Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: NOWE 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BGŻ BNP Paribas
Prezes: Karina Drobiniak-Całka,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Kalendarz-wyniki
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Galerie zdjęć
Pliki
RODO
Naszymi partnerami są:
<< cofnij Regulaminy/Komunikaty
Podział członków i sympatyków STB według WK.

Podział członków i sympatyków STB według WK.

Osoby niewymienione w spisie, uczestniczące w zawodach dopisywane będą w odpowiednich grupach.

Zawodnicy o WK 0,0 do 1,0;

Lp.

Nazwisko

Imię

K

PID

WK

Uwagi

1.

Lipiński

Stefan

N

15850

0,5

 

2.

Tuma

Barbara

 

19391

0,5

 

3.

Tuma

Krzysztof

 

19390

0,5

 

4.

Pleskot

Mikołaj

 

 

0,0

 

5.

Lonska

Elżbieta

S

 

0,0

 

6.

Szulc

Jerzy

S

 

0,0

 

7. 

 

 

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

 

 

Zawodnicy o WK 1,5 do 2,5;

Lp.

Nazwisko

Imię

K

PID

WK

Uwagi11.

1

Gackowski

Łukasz

 

13358

1,5

 

Gierczyńska

Dominika

 

13359

1,5

 

Jaruga

Romuald

S

4789

2,5

 

4

Materek

Krzysztof

 

4818

2,5

 

Pawlęty

Stefan

N

11810

2,0

 

Szranc

Anna

S

4843

1,5

 

Rychły

Zbigniew

S

 

1,5

 

 Zawodnicy o WK 3,0;

Lp.

Nazwisko

Imię

K

PID

WK

Uwagi

 

Adamczyk

Leszek

N

7956

3,0

 

 

Bubka

Stanisław

N

4765

3,0

 

 

Całka

Mirosław

S

8541

3,0

 

 

Gan

Grzegorz

 

4780

3,0

 

 

Kmiecik

Radosław

 

12262

3,0

 

 

Pawelec

Andrzej

S

4824

3,0

 

 

Pawelec

Małgorzata

S

4825

3,0

 

 

Pankiewicz

Mariusz

 

12802

3,0

 

 

Meyer

Krzysztof

 

9679

3,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zawodnicy o WK 4,0 do 5,0;

Lp.

Nazwisko

Imię

K

PID

WK

Uwagi

 

Adamiec

Antoni

 

4760

4,0

 

 

Drobiniak

Karina

S

4775

5,0

 

 

Falkowska

Barbara

N

4776

4,0

 

 

Pietrzak

Marek

 

4829

5,0

 

 

Widerska

Krystyna

S

4850

5,0

 

 

Drewniak

Zdzisław

S

4774

4,0

 

 

Jasiński

Andrzej

N

8374

4,0

 

 

Lange

Jan

S

4806

4,0

 

 

Lewandowski

Wojciech

S

4809

4,0

 

 

Majchrowski

Wojciech

 

4813

4,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zawodnicy o WK 7,0 w górę.

Lp.

Nazwisko

Imię

K

PID

WK

Uwagi

 

Banasiński

Marek

 

11802

12,0

 

 

Budzik

Roman

N

4545

13,0

 

 

Dyk

Bogusław

 

4772

12,0

STB

 

Garstka

Andrzej

 

4781

7,0

STB

 

Klimentowska

Paulina

 

10148

7,0

Wimpel

 

Konopka

Ryszard

N

4797

12,0

STB

 

Kopowski

Mirosław

 

4798

12,0

STB

 

Leśniewski

Ryszard

S

10809

9,0

STB

 

Mączkowski

Wiesław

 

4820

12,0

STB

 

Tomczewska

Maria

 

4848

7,0

Wimpel

 

Zelga

Kazimierz

N

4854

11,0

 

 

Mielnik

Krzysztof

 

11809

7,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie 13.01.2019 r.

Najnowsze informacje
Cykl turniejów brydżowych o Puchar Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 23-05-2019
2019-05-23 
XXXVII GP Ustki o puchary Burmistrza - wyniki 21-05-2019
2019-05-21 
DM - wyniki 20-05-2019
2019-05-20 
DM - wyniki 27-05-2019
2019-05-20 
II Otwarty Turniej Par OTP** o Puchar Dowódcy 8. Pułku OPL w Koszalinie w ramach GPPZ
2019-05-18 
Kadra Narodowa_2019
2019-05-18 
Komunikat Nr 7/2019 Regulamin „Turnieju o Puchary Wójta Gminy Kobylnica”
2019-05-18 
Cykl turniejów brydżowych o Puchar Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 16-05-2019
2019-05-16 
VIII Mistrzostwa ZZBS Par Mikstowych Open 2019
2019-05-15 
XXXVII GP Ustki o puchary Burmistrza - wyniki 14-05-2019
2019-05-15 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015