Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: NOWE 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BGŻ BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Kalendarz-wyniki
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Galerie zdjęć
Pliki
RODO
Naszymi partnerami są:
Letnie Zmagania o Puchary Wójta Gminy Smołdzino
z dnia: 2018-06-11 21:54:48 / ostatnia aktualizacja: 2018-09-22 20:55:13

Długa fala w całości:

                         
  Letnie Zmagania o Puchary Wójta Gminy Smołdzino_2018
                         
Lp Nazwisko i imię Suma 11.06 Sl 23.06 Sm 07.07 Sm 09.07 Sl 17.07 Ust 13.08 Sl 18.08 Sm EMKa-6.09. 10.09 Sl 22.09 Smołdzino - koniec
1 Tomczewska Maria 231 25   27 25 24 10 28 28 31 33
2 Lewandowski Wojciech 216 25 7 33 25 33 10 23 28 17 15
3 Drobiniak Karina 213.5 20 17 15 33 12 21 33 33 8.5 21
4 Zelga Kazimierz 179.5 17   27 21 24 25.5 28 23 14  
5 Pawelec Małgorzata  178 33 4 21 18 7 14 5 24 25 27
6 Konopka Ryszard 152 29     29   30     31 33
7 Koszutowska Lucyna 122.5 4 29 5 6 30 12 13 10 8.5 5
8 Dyk Bogusław 117.5   14   33 12 25.5   33    
9 Koszutowski Adam 117.5 4 29 5 6 30 12 13 10 8.5  
10 Gackowski Łukasz 109 10 10   12 27 17   13 20  
11 Budzik Roman 100.5 17     21   25.5   23 14  
12 Pawlęty Stefan 95   7 33   17   23     15
13 Pawelec Andrzej 89   4 21   7   5   25 27
14 Materek Krzysztof 88 29 14       14     31  
15 Mielnik Krzysztof 87       29 10 30 18      
16 Całka Mirosław 86   17 15       33     21
17 Rychły Zbigniew 83 33     18 3 5   24    
18 Chybowski Leszek 59   25 10   5   9     10
19 Dymnicki Jarosław 59   25 10   5   9     10
20 Bubka Stefan 53 10 10           13 20  
21 Meyer Krzysztof 52   33       19        
22 Kmiecik Radosław 49.5 20         21     8.5  
23 Mączkowski Wiesław 48       15   33        
24 Leśniewski Ryszard 48       15   33        
25 Gan Grzegorz 38 7               31  
26 Falkowska Barbara 35 14             21    
27 Boniek Krzysztof 33   33                
28 Nikodemski Marian 33         33          
29 Szczechowicz Sabina 31               31    
30 Musiałek Marek 31               31    
31 Lipiński Stefan 29       12   17        
32 Gierczyńska Dominika 28         10   18      
33 Szulc Jerzy 28       3   7   18    
34 Lonska Elżbieta 28       3   7   18    
35 Caban Karol 27         27          
36 Rychlicki Jan 26               26    
37 Kmin Maria 26               26    
38 Kopowski Mirosław 25.5           25.5        
39 Mikoda Zanon 21         21          
40 Czechowski Zbigniew 21         21          
41 Maruszak Józef 21               21    
42 Hann Halina 20   20                
43 Kluf Krzysztof 20   20                
44 Korzeniewski Lech 20       9   3   8    
45 Soroka Izabela 20       9       7 4  
46 Rudnicki Wiesław 19         19          
47 Hertlein Jan 19         19          
48 Pankiewicz Mariusz 19           19        
49 Drewniak Zdzisław 19               19    
50 Sadoczyński Jerzy 19               19    
51 Krause Krzysztof 17         17          
52 Lange Jan 17                 17  
53 Bugłak Walentyna 16               16    
54 Uraz Jerzy 16               16    
55 Krupiński Jan 15               15    
56 Lebiedziewicz J 15               15    
57 Wójcik Aida 14 14                  
58 Tyński Henryk 14         14          
59 Krawczyk Zdzisław 14         14          
60 Korneluk Helena 12               12    
61 Czeczotko Jan 12               12    
62 Korzeniewska Wanda 11           3   8    
63 Chilecki Wojciech 8         3 5        
64 Adamiec Antoni 7 7                  
65 Słodyński Bogdan 7               7    
66 Wandzel Krystyna 5               5    
67 Wandzel Jerzy 5               5    
68 Szranc Anna 5                   5
69 Szranc Anna 4                 4  
70 Wiśniewska Teresa 4               4    
71 Buńkowska Kazimiera 4               4    
72 Rautman Gertruda 2               2    
73 Dobosz Kazimierz 2               2    

 

 

I końcowa

                         
  Letnie Zmagania o Puchary Wójta Gminy Smołdzino_2018
                         
Lp Nazwisko i imię Suma 11.06 Sl 23.06 Sm 07.07 Sm 09.07 Sl 17.07 Ust 13.08 Sl 18.08 Sm EMKa-6.09. 10.09 Sl 22.09 Smołdzino - koniec
1 Tomczewska Maria 221 25   27 25 24   28 28 31 33
2 Lewandowski Wojciech 199 25   33 25 33   23 28 17 15
3 Zelga Kazimierz 198.5 17   27 21 24 25.5 28 23   33
4 Drobiniak Karina 193 20 17 15 33   21 33 33   21
5 Pawelec Małgorzata  169 33   21 18 7 14   24 25 27
6 Konopka Ryszard 119 29     29   30     31  
7 Dyk Bogusław 117.5   14   33 12 25.5   33    
8 Koszutowska Lucyna 113.5   29   6 30 12 13 10 8.5 5
9 Koszutowski Adam 113.5   29 5 6 30 12 13 10 8.5  
10 Gackowski Łukasz 109 10 10   12 27 17   13 20  
11 Budzik Roman 100.5 17     21   25.5   23 14  
12 Pawlęty Stefan 95   7 33   17   23     15
13 Pawelec Andrzej 89   4 21   7   5   25 27
14 Materek Krzysztof 88 29 14       14     31  
15 Mielnik Krzysztof 87       29 10 30 18      
16 Całka Mirosław 86   17 15       33     21
17 Rychły Zbigniew 83 33     18 3 5   24    
18 Chybowski Leszek 59   25 10   5   9     10
19 Dymnicki Jarosław 59   25 10   5   9     10
20 Bubka Stefan 53 10 10           13 20  
21 Meyer Krzysztof 52   33       19        
22 Kmiecik Radosław 49.5 20         21     8.5  
23 Mączkowski Wiesław 48       15   33        
24 Leśniewski Ryszard 48       15   33        
25 Gan Grzegorz 38 7               31  
26 Falkowska Barbara 35 14             21    
27 Boniek Krzysztof 33   33                
28 Nikodemski Marian 33         33          
29 Szczechowicz Sabina 31               31    
30 Musiałek Marek 31               31    
31 Lipiński Stefan 29       12   17        
32 Gierczyńska Dominika 28         10   18      
33 Szulc Jerzy 28       3   7   18    
34 Lonska Elżbieta 28       3   7   18    
35 Caban Karol 27         27          
36 Rychlicki Jan 26               26    
37 Kmin Maria 26               26    
38 Kopowski Mirosław 25.5           25.5        
39 Mikoda Zanon 21         21          
40 Czechowski Zbigniew 21         21          
41 Maruszak Józef 21               21    
42 Hann Halina 20   20                
43 Kluf Krzysztof 20   20                
44 Korzeniewski Lech 20       9   3   8    
45 Soroka Izabela 20       9       7 4  
46 Rudnicki Wiesław 19         19          
47 Hertlein Jan 19         19          
48 Pankiewicz Mariusz 19           19        
49 Drewniak Zdzisław 19               19    
50 Sadoczyński Jerzy 19               19    
51 Krause Krzysztof 17         17          
52 Lange Jan 17                 17  
53 Bugłak Walentyna 16               16    
54 Uraz Jerzy 16               16    
55 Krupiński Jan 15               15    
56 Lebiedziewicz J 15               15    
57 Wójcik Aida 14 14                  
58 Tyński Henryk 14         14          
59 Krawczyk Zdzisław 14         14          
60 Korneluk Helena 12               12    
61 Czeczotko Jan 12               12    
62 Korzeniewska Wanda 11           3   8    
63 Chilecki Wojciech 8         3 5        
64 Adamiec Antoni 7 7                  
65 Słodyński Bogdan 7               7    
66 Wandzel Krystyna 5               5    
67 Wandzel Jerzy 5               5    
68 Szranc Anna 5                   5
69 Szranc Anna 4                 4  
70 Wiśniewska Teresa 4               4    
71 Buńkowska Kazimiera 4               4    
72 Rautman Gertruda 2               2    
73 Dobosz Kazimierz 2               2    
Najnowsze informacje
Jesienne Wieczory z Brydżem - wyniki 15-11-2018
2018-11-15 
Mistrzostwa STB 2018
2018-11-14 
Komunikat Nr 13/2018 zwierający informację o Mistrzostwach STB w 2018 r
2018-11-14 
Komunikat Nr 12/2018 zwierający Informację o skladkach członkowskich na 2019 r
2018-11-14 
Ustka, cykl jesienny - wyniki 13-11-2018
2018-11-14 
KMP i JWzB w Bruskowie Wielkim - wyniki 12-11-2018
2018-11-12 
XVIII TPoPPMS-Puchary Prezydenta Miasta Słupska i Wodociągów - wyniki 11-11-2018
2018-11-11 
XVIII TPoPPMS-Gino Rossi - wyniki 10-11-2018
2018-11-11 
XVIII TPoPPMS-MZK - wyniki 10-11-2018
2018-11-11 
Jesienne Wieczory z Brydżem - wyniki 08-11-2018
2018-11-08 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015