Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
RODO
Naszymi partnerami są:
Mistrzostwa STB_maxy wyniki ogólnopolskie
z dnia: 2019-03-11 09:21:45 / ostatnia aktualizacja: 2019-12-26 17:02:00

Wyniki z wszystkimi startami,

                             
  Mistrzostwa STB na zapis maksymalny_wyniki ogólnopolskie              
                             
Lp Nazwisko i imię Suma 14.01 11.02 11.03 8.04 13.05 10.06 8.07 12.08 9.09 14.10. 18.11 9.12
1 Tomczewska Maria 626.5 47.8 53.9 55.5 45.9 60 44.3 50.8 55.3 48.7 61.6 52.2 50.5
2 Konopka Ryszard 579.2 50.7 53.9 55.5 58.5 51 44.3 54.7 60.4   48.8 49 52.4
3 Meyer Krzysztof 573.4 61.3 43.8 51.7 48.7 51.7 52.3 63.9 50.3 44.3 56.1 49.3  
4 Dyk Bogusław 545.6   53.2 66.9 55.7 50.3 46.4 52.4 59.2 51.8   59 50.7
5 Bubka Stefan 533   49.1 56.8 45.0 51.3 52.1 52.6 42.7 42.9 40.9 48.7 50.9
6 Drobiniak Karina 531.3 61.6 53.3 59 52.7 51   51.6   42.7 54.6 59 45.8
7 Budzik Roman 500.2       62.5 48 60.5 52.1 61.3 52.8 50.1 56.5 56.4
8 Zelga Kazimierz 500.2       62.5 48 60.5 52.1 61.3 52.8 50.1 56.5 56.4
9 Leśniewski Ryszard 490.9   62.1 58.4 58.2 50.3 47.6 59.4   58.7 52   44.2
10 Mączkowski Wiesław 490.9   62.1 58.4 58.2 50.3 47.6 59.4   58.7 52   44.2
11 Pietrzak Marek 469.7 55.5 49.6   40.7 60 54.7 52.6 53     50.1 53.5
12 Gackowski Łukasz 462.9 41.5 49.1 56.8   51.3 52.1 36.9 42.7 42.9 40.9 48.7  
13 Kopowski Mirosław 427.4   53.2 66.9 55.7 50.3 46.4 52.4   51.8     50.7
14 Kmiecik Radosław 419.2 61.6     52.7 51   51.6 59.2 42.7 54.6   45.8
15 Jaruga Paweł 381.1 44.6     44.1     44.3 53.3 56.8 50 35.3 52.7
16 Pawlęty Stefan 381.1 44.6     44.1     44.3 53.3 56.8 50 35.3 52.7
17 Pankiewicz Mariusz 358.8 61.3 43.8 51.7 48.7 51.7 52.3         49.3  
18 Gan Grzegorz 346.5 52.4   51.5 50.0   43.1   42.5   56.1   50.9
19 Adamiec Antoni 327.5 52.4 48.5 51.5 50.0 36.9     42.5   45.7    
20 Rychły Zbigniew  322.3 40.8 34.9 30 43.6     43.7 34.7 51.6     43
21 Lange Jan 284.1   48.5     36.9   63.9 50.3 44.3 40.2    
22 Materek Krzysztof 271.1       58.5 51     60.4   48.8   52.4
23 Banasiński Marek 263.4 55.5 49.6       54.7         50.1 53.5
24 Lewandowski Wojciech 229.4 47.8   43       42.8     45.7 50.1  
25 Mielnik Krzysztof 216.6   52.4       49.3 54 60.9        
26 Chilecki Wojciech 195.2   34.9 30 43.6     43.7         43
27 Maciejewski Waldemar 164.3                   61.6 52.2 50.5
28 Parol Marek 158.7             54.7 55.3 48.7      
29 Gierczyńska Dominika 155.7   52.4       49.3 54          
30 Boniek Krzysztof 139.9 40.8 49.2 49.9                  
31 Krysiak Michalina 138.2       40.4     36.9 60.9        
32 Jasiński Andrzej 100.8 50.7                   50.1  
33 Szczepański Przemysław 99.1   49.2 49.9                  
34 Pawelec Małgorzata 96.7 45.1               51.6      
35 Całka Mirosław 93.5   53.3               40.2    
36 Rybak Grzegorz 85.8     43       42.8          
37 Koszutowska Lucyna 78.4             40 38.4        
38 Markiewicz Kamila 67.8     27.1 40.7                
38 Soroka Izabela 65.6     27.1         38.5        
40 Potyński Andrzej 59     59                  
41 Krych Aleksander 53               53        
42 Jarosz Ireneusz 49                     49  
43 Pawelec Andrzej 45.1 45.1                      
44 Szranc Anna 45       45.0                
45 Wójcik Aida 43.1           43.1            
46 Falkowska Barbara 41.5 41.5                      
47 Ziemienowicz Waldemar 40.4       40.4                
48 Koszutowski Adam 40             40          
49 Korneluk Helena 38.5               38.5        
50 Uraz Janusz 38.4               38.4        
51 Wandzel Krystyna 34.7               34.7        

 

 

I wyniki po zostawieniu 8 najlepszych startów

                                   
  Mistrzostwa STB na zapis maksymalny_wyniki ogólnopolskie                    
                                   
Lp Nazwisko i imię Suma 14.01 11.02 11.03 8.04 13.05 10.06 8.07 12.08 9.09 14.10. 18.11 9.12      
1 Budzik Roman 452.2       62.5   60.5 52.1 61.3 52.8 50.1 56.5 56.4 Złoto-srebrny medal  
2 Zelga Kazimierz 452.2       62.5   60.5 52.1 61.3 52.8 50.1 56.5 56.4 Złoto-srebrny medal  
3 Dyk Bogusław 448.9   53.2 66.9 55.7     52.4 59.2 51.8   59 50.7 Brązowy medal  
4 Leśniewski Ryszard 446.7   62.1 58.4 58.2 50.3 47.6 59.4   58.7 52          
5 Mączkowski Wiesław 446.7   62.1 58.4 58.2 50.3 47.6 59.4   58.7 52          
6 Drobiniak Karina 442.8 61.6 53.3 59 52.7 51   51.6     54.6 59        
7 Tomczewska Maria 439.8   53.9 55.5   60   50.8 55.3   61.6 52.2 50.5      
8 Konopka Ryszard 437.1 50.7 53.9 55.5 58.5 51   54.7 60.4       52.4      
9 Meyer Krzysztof 436.6 61.3   51.7   51.7 52.3 63.9 50.3   56.1 49.3        
10 Pietrzak Marek 429 55.5 49.6     60 54.7 52.6 53     50.1 53.5      
11 Kopowski Mirosław 427.4   53.2 66.9 55.7 50.3 46.4 52.4   51.8     50.7      
12 Kmiecik Radosław 419.2 61.6     52.7 51   51.6 59.2 42.7 54.6   45.8      
13 Bubka Stefan 406.5   49.1 56.8 45.0 51.3 52.1 52.6       48.7 50.9      
14 Gackowski Łukasz 385.1 41.5 49.1 56.8   51.3 52.1   42.7 42.9   48.7        
15 Jaruga Paweł 381.1 44.6     44.1     44.3 53.3 56.8 50 35.3 52.7      
16 Pawlęty Stefan 381.1 44.6     44.1     44.3 53.3 56.8 50 35.3 52.7      
17 Pankiewicz Mariusz 358.8 61.3 43.8 51.7 48.7 51.7 52.3         49.3        
18 Gan Grzegorz 346.5 52.4   51.5 50.0   43.1   42.5   56.1   50.9      
19 Adamiec Antoni 327.5 52.4 48.5 51.5 50.0 36.9     42.5   45.7          
20 Rychły Zbigniew  322.3 40.8 34.9 30 43.6     43.7 34.7 51.6     43      
21 Lange Jan 284.1   48.5     36.9   63.9 50.3 44.3 40.2          
22 Materek Krzysztof 271.1       58.5 51     60.4   48.8   52.4      
23 Banasiński Marek 263.4 55.5 49.6       54.7         50.1 53.5      
24 Lewandowski Wojciech 229.4 47.8   43       42.8     45.7 50.1        
25 Mielnik Krzysztof 216.6   52.4       49.3 54 60.9              
26 Chilecki Wojciech 195.2   34.9 30 43.6     43.7         43      
27 Maciejewski Waldemar 164.3                   61.6 52.2 50.5      
28 Parol Marek 158.7             54.7 55.3 48.7            
29 Gierczyńska Dominika 155.7   52.4       49.3 54                
30 Boniek Krzysztof 139.9 40.8 49.2 49.9                        
31 Krysiak Michalina 138.2       40.4     36.9 60.9              
32 Jasiński Andrzej 100.8 50.7                   50.1        
33 Szczepański Przemysław 99.1   49.2 49.9                        
34 Pawelec Małgorzata 96.7 45.1               51.6            
35 Całka Mirosław 93.5   53.3               40.2          
36 Rybak Grzegorz 85.8     43       42.8                
37 Koszutowska Lucyna 78.4             40 38.4              
38 Markiewicz Kamila 67.8     27.1 40.7                      
38 Soroka Izabela 65.6     27.1         38.5              
40 Potyński Andrzej 59     59                        
41 Krych Aleksander 53               53              
42 Jarosz Ireneusz 49                     49        
43 Pawelec Andrzej 45.1 45.1                            
44 Szranc Anna 45       45.0                      
45 Wójcik Aida 43.1           43.1                  
46 Falkowska Barbara 41.5 41.5                            
47 Ziemienowicz Waldemar 40.4       40.4                      
48 Koszutowski Adam 40             40                
49 Korneluk Helena 38.5               38.5              
50 Uraz Janusz 38.4               38.4              
51 Wandzel Krystyna 34.7               34.7              
Najnowsze informacje
Ustka zaprasza - wyniki 26-05-2020
2020-05-26 
O Okno Bonka - wyniki 25-05-2020
2020-05-25 
Turniej par o Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 22-05-2020
2020-05-22 
Ustka zaprasza - wyniki 19-05-2020
2020-05-19 
O Okno Bonka - wyniki 18-05-2020
2020-05-18 
Turniej par o Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 15-05-2020
2020-05-17 
Śp. Feliks Sosnówka
2020-05-16 
Ustka zaprasza - wyniki 12-05-2020
2020-05-12 
O Okno Bonka - wyniki 11-05-2020
2020-05-11 
Turniej par o Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 08-05-2020
2020-05-08 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015