Słupskie Towarzystwo Brydżowe
76-200 Słupsk, ul Gdyńska 13 B
Wpisane do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej UM w Słupsku
pod nr 6/2004
NIP 839-288-98-56, REGON 771619283
nr konta: 91124057901111001062415407
Prezes: Karina Drobiniak,
Sekretarz: Maria Tomczewska, tel.: 663-175-007, e-mail: stb_slupsk@wp.pl
Aktualności
Kalendarz-wyniki
Zarząd
Uchwały
Regulaminy/Komunikaty
Galerie zdjęć
Pliki
Naszymi partnerami są:
ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
 2017 • 2016 • 2015 •
Ważne komunikaty
z dnia: 2015-12-11 09:07:12 / ostatnia aktualizacja: 2016-01-02 16:11:18

Wszystkim brydżystom

serdeczne życzenia

Zdrowych, pogodnych

Świąt Bożego Narodzenia

składa Zarząd STB.

 

Wyniki i zdjęcia z Turnieju Rodzinnego w odpowiednich zakładkach.

Nowy zarząd przyjął projekt Kalendarza sportowego na 2016 r.

W czwartki od 7 stycznia startuje cykl pod roboczym tytułem Zima w STB (możliwa zmiana nazwy pod warunkiem pozyskania sponsorów)

Do 15 stycznia zgłoszenia drużyn, 25 stycznia I zjazd DM.

Zachęcam do przeczytania nowych komunikatów.


Klasyfikacja Brydżysty STB w grudniu 2015
z dnia: 2015-12-04 08:02:34 / ostatnia aktualizacja: 2016-01-02 16:11:40

1. Celem aktywizacji środowiska brydżowego sekretarz Słupskiego Towarzystwa Brydżowego prowadzić będzie od września miesięczną klasyfikację brydżystów według wyników uzyskiwanych na turniejach organizowanych przez STB.

W tym miesiącu do klasyfikacji liczą się:

- trzy turnieje Jesiennej integracji,

- cztery turnieje Mistrzostw STB (mixty, maxy, cav i indywiduel),

- KMP o ile zostanie zorganizowany,

- i Turniej Rodzinny.

 

Po dwóch turniejach na czele Karina, przed Mirkiem i Bogusiem.

I tak zostało do końca.

Duże brawa dla Kariny Drobiniak.

Uścisk dłoni 7 stycznia na pierwszym turnieju Zimy w STB.

 

 

 


Mistrzostwa STB 2015 i Walny Zjazd
z dnia: 2015-12-01 19:36:11 / ostatnia aktualizacja: 2015-12-17 15:08:38

Informuję w imieniu Zarządu STB o zebraniu sprawozdawczo-wyborczym, które odbędzie się w Dębnicy Kaszubskiej w dniu 13.12.2015r o godz.13.30.

Miejsce zebrania: Gminny Ośrodek Kultury.

W przypadku braku quorum w pierwszym terminie, drugi termin godz.14.00.


Serdecznie wszystkich członków STB zapraszam.


Mistrzostwa STB 2015 w kategorii mixt
z dnia: 2015-11-25 20:37:39 / ostatnia aktualizacja: 2015-12-03 07:14:43
2 grudnia 2015 w Słupskim Ośrodku Kultury w Słupsku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Słupska w brydżu sportowym w kategorii par mikstowych. Turniej zgromadził rekordową ilość par.
W zawodach uczestniczyła młodzież szkolna trenująca w MDK Słupsk, zawodnicy Słupskiego Towarzystwa Brydżowego oraz gospodarze imprezy -  członkowie koła brydżowego "Bez Atu i UTW.
W sumie wystartowało 20 par.
Zawody przebiegały w miłej i  serdecznej atmosferze.
Zwyciężyła para faworytów
Karina Drobiniak - Mirosław Całka. 
 
Oto kolejność trzech czołowych par w klasyfikacji open:
                1   Karina       Drobiniak        -     Mirosław Całka            362.00       67.04%
                2   Małgorzata Pawelec          -     Mariusz   Pankiewicz    328.00       60.74%
                3   Oliwia        Zbrojewska    -      Bogusław Dyk             327.00       60.56%
 
W klasyfikacji koła "Bez atu" czołowa trójka to:
                1   Lucyna       Szczepkowska  -     Zdzisław  Drewniak      286.00       52.96%
                2   Walentyna  Buglak             -     Andrzej   Prusiński       283.00       52.41%
                3   Zuzanna    Strok                -     Jerzy      Lebiedziewicz 281.00      52.04%
 
Wśród młodzieży szkolnej najlepiej zaprezentowała się Oliwia Zbrojewska zajmując 3 miejsce w klasyfikacji open.
Zawody prowadził bardzo sprawnie Tadeusz Podbielski.
 
Opracował: Bogusław Dyk

Zmiana miejsca rozgrywek
z dnia: 2015-11-24 16:07:36 / ostatnia aktualizacja: 2015-12-04 08:08:47

Od najbliższego czwartku 26 listopda 2015 roku


Klasyfikacja Brydżysty STB w listopadzie 2015
z dnia: 2015-11-09 08:32:23 / ostatnia aktualizacja: 2016-01-29 07:45:03

1. Celem aktywizacji środowiska brydżowego sekretarz Słupskiego Towarzystwa Brydżowego prowadzić będzie od września miesięczną klasyfikację brydżystów według wyników uzyskiwanych na turniejach organizowanych przez STB.

W tym miesiącu sporo turniejów.

Klasyfikację listopada wygrał Ryszard Konopka.

Drugi był Jan Lange, który wygrał w kategorii 2,5-4,0 WK

Kategorię poczatkujących (0-2,0 WK) wygrała Ania Szranc (10 miejsce w klasyfikacji ogólnej)

Gratulacje

 


Śp. Benon Kruczkowski
z dnia: 2015-10-22 13:02:19

Ze smutkiem zawiadamiam,

że zmarł

Benon Kruczkowski

Wstąpił do PZBS w roku 1967. Uczestniczył w życiu brydżowym okręgu od dawna.

Składki opłacał do 2011 roku. Mistrz Krajowy.

W ostatnich latach grywał głównie w turniejach organizowanych przez UTW.

Pogrzeb w piątek 23 października 2015 roku.

O godzinie 14.10 wystawienie, o 14.40 wyprowadzenie z kaplicy na nowym cmentarzu.


KMP 9 listopada 2015
z dnia: 2015-10-21 09:49:49 / ostatnia aktualizacja: 2015-11-09 08:06:53

Zapraszam do KMP w terminie 9 listopada 2015

Turniej na pewno się odbędzie.


Ważna zmiana w Jesiennej Integracji
z dnia: 2015-10-16 12:19:39 / ostatnia aktualizacja: 2015-10-21 18:27:35

Uwaga: ponieważ w terminach 29 października i 5 listopada nie będzie mnie na czwartkowych turniejach

Turniej Indywidualny organizuję w czwartek 22 października.

Proszę o zapisywanie się u mnie wcześniej osobiście, e-mail lub telefon. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.


Klasyfikacja Brydżysty STB w październiku 2015
z dnia: 2015-10-06 09:15:56 / ostatnia aktualizacja: 2016-01-29 07:44:24

1. Celem aktywizacji środowiska brydżowego sekretarz Słupskiego Towarzystwa Brydżowego prowadzić będzie od września miesięczną klasyfikację brydżystów według wyników uzyskiwanych na turniejach organizowanych przez STB.

Wyniki końcowe

Wygrał Mariusz (WK 3,0).

Drugie i trzecie zajęli Zbyszek (WK 1.0) i Roman (WK 13,0)

Gratulacje. zachecam do uczestnictwa rywalizacji miesiąca.


Wyniki punktacji długofalowej cyklu Jesienna Integracja
z dnia: 2015-10-05 16:19:02 / ostatnia aktualizacja: 2016-01-02 16:12:05

Klasyfikacja końcowa Jesiennej Integracji.

Do punktacji końcowej zaliczono 11 turniejów par i obowiazkowo turniej indywidualny.

Cykl się skończył.

Zapraszamy do rywalizacji w Nowym 2016 roku.

 


DM mecze o miejsca 5-8
z dnia: 2015-09-22 19:29:52 / ostatnia aktualizacja: 2015-10-13 13:24:25

Grupa B zakończyła rywalizację.

Nie obyło się bez sensacji.

Drużyna KOSZUT w pięknym stylu wygrała swój ostatni mecz z drużyną SOKu

i to równą grą: 32 do 28 i 59 do 51.

Przypomnę, że drużyna SOK aspirowała do pierwszej czwórki,

a czwarte miejsce przegrała minimalnie mniejszą ilością impów.

Ostateczna kolejność w grupie B:

5. Pianpur

6. Maribu

7. SOK

8. Koszut

 


Wyniki punktacji długofalowej cyklu Jesienna Integracja
z dnia: 2015-09-16 09:55:33 / ostatnia aktualizacja: 2015-09-19 08:46:11

Regulamin cyklu w zakładce Regulaminy/Komunikaty (6/2015) zaprawszamy co czwartek do rywalizacji. Spotkania co czwartek w Holelu Słupsk.


Klasyfikacja brydżysty STB we wrześniu 2015
z dnia: 2015-09-12 21:00:55 / ostatnia aktualizacja: 2016-01-29 07:46:18

Rywalizacja w turniejach wrześniowych zakończona. W siedmiu turniejach rywalizowało 40 zawodników.

W grupie do WK 1,5 najwyżej uplasował się Łukasz Gackowski.

W przedziale 2,0 - 5,0 Mariusz Pankiewicz.

W przedziale od 7,0 w górę i całość klasyfikacji wrześniowej wygrałam przy współudziale moich partnerów, któym dziękuję.

Zapraszam do rywalizacji w październiku. 

 

 


Aktualna tabela z wynikami DM - grupa A
z dnia: 2015-09-03 22:45:01 / ostatnia aktualizacja: 2015-10-20 22:09:46

Wyniki końcowe

1 SDK Sławno

2 Ład

3 Zuchy

4 Drobinki

Szczegóły w środku


Letnie zmagania o Puchary Wójta Gminy Smołdzino
z dnia: 2015-06-19 12:21:57 / ostatnia aktualizacja: 2015-09-19 19:15:11

Turniej w Smołdzinie - ostatni w cyklu - wygrała para.

Andrzej Jasiński - Mariusz Pankiewicz.

W ten sposób wygrali cały cykl.

Na trzecim miejscu zameldował się Stanisław Bubka.

Najlepszym zawodnikiem ze Smołdzina okzał się  Adam Koszutowski.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników. Poniezej dokładne wyniki końcowe (odrzucono jeden najgorszy wynik).


GP Ustki - cykl letni
z dnia: 2015-06-10 07:58:56 / ostatnia aktualizacja: 2015-09-09 07:51:16

Ostatni turniej (8.09) wygrali Mariusz Pankiewicz i Edward Materek.

A cały cykl Pankiewicz Mariusz, wyprzedzając na ostatnim turnieju Wieśka o dwa punkty. Choć nie wiem czy to fala, już po odrzuceniu najgorszych trzech startów. Ale sądząc po wstawionych zerach, to chyba tak.

 


Kongres Listopadowy
z dnia: 2015-05-28 21:33:31 / ostatnia aktualizacja: 2015-12-03 07:13:25

 21-22.11.2015 Kongres listopadowy w Hotelu Słupsk (4 turnieje)

 

21.11.2015. g.10 Turniej par (maxy) o puchary Prezesa Wodociągów Słupsk

http://bridge.gda.pl/files/wyniki/2015/GP29/index.html

21.11.2015 g.16.00 Turniej par (cav-śr) o puchary Prezesa PGK Słupsk

http://bridge.gda.pl/files/wyniki/2015/IMPY/index.html

22.11.2015 g. 9.30 Turniej Indywidualny (maxy) o Puchar przewodniczacej Rady Miasta

turniej indywidualny

22.11.2015 g.15.00 Turniej par o puchary Prezesa MZK Słupsk

http://bridge.gda.pl/files/wyniki/2015/DMAX2/index.html

 

Długa fala

Kongres wygrał najpierw Ryszard Konopka.

Potem okazało się, że źle policzono indywiduela.

Wygrał Krzysztof Sikorski.

Gratulacje.


GP Ustki
z dnia: 2015-05-13 10:23:12 / ostatnia aktualizacja: 2015-12-10 07:50:14

Długofalówka GP Ustki, aktualizacja 8.12.2015

Wyniki końcowe. Wygrał Wiesław Rudnicki.


Rozgrywki majowe
z dnia: 2015-05-04 14:57:58 / ostatnia aktualizacja: 2015-05-04 14:59:42

W czwartki 7, 14, 21 i 28 maja - turnieje w Pucharze Starosty.

W poniedziałki:

- 11 maja Korespondencyjne Mistrzostwa Polski,

- 25 maja 6 rundę Drużynowych Mistrzostw.

 

 


Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej - X Memoriał Henryka Gagatka w brydżu sportowym
z dnia: 2015-04-28 08:07:01

W dniach 24-26.04.2015 odbywały się w Bytomiu Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej - X Memoriał Henryka Gagatka w brydżu sportowym. W zawodach wzięło udział 26 ekip z całej Polski, w tym  reprezentacja  województwa pomorskiego w następującym składzie:

Dominik Krajnik - STB Słupsk 
Wojciech Okuniewski - STB Słupsk 
Monika Suchodolska - Gdańsk
Adam   Suchodolski - Gdańsk.
 
Nasi zawodnicy znakomicie walczyli przez trzy dni  i dotarli do finału, który nieznacznie przegrali z drużyną CKiS MPEC1. Wywalczenie II miejsca w Mistrzostwach Polski jest ogromnym sukcesem. W klasyfikacji Butlera Dominik Krajnik i Wojciech Okuniewski zdecydowanie zwyciężyli wyprzedzając 103 zawodników.
  
Opracował: Bogusław Dyk

Korepondencyjne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego na maxy_2015
z dnia: 2015-04-24 12:37:48 / ostatnia aktualizacja: 2015-04-29 10:15:05

PWZBS organizuje w tym roku KM województwa na zapis maxymalny

tutaj Regulamin

 Dziękuję wszsystkim parom które przyszły zagarać w II sesji

KM woj. pomorskiego.
 
W czwartki Puchar Starosty,
za tydzień w poniedziałek 4 maja wolne
11 maja  KMP
 

 


IV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych
z dnia: 2015-04-13 10:20:58 / ostatnia aktualizacja: 2015-04-15 12:35:13

http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2015/oom/


III turniej brydża sportowego: MŁODZIEŻ I SENIORZY
z dnia: 2015-04-07 10:42:13 / ostatnia aktualizacja: 2015-04-12 10:35:22

1. Turniej jest imprezą środowiskową mającą na celu popularyzację brydża sportowego oraz integrację środowisk brydżowych: młodzieży i seniorów.

2. Organizatorem turnieju jest koło brydżowe ,,Bez Atu'' działające przy SOK oraz Młodzieżowe Koło Brydżowe działające przy MDK.

3. Turniej par na max-y zostanie rozegrany 11.04.15 (sobota) godz.10.00 w Słupskim MDK ul. Szarych Szeregów.

4. Na turnieju obowiązują przepisy MPB regulamin zawodów PZBS.

5. Fundatorami pucharów są : W.Wiśniowska, S.Mollin, T.Podbielski, A.Prusiński.

6. Pozostałe koszty organizacyjne ponosi koło ,,Bez Atu''.

7. Wpisowe: seniorzy członkowie koła ,,Bez Atu'' - 5zł, młodzież szkolna – 0, pozostali - 10zł.

8. NAGRODY:

- dwie najlepsze pary młodzieżowe-puchary

- dwie najlepsze pary seniorskie- puchary

- najstarsza i najmłodsza zawodniczka turnieju oraz najstarszy i najmłodszy zawodnik: puchary

(nagrody nie są kumulowane).

- pary młodzieżowe max -40 lat 

- pary seniorskie min.- 120 lat

9. Sędzia turnieju: Tadeusz Podbileski.

10. Organizatorzy zapewniają bufet (słodycze, napoje)

   Prezes koła ,,Bez  Atu'' Danuta Ryba           Opiekun koła młodzieżowego Bogusław  Dyk

        Słupsk  11.04.2015 r.

Życzenia świateczne
z dnia: 2015-04-03 06:11:20 / ostatnia aktualizacja: 2015-04-03 06:16:02
Życzę Wam, 
aby te Święta Wielkanocne
wniosły do Waszych Serc wiosenną radość i świeżość,
pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.
Prezes STB Jan Lange




Zaproszenie na turniej w Sławnie_2014
z dnia: 2015-02-18 10:22:07 / ostatnia aktualizacja: 2016-01-26 14:20:13

ZAPROSZENIE


Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski Par na maxy
z dnia: 2015-02-07 11:12:07 / ostatnia aktualizacja: 2015-04-27 21:33:42

W Gdańsku 26 kwietnia na finale wojewódzkim reprezentowały nas trzy pary

1) Wiesław Mączkowski - Ryszard Leśniewski - II msc

2) Dogusław Dyk - Mirosław Kopowski - 6 msc

3) Maria Tomczewska - Marek Pietrzak - nie ostatnie

Tu całe wyniki

 


Wyniki punktacji długofalowej cyklu O Puchary Starosty Słupskiego
z dnia: 2015-02-06 10:19:41 / ostatnia aktualizacja: 2015-06-17 18:08:51

Aktualizacja 15.06.2015

Wygrał Roman Budzik.

Kolejne miejsca zajęli

2. Kazimierz Zelga

3. Jan Lange

4. Andrzej Jasiński

5. Maruiusz Pankiewicz

Najlepsza kobieta: Karida Drobiniak,

Najlepszy senior: Wojciech Lewandowski,

Najlepszy zawodnik o WK do 3,0: Krzysztof Meyer


Aktualna tabela z wynikami DM - runda eliminacyjna
z dnia: 2015-01-30 13:00:31 / ostatnia aktualizacja: 2015-09-03 22:47:28

Runda eliminacyjna zakończona

Drużyna Gospodarzy

03.09.2015

Drużyna Gości

25

Pianpur

Stół nr 4

Maribu

 5

Pianpur wygrało 25 do 5, ale zdobyło za mało impów. Tabela rundy eliminacyjnej poniżej.


Otwarte Mistrzostwa Powiatu Sławieńskiego w Brydżu Sportowym o Puchar Starosty Sławieńskiego
z dnia: 2015-01-27 16:43:18 / ostatnia aktualizacja: 2015-02-21 17:22:31

Powitanie
z dnia: 2015-01-23 14:36:30 / ostatnia aktualizacja: 2015-02-13 11:26:50

Najnowsze informacje
Indywiduel O Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 15-02-2018
2018-02-15 
Cykl w Ustce - wyniki 13-02-2018
2018-02-14 
O Puchary Wójta Gminy Kobylnica i KMP - w MDK - wyniki 12-02-2018
2018-02-14 
O Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 08-02-2018
2018-02-08 
Cykl w Ustce - wyniki 06-02-2018
2018-02-06 
O Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 01-02-2018
2018-02-06 
Cykl w Ustce - wyniki 30-01-2018
2018-02-05 
O Puchary Wójta Gminy Kobylnica - wyniki 25-01-2018
2018-01-25 
Cykl w Ustce - wyniki 23-01-2018
2018-01-23 
DM_2018 - wyniki 22-01-2018
2018-01-22 
Strona archiwalna
Archiwum aktualności
Słupskie Towarzystwo Brydżowe © 2015