Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Siedziba: 76-200 Słupsk, ul. Wojska Polskiego 38/2a
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Maciej Stasiński,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
Szkoła brydża
RODO
Naszymi partnerami są:
Nasz Facebook:
Zima w STB_2016
z dnia: 2016-01-08 07:47:25 / ostatnia aktualizacja: 2016-04-18 21:31:27

Ostatnia długofalówka

                               
Zima w STB_2016                            
Msc Imię i Nazwisko WK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
7 14 21 28 4 11 18 25 3 10 17 31
1 Zelga K 11,0 17 14.5 12 8 19 14.5 22 23 12 21 21   184
2 Konopka R 12,0 17 14.5 12   19 14.5   23 12 21 21   154
3 Pankiewicz M 3,0 14 6 15 16 7 8 25 20 14   11 12 148
4 Budzik R 13,0 14 6 15 16 7   25 20 14   11 12 140
5 Drobiniak K 5,0 9.5   4 13 14.5 19 10 10 23 4 17.5 9 133.5
6 Lange J 4,0 9.5 19 10 19 10 6 8 12 7 9   17 126.5
7 Jaruga R 2,5   14.5 21 4 14.5 10 5 4 17 12 2 20 124
8 Meyer K 3,0 9.5 19 10   10 6 8 12 7 9   17 107.5
9 Dyk B 12,0     6   14.5 19   10 23 4 17.5 9 103
10 Materek E 4,0   14.5 21 4 14.5   5 4 17   2 20 102
11 Tomczewska M 7,0 9.5 8 4 13 4 14.5 19 6   6 8 6 98
12 Pawelec M 3,0 6 4 18 2 7 10 5 14 4 12     82
13 Adamiec A 4,0     8       22   20 9 17.5 4 80.5
14 Jasiński A 5,0   8   19 4 14.5 19 6   6     76.5
15 Całka M 3,0 2           14   10 15 11 14 66
16 Lewandowski W 4,0 2           14   10 15 11 14 66
17 Pietrzak M 4.0             16     18 8 23 65
18 Gan G 3,0     6 8         20 9 17.5 4 64.5
19 Szranc A 2,0 4     10   4 12 17 2 2 4 9 64
20 Bubka S 3,0 4     10   4 12 17 2 2 4 9 64
21 Rychły Z 2,0 6 4 18   7   5 14 4       58
22 Banasiński M 12.0             16     18   23 57
23 Gackowski Ł 1,5   10 2 6 2 2 2 2 7   6 2 41
24 Materek K 2,5     8       10 8         26
25 Maruszak J 7,0   10   6 2             2 20
26 Pawelec A 3,0       2   8   8         18
27 Falkowska B 4,0     2     2           6 10
28 Siemczonek K 4,0                 7       7
29 Sosnówka F 2,5                     6   6
30 Krysiak M 0,0             2 2         4
31 Słupczewski M 0,0   2                     2
32 Hińcza K 0,0   2                     2

A tak punktacja końcowa

Zima w STB_2016 wyniki końcowe                              
Msc Imię i Nazwisko WK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12      
7 14 21 28 4 11 18 25 3 10 17 31      
1 Zelga K 11,0 17 14.5 12   19 14.5 22 23 12 21 21   176 I msc WK=7 i więcej + premia
2 Konopka R 12,0 17 14.5 12   19 14.5   23 12 21 21   154      
3 Pankiewicz M 3,0 14   15 16 7 8 25 20 14   11 12 142  I msc WK 3,0-5,0
4 Budzik R 13,0 14 6 15 16 7   25 20 14   11 12 140      
5 Drobiniak K 5,0 9.5     13 14.5 19 10 10 23 4 17.5 9 129.5      
6 Jaruga R 2,5   14.5 21 4 14.5 10 5 4 17 12   20 122  I msc WK 0,0-2,5
7 Lange J 4,0 9.5 19 10 19 10   8 12 7 9   17 120.5      
8 Meyer K 3,0 9.5 19 10   10 6 8 12 7 9   17 107.5      
9 Dyk B 12,0     6   14.5 19   10 23 4 17.5 9 103  Lista uprawnionych do udziału w losowaniu nagrody za uczestnictwo w minimum 7 turniejach
10 Materek E 4,0   14.5 21 4 14.5   5 4 17   2 20 102
11 Tomczewska M 7,0 9.5 8 4 13   14.5 19 6   6 8 6 94
12 Pawelec M 3,0 6 4 18 2 7 10 5 14 4 12     82
13 Adamiec A 4,0     8       22   20 9 17.5 4 80.5      
14 Jasiński A 5,0   8   19 4 14.5 19 6   6     76.5   Konopka R  
15 Całka M 3,0 2           14   10 15 11 14 66   Budzik R  
16 Lewandowski W 4,0 2           14   10 15 11 14 66   Drobiniak K  
17 Pietrzak M 4.0             16     18 8 23 65   Lange J  
18 Gan G 3,0     6 8         20 9 17.5 4 64.5   Meyer K  
19 Szranc A 2,0 4     10   4 12 17 2 2 4 9 64   Dyk B  
20 Bubka S 3,0 4     10   4 12 17 2 2 4 9 64   Materek E  
21 Rychły Z 2,0 6 4 18   7   5 14 4       58   Tomczewska M  
22 Banasiński M 12.0             16     18   23 57   Pawelec M  
23 Gackowski Ł 1,5   10 2 6 2 2 2 2 7   6 2 41   Jasiński A  
24 Materek K 2,5     8       10 8         26   Szranc A  
25 Maruszak J 7,0   10   6 2             2 20   Bubka S  
26 Pawelec A 3,0       2   8   8         18   Gackowski Ł  
27 Falkowska B 4,0     2     2           6 10      
28 Siemczonek K 4,0                 7       7      
29 Sosnówka F 2,5                     6   6      
30 Krysiak M 0,0             2 2         4      
31 Słupczewski M 0,0   2                     2      
32 Hińcza K 0,0   2                     2      
Najnowsze informacje
42. GP Ustki - wyniki 16-04-2024
2024-04-16 
O Miniowe Formy 3D - wyniki 15-04-2024
2024-04-16 
IOM STB na VP 2024
2024-04-11 
PRO-AM Amatorzy graja z Profi - prosimy o liczny udzial, tanio - wyniki 10-04-2024
2024-04-11 
Turnieje PRO-AM
2024-04-10 
42. GP Ustki - wyniki 09-04-2024
2024-04-10 
Wyniki LO PWZBS
2024-04-06 
Komunikat nr 8/2024 Regulamin zawodów PRO-AM w 2024 r.
2024-04-03 
Komunikat nr 7/2024 Regulamin Indywidualnych Otwartych Mistrzostw STB na VP 2024
2024-04-03 
Uchwała nr 8/2024
2024-04-03 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015