Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
RODO
Naszymi partnerami są:
Jesienna Integracja_2019
z dnia: 2019-09-12 21:21:04 / ostatnia aktualizacja: 2019-12-26 17:01:43

Tu regulamin

Cykl zakończony

Tu długa fala w całości

                                       
  Jesienna Integracja_2019-suma rezultatów
                                       
Lp Nazwisko i imię Suma 12.09 19.09 26.09 I 3.10 10.10 14.10.kmp 17.10 24.10 31.10 7.11 14.11 18.11.kmp 21.11 28.11 5.12 9.12.kmp 19.12
1 Zelga Kazimierz 229.5 2 13   7 20 10 10 17 8 12 20 14 20.5 23 15 22 16
2 Budzik Roman 217.5 2 13   7 20 10 10 17 8   20 14 20.5 23 15 22 16
3 Drobiniak Karina 205 6 10   19 10 16 20 20 4 20 13 20 8 14   12 13
4 Dyk Bogusław 191 6 10   19 10   20 20 4 20 13 20 8 14   14 13
5 Maciejewski Waldemar 186 11   14   17 22 14 12 6 17   17 14 20 8 6 8
6 Tomczewska Maria 160 8 8 10 10 3 22 17 8 2 6 10 17 11 6 10 6 6
7 Bubka Stefan 146.5 4 4 12.5 22 12 4 4 10 11 14 8 10 5 12 4 8 2
8 Gackowski Łukasz 114 4 4 10   12 4 4 10 11 14 8 10 5 12 4   2
9 Jaruga Paweł 113.5   16 8 4 8 12 12       13 2 20.5 8   10  
10 Jasiński Andrzej 108 11           14 12 6 17   6 14 20     8
11 Pawlęty Stefan 94.5   16 2 4 8 12 12         2 20.5 8   10  
12 Adamiec Antoni 90     18 13 14 8   14   4     11   8    
13 Lange Jan 81     3     2 17 8 2 6 10   11 6 10   6
14 Lewandowski Wojciech 79       13 14 8   14     13 6 11        
15 Pietrzak Marek 78                   12   4 5 10 18 19 10
16 Konopka Ryszard 75         17 6       10   8   18   16  
17 Materek Krzysztof 74           6     14 10       18   16 10
18 Pankiewicz Mariusz 72       13           8 17 12   10 12    
19 Gan Grzegorz 69           19     14         16 12 8  
20 Meyer Krzysztof 69       13   19       8 17 12          
21 Pawelec Małgorzata  62 14 6 1 7     6 4   4 5   5 4 2   4
22 Rychły Zbigniew 52 14 6 6 7     6       5     4 2 2  
23 Mielnik Krzysztof 44                   2     16 26      
24 Gierczyńska Dominika 44                   2     16 26      
25 Banasiński Marek 41                       4     18 19  
26 Parol Marek 36 8 8 7 10 3                        
27 Lonska Elżbieta 35     10 2 3   2 6     2   2 2 6    
28 Szulc Jerzy 30     5 2 3   2 6     2   2 2 6    
29 Kmiecik Radosław 28           16                   12  
30 Szranc Anna 26       22                         4
31 Dunia Leszek 23   2     6   8 2     5            
32 Krawczyk Zdzisław 23   2     6   8 2     5            
33 Leśniewski Ryszard 18           14                   4  
34 Mączkowski Wiesław 18           14                   4  
35 Rybak Grzegorz 16     16                            
36 Gotard Lidia 16       16                          
37 Korzeniewski Krzysztof 16       16                          
38 Cios Edward 16                           16      
39 Kopowski Mirosław 14                               14  
40 Boniek Krzysztof 12.5     12.5                            
41 Jarosz Ireneusz 8                       8          
42 Falkowska Barbara 4     4                            
43 Pawelec Andrzej  4               4                  
44 Całka Mirosław 2           2                      
45 Chilecki Wojciech 2                               2  

A tu końcowa

                                           
  Jesienna Integracja_2019-14 najlepszych startów, 1 indywiduel i 2x KMP obowiązkowo    
                                           
Lp Nazwisko i imię Suma 12.09 19.09 26.09 I 3.10 10.10 14.10.kmp 17.10 24.10 31.10 7.11 14.11 18.11.kmp 21.11 28.11 5.12 9.12.kmp 19.12 odjęto Nagrody
1 Zelga Kazimierz 212.5   13     20 10 10 17   12 20 14 20.5 23 15 22 16 2.09, 3.10, 31.10 P+N=50 zł(7 w górę)
2 Drobiniak Karina 201 6 10   19 10 16 20 20   20 13 20 8 14   12 13 31.10. P
3 Budzik Roman 200.5   13     20 10 10 17     20 14 20.5 23 15 22 16 2.09, 3.10, 31.10 P
4 Dyk Bogusław 187 6 10   19 10   20 20   20 13 20 8 14   14 13 31.10.  
5 Maciejewski Waldemar 186 11   14   17 22 14 12 6 17   17 14 20 8 6 8   N=50 zł(3-5)
6 Tomczewska Maria 149 8 8 10 10   22 17 8     10 17 11 6 10 6 6 10.10, 31.10, 7.11.  
7 Bubka Stefan 136.5 4   12.5 22 12 4   10 11 14 8 10 5 12 4 8   19.09, 17.10, 19.12. P dla WK=3,0
8 Jaruga Paweł 113.5   16 8 4 8 12 12       13 2 20.5 8   10     N=50 zł(1,5-2,5)
9 Gackowski Łukasz 112 4 4 10   12 4 4 10 11 14 8 10 5 12 4     19.12.  
10 Jasiński Andrzej 108 11           14 12 6 17   6 14 20     8    
11 Pawlęty Stefan 94.5   16 2 4 8 12 12         2 20.5 8   10      
12 Adamiec Antoni 90     18 13 14 8   14   4     11   8        
13 Lange Jan 81     3     2 17 8 2 6 10   11 6 10   6    
14 Lewandowski Wojciech 79       13 14 8   14     13 6 11            
15 Pietrzak Marek 78                   12   4 5 10 18 19 10    
16 Konopka Ryszard 75         17 6       10   8   18   16      
17 Materek Krzysztof 74           6     14 10       18   16 10    
18 Pankiewicz Mariusz 72       13           8 17 12   10 12        
19 Gan Grzegorz 69           19     14         16 12 8      
20 Meyer Krzysztof 69       13   19       8 17 12              
21 Pawelec Małgorzata  62 14 6 1 7     6 4   4 5   5 4 2   4    
22 Rychły Zbigniew 52 14 6 6 7     6       5     4 2 2      
23 Mielnik Krzysztof 44                   2     16 26          
24 Gierczyńska Dominika 44                   2     16 26          
25 Banasiński Marek 41                       4     18 19      
26 Parol Marek 36 8 8 7 10 3                            
27 Lonska Elżbieta 35     10 2 3   2 6     2   2 2 6       N=50 zł(0,0-1,0)
28 Szulc Jerzy 30     5 2 3   2 6     2   2 2 6        
29 Kmiecik Radosław 28           16                   12      
30 Szranc Anna 26       22                         4    
31 Dunia Leszek 23   2     6   8 2     5                
32 Krawczyk Zdzisław 23   2     6   8 2     5                
33 Leśniewski Ryszard 18           14                   4      
34 Mączkowski Wiesław 18           14                   4      
35 Rybak Grzegorz 16     16                                
36 Gotard Lidia 16       16                              
37 Korzeniewski Krzysztof 16       16                              
38 Cios Edward 16                           16          
39 Kopowski Mirosław 14                               14      
40 Boniek Krzysztof 12.5     12.5                                
41 Jarosz Ireneusz 8                       8              
42 Falkowska Barbara 4     4                                
43 Pawelec Andrzej  4               4                      
44 Całka Mirosław 2           2                          
45 Chilecki Wojciech 2                               2      
46   0                                      
  Losowanie nagrody-niespodzianki wśród: Drobiniak, Budzik, Dyk, Bubka, Gackowski, Lange, Pawlęty, Pawelec M.                                        
Najnowsze informacje
Ustka zaprasza - wyniki 26-05-2020
2020-05-26 
O Okno Bonka - wyniki 25-05-2020
2020-05-25 
Turniej par o Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 22-05-2020
2020-05-22 
Ustka zaprasza - wyniki 19-05-2020
2020-05-19 
O Okno Bonka - wyniki 18-05-2020
2020-05-18 
Turniej par o Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 15-05-2020
2020-05-17 
Śp. Feliks Sosnówka
2020-05-16 
Ustka zaprasza - wyniki 12-05-2020
2020-05-12 
O Okno Bonka - wyniki 11-05-2020
2020-05-11 
Turniej par o Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 08-05-2020
2020-05-08 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015