27 6 12 28 24 25 21 24 27 30 30 15 8 30 15 20
3 Dyk Bogusław 456 24   28 18 30 30 30 19 23 27 22 18 30 30 26 26 30 27 18    
4 Tomczewska Maria 368 17 21 23 24   24 21 14 18 15 28 9 12 24 22 9 12 30   23 22
5 Zelga Kazimierz 354.5   27 10 30 14 12 27   8 21 20   27 18.5   5 27 23 26 30 29
6 Drobiniak Karina 350 24   28 18 30         27 22 15 30 30   26 4 27 18 27 24
7 Lewandowski Woj. 343 17 21 23 24 17 24 9 18 18 15 28 9 12 24 22 9   30   23  
8 Meyer Krzysztof 291.5 27 24 19 9 25.5 15 15 20 13 9 17 24 15   18 18   19   4  
9 Lange Jan 280 27 24 19 9 25.5 15 15 8.5 13 9 17 24 15   18 18   19   4  
10 Materek Krzysztof 271   27 10 30       10 8   30 27 21 14       15 22 27 30
11 Konopka Ryszard 240     15 15 14 30 21   23   30 30 18 14             30
12 Adamiec Antoni 236       27 17 21 9 6 30 21 6       13 22 23 15     26
13 Gan Grzegorz 231.5       27   21     30   6 27 18 18.5 13   23   22   26
14 Gackowski Łukasz 225.5 30 18 8   20 18 12 7 10 30 11 6   8.5   13 8       26
15 Budzik Roman 207.5                     22   27 18.5   5 27 23 26 30 29
16 Bubka Stefan 199 30 18 8 6 20 18 18 13 10 30 11                   17
17 Rychły Zbigniew 189   15 5 12   6 18 17 25 12 14   9   7       13 19 17
18 Pawelec Małgorzata  150 14 15 5 12   6     25 12 14   9   7     12   19  
19 Całka Mirosław 143.5     15 15         20       21 18.5 26   4       24
20 Szulc Jerzy 103.5 10 6 13   4 9   5 5 6 9   6 8.5       4 5 8 5
21 Lonska Elżbieta 100 10 6 13   4 9   1.5 5 6 9   6 8.5       4 5 8 5
22 Pietrzak Marek 85     30           15 18                     22
23 Jaruga Paweł 78   12 25                       7 22 12        
24 Kopowski Mirosław 78             30         18         30        
25 Soroka Izabela 78 7 9 3 3 8.5 3 3 1.5 3 3 3 3 3 4         9 12  
26 Plachimowicz Czes 74           12 27 15 20                        
27 Pawlęty Stefan 72.5   12 25         11           8.5 7           9
28 Chwastowski Adam 66.5 7 9 3 3 8.5 3 3 3 3   3               9 12  
29 Banasiński Marek 63     30           15 18                      
30 Mączkowski Wies 55             24         12         19        
31 Leśniewski Ryszard 55             24         12         19        
32 Lipiński Stefan 44             12         6                 26
33 Falkowska Barbara 31       6       4               13 8        
34 Mielnik Krzysztof 30                       30                  
35 Kmiecik Radosław 30                       15                 15
36 Pawelec Andrzej 26 14                                 12      
37 Drewniak Zdziś 19                                         19
38 Podbielski Tad 19                                         19
39 Dąbrowski Antoni 15.5 4 3     8.5                                
40 Wandzel Krystyna 15                                     13   2
41 Zborowski Grzegorz 15                                         15
42 Sadoczyński Jurek 14                                         14
42 Schulz Marek 14                                         14
43 Białożyńska Barbara 13                   3   3 3 4              
44 Lebiedziewicz Jurek 12                                         12
45 Walawicz Jerzy 12                                         12
46 Stachyra Karol 11 4 3                                     4
47 Krawczyk Zdzisław 10                                         10
48 Dunia Leszek 10                                         10
49 Kuligowski W 9                                         9
50 Raszewska Hanna 8.5         8.5                                
51 Boniek Krzysztof 8.5               8.5                          
52 Korzeniewska W 7                                         7
53 Korzeniewski Leszek 7                                         7
54 Heimrath Karol 4                                         4
55 Wandzel Jan 2                                         2

I po regulaminowych odliczeniach

<td c

  Cykl O Puchary Wójta Gminy Kobylnica        
  styczeń-maj 2018        
Lp Nazwisko i imię Suma 04.01 11.01 18.01 25.01 01.02 08.02 12.02 15._I 22.02 01.03 08.03 12.03 15.03 22.03 29.03 05.04 09.04 12.04 19.04 26.04 Kob Odjęto    
1 Dyk Bogusław 402 24   28   30 30 30 19 23 27 22   30 30 26 26 30 27       -4 1msc WK=7+
2 Pankiewicz Mariusz 378.5 20 30   21 25.5 27   16 28 24 25 21 24 27 30 30     30     -6 1msc WK=2.5-3.0
3 Jasiński Andrzej 374.5 20 30   21 25.5 27   12 28 24 25 21 24 27 30 30     30     -6 1msc WK=4.0-5.0
4 Drobiniak Karina 346 24   28 18 30         27 22 15 30 30   26   27 18 27 24 -1    
5 Zelga Kazimierz 331.5   27   30 14 12 27     21 20   27 18.5     27 23 26 30 29 -3    
6 Tomczewska Maria 326 17 21 23 24   24 21 14 18 15 28     24 22     30   23 22 -4    
7 Lewandowski Woj. 316 17 21 23 24 17 24   18 18 15 28   12 24 22     30   23   -3    
8 Meyer Krzysztof 278.5 27 24 19 9 25.5 15 15 20 13   17 24 15   18 18   19       -2    
9 Materek Krzysztof 271   27 10 30       10 8   30 27 21 14       15 22 27 30      
10 Lange Jan 267 27 24 19 9 25.5 15 15 8.5 13   17 24 15   18 18   19       -2    
11 Konopka Ryszard 240     15 15 14 30 21   23   30 30 18 14             30      
12 Adamiec Antoni 236       27 17 21 9 6 30 21 6       13 22 23 15     26      
13 Gan Grzegorz 231.5       27   21     30   6 27 18 18.5 13   23   22   26      
14 Gackowski Łukasz 225.5 30 18 8   20 18 12 7 10 30 11 6   8.5   13 8       26   1msc WK=1.5-2.0
15 Budzik Roman 207.5                     22   27 18.5   5 27 23 26 30 29      
16 Bubka Stefan 199 30 18 8 6 20 18 18 13 10 30 11                   17      
17 Rychły Zbigniew 189   15 5 12   6 18 17 25 12 14   9   7       13 19 17      
18 Pawelec Małgorzata  150 14 15 5 12   6     25 12 14   9   7     12   19        
19 Całka Mirosław 143.5     15 15         20       21 18.5 26   4       24      
20 Szulc Jerzy 103.5 10 6 13   4 9   5 5 6 9   6 8.5       4 5 8 5   1msc WK=0.0-1.0
21 Lonska Elżbieta 100 10 6 13   4 9   1.5 5 6 9   6 8.5       4 5 8 5      
22 Pietrzak Marek 85     30           15 18                     22      
23 Jaruga Paweł 78   12 25                       7 22 12              
24 Kopowski Mirosław 78             30         18         30              
25 Soroka Izabela 75 7 9 3 3 8.5 3 3 1.5 3 3 3 3   4         9 12   -1 Nz MDK  
26 Plachimowicz Czes 74           12 27 15 20                              
27 Pawlęty Stefan 72.5   12 25         11           8.5 7           9      
28 Chwastowski Adam 66.5 7 9 3 3 8.5 3 3 3 3   3               9 12        
29 Banasiński Marek 63     30           15 18                            
30 Mączkowski Wies
Najnowsze informacje
Mistrzowstwa Par Mixt w EMCE uwaga początek o 15.30 - wyniki 17-12-2018
2018-12-18 
Ustka, cykl jesienny - wyniki 11-12-2018
2018-12-16 
Zmiany w terminach turniejów
2018-12-14 
Jesienne Wieczory z Brydżem - wyniki 13-12-2018
2018-12-14 
Jesienne Wieczory z Brydżem - wyniki 06-12-2018
2018-12-14 
KMP - wyniki 10-12-2018
2018-12-11 
Ustka, cykl jesienny - wyniki 04-12-2018
2018-12-08 
KMP_10.12
2018-11-26 
DM, CER w Słupsku - wyniki 26-11-2018
2018-11-26 
Mistrzostwa STB Maxy - wyniki 19-11-2018
2018-11-19 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015