Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Siedziba: 76-200 Słupsk, ul. Wojska Polskiego 38/2a
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Maciej Stasiński,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
Szkoła brydża
RODO
Naszymi partnerami są:
Nasz Facebook:
41. Grand Prix Ustki w brydżu sportowym
z dnia: 2023-01-02 11:11:56 / ostatnia aktualizacja: 2024-01-01 11:04:42
                                                                       
  Ustka GP 41.       41.  Grand Prix Ustki 2023                                                    
                                                                       
Lok. Nazwisko i imię 3_01 10_01 17_01 24_01 31_01 7_02 14_02 21_02 28_02 7_03 14_03 21_03 28_03 4_04 11_04 18_04 25_04 9_05 16_05 23_05 30_05 6_06 13_06 3_10 10_10 17_10 24_10 7_11 14_11 21_11 28_11 5_12 12_12 SUMA
1 Tomczewska Maria 25   10 13 25     10 21 10 15 21 6 19 23 15 23 21   19 14 25 27 17   11 19   19   11 13 23 455
2 Rudnicki  Wiesław 21 19 6 10 14 25 8 12 13 13 21 12 21 12 12 11   12 12 6 17 17 14 13 13 19 11 13 11 17   19 12 436
3 Gackowski  Łukasz 21 19 6 10 14 25 8 12 13 13 21 12 21 12 12 11   12 12 6 17 17 14 13 13 19 11 13 11 17   12 12 429
4 Maciejewski Waldemar     10 13 25 12 11 10 21   15 21 6 19 23 15 23   8 19 14 25 27 17   11 19 9 19   11 8,5   411,5
5 Jackiewicz Olga 17 13 21 21 12 6 19 17 17 8 15 6 10 23 19 19 12 10   10 12 21 23           4   19   19 373
6 Lange Jan 14 13 13 17 21 21 15 14 8 21 10 17 13 8 9 4 7 17 8 12 21 10 6 4 9 8 15 9 15 2       361
7 Dyk Bogusław 17   21 21 12 6   17 17 8 15   10 23 19 19 12 10   10 12 21 23     4 8   4 6 19 3 19 356
8 Lewandowski Wojciech 14 13     17 21 15 14 8     25 13 8   4 7 17 2 12 21 10 6 4 9 8 15   15 2 15 16   311
9 Mikoda  Zenon 8 8 17 4 8 17   21   4 6 10 17 6 15 8 19 4 6 4 2 4 2 6 17 2   4 2 13 15 14 6 269
10 Pawlęty  Stefan       2   12 11 8 10 17 8 14 4 10 5 6 10 2 10 8 10 6 8   4 6 8 17 8 21 5 11 2 242,5
11 Dunia Leszek 4 6 8     8 4 8 10 17 8 14 4 10 5 6 10 6 4 2 8 2 16 9 6 6 2 17 8 21 5 6,5 2 242,5
12 Chybowski Leszek 6 4 4 6 4 2 2 6 6 2 4 8 8 15 2 2 7 14 15 15 4 8 11     15 4 6 6 8 2 8,5 4 208,5
13 Dymnicki Jarosław 6 4 4 6 4 2 2 6 6 2 4 8 8 15 2 2 7 14 15 15 4 8 11     15 4 6 6 8 2 4,5 4 204,5
14 Szranc  Anna 8 8 17 4 8 17   21   4 6 10 17 6 15 8 19 4 6 4 2 4 2             13       203
15 Materek Krzysztof 25 13     17   19                         23 25 12 19                   23 176
16 Chilecki Wojciech 4 6 8   2 8 4       2 4 2 2 5   4 6 4 2 8 2 16 9 6   2     4   1 10 121
17 Caban Karol                                   21   23 25 12 19     4               104
18 Wełpa  Stanisław 12       10 4 6 2 4                               2   6 2   10 8 22 8 96
19 Lewandowski  Zdzisław 12       10 4 6 2 4 10 2 4 2 2 5   4                         4   2 10 83
20 Meyer Krzysztof     13 17 21                   9                                     60
21 Sikorski Roman     2   6 10   25       2   4 9                                     58
22 Bereza Małgorzata     2   6 10   25       2   4 9                                     58
23 Jaruga Romuald                                   2 10 8 10 6 8             6       50
24 Kazimierz Zelga                   21 10 17                                           48
25 Czeszewski Jerzy                                   25 23                             48
26 Lipowski Krzysztof                                   25 23                             48
27 Mielnik Krzysztof                       6         15       6 14 4                     45
28 Sypiański Waldemar                                                 2   6 2   10 8 6,5 8 42,5
29 Laskowska Katarzyna                                 15       6 14 4                     39
30 Biskupski Jan                                   8 19                             27
31 Rychły  Zbigniew 2 2       14   4 2               2                                 26
32 Rybak  Grzegorz                       25                                           25
33 Rychły-Lipińska  Anna 2         14   4 2               2                                 24
34 Baj  Mirosław                                               6       4 2     4,5 6 22,5
35 Orłowski Waldemar                                     19                             19
36 Kłosowski Edward                                                 17 2               19
37 Jeziorska Jadwiga                                                                 15 15
38 Riss Andrzej                                                                 15 15
39 Nowicki Stanisław                                     2                         11   12,5
40 Hann Halina                                             11                     11
41 Kluf Krzysztof                                             11                     11
42 Skoczeń Jerzy 10                                                                 10
43 Żuralski Piotr 10                                                                 10
44 Stasiński Wiktor       8                                                           8
45 Stasiński Maciej       8                                                           8
46 Stopierzyński Tomasz                                   8                               8
47 Boniek Krzysztof                   6                                               6
48 Wołyńska Dominika                   6                                               6
49 Listewnik Zbigniew                                 &
Najnowsze informacje
17. Letnie GP Ustki o Puchary Uzdrowiska Ustka - wyniki 09-07-2024
2024-07-11 
Krzysztof Kluf i Marek Banasiński wygrali GPPP 7 lipca 2024
2024-07-08 
Przerwa w turniejach STB do 22 lipca
2024-07-04 
Brydzysta NOTu_Lato_2024_w NOT - wyniki 03-07-2024
2024-07-03 
17. Letnie GP Ustki o Puchary Uzdrowiska Ustka - wyniki 02-07-2024
2024-07-02 
Brydzysta NOTu_Lato_2024_na BBO - wyniki 01-07-2024
2024-07-01 
Brydzysta NOTu_Lato_2024_na BBO - wyniki 01-07-2024
2024-07-01 
„Brydżysta NOTu - lato 2024”
2024-06-25 
17. Letnie GP Ustki o Puchary Uzdrowiska Ustka - wyniki 25-06-2024
2024-06-25 
Mistrzostwa STB na impy (cav sr) Ustka Ledowo - wyniki 24-06-2024
2024-06-24 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015