Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Siedziba: 76-200 Słupsk, ul. Wojska Polskiego 38/2a
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Maciej Stasiński,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
Szkoła brydża
RODO
Naszymi partnerami są:
Nasz Facebook:
Klasyfikacja Brydżysty STB w grudniu 2015
z dnia: 2015-12-04 08:02:34 / ostatnia aktualizacja: 2016-01-02 16:11:40

2. W klasyfikacji uczestniczą wszyscy zgłaszający się do udziału w zawodach.

3. Dla turniejów będących częścią imprez regionalnych czy ogólnopolskich, do celów klasyfikacji bierze się pod uwagę wyniki miejscowe.

4. Dla celów klasyfikacji w poszczególnych turniejach zawodnikom przyznaje się punkty długofalowe obliczane następująco:

– w każdym spotkaniu do pięciu par łącznie, niezależnie od przyjętego sposobu rozgrywek, wszyscy uczestnicy otrzymują po 7 Pdf-ów, a zawodnicy pary zwycięskiej 10 Pdf-ów.

– w każdym turnieju od 6 par w górę pierwsza para otrzymuje Pdf-y w liczbie równej liczbie startujących zawodników (liczba par x 2) z obniżką o dwa dla kolejnych par; w przypadku lokat równorzędnych zawodnicy otrzymują średnią wyliczoną z przypadających na te miejsca Pdf-ów; zwycięzcy w poszczególnych turniejach otrzymują dodatkowe Pdf-y za pierwsze trzy miejsca wg klucza 3, 2, 1.

– w turnieju indywidualnym pierwszy otrzymuje pdf równe liczbie startujących zawodników z obniżką o jeden, w przypadku lokat równorzędnych otrzymuje się średnią, za trzy pierwsze miejsca 3, 2, 1.

5. Wyniki końcowe klasyfikacji zostaną ustalone dla każdego zawodnika poprzez zsumowanie punktów długofalowych zdobytych we wszystkich startach w danym miesiącu. W przypadku lokat dzielonych o wyższym miejscu decyduje posiadanie mniejszego WK i/lub mniejszej liczby Pkl-i.

6. Ogłoszenie wyników następuje przez stronę internetową STB http://brydzslupski.pl/ i wklejkę do Zeszytu zawierającego wyniki turniejów.

                       
Klasyfikacja brydżysty STB grudzień 2015              
Msc Imię i Nazwisko WK 1 2 3 4 5 6 7 8
2mix 3 10 12m 12c 13 i 17 29
1 Drobiniak K 5,0 43 17 19 18 16 8,5 19 33 173,5
2 Całka M 3,0 43 8 6 18 16 14 11,5 33 149,5
3 Dyk B 12,0 37 14 13     13 16 36 129
4 Pankiewicz M 3,0 40 2 10 23 12 12 6 16 121
5 Zelga K 11,0   11 16 29 20 23 11,5   110,5
6 Budzik R 13,0   11 16 29 20 21 11,5   108,5
7 Tomczewska M 7,0   17 19 8 22   19 14 99
8 Pawelec M 3,0 40   2   8   8 20 78
9 Pietrzak M 4,0       20 25 11   22 78
10 Szranc A 2,0 34 6   11 4 10 2 6 73
11 Banasiński M 12,0       20 25     22 67
12 Lange J 3,0   2 10 26 18 4 6   66
13 Bubka S 3,0 34 6   11 4 1 2 6 64
14 Drewniak Z 4,0 32             30 62
15 Adamiec A 4,0     13   14 19   16 62
16 Gan G 3,0   14 4 11     16 14 59
17 Lewandowski W 4,0   8 6 13 10 4 11,5   52,5
18 Gackowski Ł 1,0 24 4 8 2 2   4 8 52
19 Konopka R 12,0       6 28 17     51
20 Mielnik K 5,0       6 28 15     49
21 Krysiak M  0,0 24     2 2     18 46
22 Rudnicki W 4,0       26 18       44
23 Gierulski K 3,0       13 31       44
24 Betliński A 3,0       13 31       44
27 Okuniewski W 0,0 10             28 38
28 Zbrojewska O 0,0 37               37
29 Jasiński A 5,0       23 12       35
30 Szczechowicz S 0,0 8             26 34
31 Prusiński A 4,0 30               30
32 Majchrowski W 4,0       8 22       30
33 Pawelec A 3,0         8     20 28
34 Krajnik D 1,5               28 28
35 Rychły Z 1,0     2     16 8   26
36 Materek K 2,5       11 14       25
37 Pawlęty S 2,0       13 10 2     25
38 Pączek M 1,0               24 24
39 Obolewski M 0,0               18 18
40 Falkowska B 4,0 12           4   16
41 Dubel R 1,5       4 6 6     16
42 Koszutowska L 0,0 14               14
43 Uraz J 0,0 14               14
44 Porębiak Z 3,0 12               12
45 Sosnówka F 2,5   4 8           12
46 Walawicz J 1,5 6     4         10
47 Hubert R 0,0         6 4     10
48 Lonski A 5,0               10 10
49 Materek E 4,0           8,5     8,5
50 Musiałek M 3,0 8               8
51 Jaruga R 2,5           7     7
52 Hałasiewicz W 2,0     4           4
53 Waloch M 0,0               4 4
54 Kopowski M 12,0                 0
55 Leśniewski R 7,0                 0
56 Mączkowski W 12,0                 0
57 Ostrowski B 19,0                 0
58 Meyer K 3,0                 0
59 Kmiecik R 3,0                 0
60 Lipiński S 0,0                 0
61 Zborowski G 5,0                 0
62 Koszutowski A 0,0                 0
63 Król A 0,0                 0
64 Garstka A 7,0                 0
65 Łazarczyk H 0,0                 0
66 Maruszak J 7,0                 0
67 Radke M 0,0                 0
68 Szulecki B 3,0                 0
69 Żuralska A 0,0                 0
Najnowsze informacje
Mistrzostwa STB na impy (cav-?r) i KMP - wyniki 26-02-2024
2024-02-27 
42. GP Ustki - wyniki 27-02-2024
2024-02-27 
Słupszczanie w Ekstraklasie
2024-02-26 
DM STB, mecze w NOT - wyniki 21-02-2024
2024-02-22 
O Miniowe Formy 3D - wyniki 19-02-2024
2024-02-20 
42. GP Ustki - wyniki 20-02-2024
2024-02-20 
OTP* XX Turniej o Puchary Prezydenta Miasta Słupska
2024-02-17 
Uchwała nr 6/2024
2024-02-16 
42. GP Ustki - wyniki 13-02-2024
2024-02-13 
42. GP Ustki - wyniki 06-02-2024
2024-02-13 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015