Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: NOWE 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BGŻ BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Kalendarz-wyniki
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Galerie zdjęć
Pliki
RODO
Naszymi partnerami są:
GP o Puchary Burmistrza miasta Ustka
z dnia: 2018-01-03 17:47:00 / ostatnia aktualizacja: 2018-06-21 21:33:01

Wyniki końcowe

XXXVI GRAND PRIX USTKI 2018 W BRYDŻU SPORTOWYM                                            
Lp. Nazwisko i Imię SUMA 02.01 09.01 16.01 23.01 30.01 06.02 13.02 20.02 27.02 06.03 13.03 20.03 27.03 03.04 10.04 17.04 24.04 08.05 15.05 22.05 29,05 05.06 12.06
1 Rybak Grzegorz 448 19   29 27 19 29 21 31 25 17 15 25   23 19 19 25 25 25 19 15 21  
2 Rudnicki Wiesław /4,0/ 433 19   29 27 19 29 21 31 25 17 15 10   23 19 19 25 25 25 19 15 21  
3 Lange  Jan  /4,0/ 378 16 14 25 12 23 21 17   14 12 19 15 25 27   12 21 21 17 23 23   21
4 Lewandowski  Wojciech /4,0/ 363 16 14 25 12 23 21 17   14   19 16 25 27 11 12 21   17 23 23 6 21
5 Pawlęty  Stefan / 2,0/ 253 6 21 16 19 8   8 14 12   11 5 16 8 6 23   8 21 15 12 14 10
6 Nikodemski Marian / 2,5 / 218 11 6 4 14   4   23 16   7 7 29 10 8 15 6 14 12 10 4 10 8
7 Mikoda Zenon / 0,0/ 215 11 6 4 14   8 12   21   7 6 29 10 8 15 6 14 12 10 4 10 8
8 Gackowski Łukasz /1,5 / 213 27 4 18 4 12 14 25 12 18 10 11   5 6         10 4 19 8 6
9 Dunia Leszek / 1,5/ 212 14 12   9 10 18 4 18 6 25   9 5   4 10 17 2 8 8 4 17 12
10 Tyński  Henryk / 0,0 / 208   10 10 6 6   6 8 4 6 4 19 21 12 15 2 14 17 14   8 12 14
11 Krawczyk  Zdzisław /2,5/ 205 14 12   9 10 18 4 18 6 25   2 5   4 10 17 2 8 8 4 17 12
12 Czechowski  Zbigniew /2,0/ 196 4 17 21 16 8 8 12 10 8 8 7 17 14 4     12 4 6 6   4 10
13 Rychły  Zbigniew  / 0,0/ 193   2 14 9   4 2 20 10 21     8 19   6 2   14 12 8 25 17
14 Bubka  Stefan /3,0/ 158 27 4 18 4 12 14 25 12 18 10                       8 6
15 Jaruga  Paweł  /2,5 / 154 6 21 16 19       14 12 4   3 16 8   23 4 8          
16 Chilecki  Wojciech / 0,0 / 150     14             21   22 8   6 6 2 17   12   25 17
17 Kuligowski Władysław /4,0/ 147 4 17 21 16       10 8 8 7 4 14 4 2   12 4 6 6   4  
18 Pawelec Małgorzata  / 3,0/ 147 11 25 8   4 6 14 4         12 16   8   10 4       25
19 Pawelec Andrzej / 3,0/ 147 11 25 8   4 6 14 4         12 16   8   10 4       25
20 Całka  Mirosław /3,0/ 139 23   6 23   25 8 20 10     12           12          
21 Tomczewska  Maria / 11,0 / 138       9   16   27       14             21 15 12 14 10
22 Lewandowski  Zdzisław / 0,0/ 123 2 10 10 6 6 2 6 8 4 6 4 11 21 12 15                
23 Dymnicki Jarosław / 0,0 / 121 8   12 2 15 10 10 6 2 2 0 8 2 14   4 10 6 2 2 4 2  
24 Drobiniak Karina  /5,0/ 114 23   6 23   25       12   13           12          
25 Chybowski  Leszek / 0,0/ 114 8   12 2 15 10 10 6 2 2   1 2 14   4 10 6 2 2 4 2  
26 Dyk Bogusław  90           12   16 29 14       19                  
27 Stekla  Adam 65               23 16                         12 14
28 Konopka  Ryszard 59           16     29 14                          
29 Caban Karol 56                 21                 14     19   2
30 Adamiec  Antoni 34               16         18                    
31 Plachimowicz  Czesław  27               27                              
32 Meyer Krzysztof/3/ 21                                   21          
33 Gan Grzegorz /3,0/ 18 18           0             18                    
34 Materek Krzysztof 12           12                                  
35 Szczechowicz  Sabina 12                                     10 2      
36 Gan Grzegorz /3,0/ 18 10                                         10    
37 Ostrowski Bolesław 10                                         10    
38 Gołębiowski Marek 4                                             4
39 Krysiak  Michalina /0,5/ 8                                   8          
40 Mielnik Krzysztof /7,0/ 8                                   8          
41 Falkowska  Barbara /4/ 6                           6                  
42 Płoński Andrzej /0,0/ 2   2                                          
43 Siedzik Jan 2                               2              
44 Wojsa  Wojciech 2                                             2
Najnowsze informacje
Mistrzowstwa Par Mixt w EMCE uwaga początek o 15.30 - wyniki 17-12-2018
2018-12-18 
Ustka, cykl jesienny - wyniki 11-12-2018
2018-12-16 
Zmiany w terminach turniejów
2018-12-14 
Jesienne Wieczory z Brydżem - wyniki 13-12-2018
2018-12-14 
Jesienne Wieczory z Brydżem - wyniki 06-12-2018
2018-12-14 
KMP - wyniki 10-12-2018
2018-12-11 
Ustka, cykl jesienny - wyniki 04-12-2018
2018-12-08 
KMP_10.12
2018-11-26 
DM, CER w Słupsku - wyniki 26-11-2018
2018-11-26 
Mistrzostwa STB Maxy - wyniki 19-11-2018
2018-11-19 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015