Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Siedziba: 76-200 Słupsk, ul. Wojska Polskiego 38/2a
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 98 1600 1462 1874 6578 0000 0001 BNP Paribas
Prezes: Maciej Stasiński,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Statut
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Wyniki
Galerie zdjęć
Pliki
Szkoła brydża
RODO
Naszymi partnerami są:
Nasz Facebook:
XII Letnie zmagania o Puchary wójta Gminy Smołdzino
z dnia: 2023-05-24 12:39:31 / ostatnia aktualizacja: 2023-10-01 22:48:20
                       
XII Letnie Zmagania o Puchar Wójta Gminy Smołdzino
                       
Lp Nazwisko i Imię Suma 10.06_cav_Smo 13.06_Ustka 19.06_max_Atena 8.07_cav_Smo 10.07_max_NOT 5.08_cav_SMO 14.08_max_NOT 07.09_max_EMKA 30.09_cav_SMO
1 Tomczewska_Maria 217 27 30 18   25 30 30 27 30
2 Gackowski_Łukasz 158 27 20 3 23 12 30 18 25  
3 Maciejewski Waldemar 153   30 8 23 24   11 27 30
4 Boniek_Krzyś 130 24   25 30 20 5     26
5 Dyk_Bogusław 122 30 28 23   27   14    
6 Pietrzak_Marek 121 24     30 15   26   26
7 Stasiński_Wiktor 116 17     12 29 26 23   9
8 Stasiński_Maciej 116 17     12 29 26 23   9
9 Lonski Adam 102     10 27 10   26 29  
10 Drobiniak_Karina 96 14   28   27 13 14    
11 Wołyńska Dominika 90     10 27 10 22 21    
12 Koszutowska_Lucyna 85     5 23 9 9 6 11 22
13 Materek Krzysztof 82   25 30     18 9    
14 Konopka_Ryszard 80 30           21 29  
15 Meyer Krzysztof 79     25   20 5 29    
16 Parol Marek 73     18   25   30    
17 Korneluk Helena 71       23 9   6 11 22
18 Butowski Andrzej 70     28   15   27    
19 Koszutowski_Adam 67       8 12 9   25 13
20 Pawelec_Małgosia 64 20   13   22     9  
21 Pawelec_Andrzej 62 20   20   22        
22 Całka_Mirosław 54 14         13 27    
23 Jackiewicz Olga 52   28 15       9    
24 Mielnik Krzysztof 49   6       22 21    
25 Gierulski Kazimierz 47         30   17    
26 Betliński Adam 47         30   17    
27 Kluf Krzysztof 46   17   15 14        
28 Baj_Mirosław 46 10   23           13
29 Chybowski_Jarek 46 7 17   4         18
30 Dymnicki_Leszek 46 7 17   4         18
31 Tuma Barbara 43         19   24    
32 Tuma Krzysztof 43         19   24    
33 Gan Grzegorz 35         24   11    
34 Rychły Zbigniew 35         5   12 13 5
35 Rychly-Lipińska_A 35         5   12 13 5
36 Antosz Grzegorz 34         17   17    
37 Budzik Roman 34         17   17    
38 Dedo Mirosław 32     20   7   5    
39 Chilecki Wojciech 30   22   8          
40 Markiewicz Kamila 30     30            
41 Bielecki Wiesław 30               30  
42 Drewniak Zdzisław 30               30  
43 Banasiński Marek 29       15 14        
44 Banach Zenon 29             29    
45 Wieczorek Jerzy 27     15   7   5    
46 Szuper Łucja 26     13   2   3 8  
47 Caban Karol 25   25              
48 Szczechowicz Jacek 23               23  
49 Jazownik Bogusław 23               23  
50 Dunia Leszek 22   22              
51 Szranc_Anna 22 10 3           9  
52 Rychlicki Jan 22               22  
53 Kmin Marian 22               22  
54 Kopowski Mirosław 21             21    
55 Bugłak Walentyna 21     5         16  
56 Rudnicki Wiesław 20   20              
57 Stępień Władysław 20               20  
58 Łach Stanisław 20               20  
59 Bereza_Małgosia 18           18      
60 Adamiec Antoni 18             18    
61 Wiśniewska Teresa 18               18  
62 Suruło Artur 18               18  
63 Hann Halina 17   17              
64 Kanigowska_Elżbieta 16 4   8   4        
65 Wiśniowska Wanda 16     3   2   3 8  
66 Uraz Janusz 16               16  
67 Dobosz Kazimierz 15               15  
68 Czeczotko Jan 15               15  
69 Jaruga Paweł 11   11              
70 Pawlęty Stefan 11   11              
71 Lange Jan 9   9              
72 Lewandowski Wojciech 9   9              
73 Kanigowski_Lech 8 4       4        
74 Paluczek Mikołaj 8             8    
75 Paluczek Zbyszko 8             8    
76 Raszewska Halina 8             2 6  
77 Wandzel Krystyna 8             2 6  
78 Laskowska Katarzyna 6   6              
79 Korzeniewska Wanda 4               4  
80 Korzeniewski Lech 4               4  
81 Mikoda Zenon 3   3              
Najnowsze informacje
Drużyna EMATO Mistrzem Ligi Okregowej sezonu 2023/2024
2024-05-19 
Indywidualne Mistrzostwa (teamów) na VP - wyniki 15-05-2024
2024-05-15 
42 GP Ustki - wyniki 14-05-2024
2024-05-14 
Mistrzostwa STB na maxy, KMP - wyniki 13-05-2024
2024-05-13 
Indywidualne Mistrzostwa (teamów) na VP - wyniki 08-05-2024
2024-05-08 
42 GP Ustki - wyniki 07-05-2024
2024-05-07 
O Miniowe Formy 3D - wyniki 06-05-2024
2024-05-06 
42. GP Ustki - wyniki 30-04-2024
2024-05-02 
O Miniowe Formy 3D - wyniki 29-04-2024
2024-04-29 
Regulamin zjazdu wypoczynkowego STB w Smołdzińskim Lesie 30 maja-2 czerwca 2024 r.
2024-04-28 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015